לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2005, 10:20
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
התביעה: לא נבקש עונש מוות עבור טלי פחימה

משפטה של טלי פחימה, המואשמת בסיוע לאויב בשעת מלחמה, נפתח הבוקר (יום ג') בבית המשפט המחוזי בתל אביב. פחימה לא הגיבה עדיין לאישומים נגדה, ותגובתה נדחתה לשבוע הבא. התביעה הצהירה כי אם פחימה תורשע, נציגי התביעה לא יבקשו לגזור עליה עונש מוות, למרות שעבירה של סיוע לאויב בעת מלחמה יכולה לגרור עונש כזה.

במהלך הדיון פרצה פחימה בבכי וטענה כי היא נמצאת בבידוד כבר חצי שנה וכי אינה מורשית לשוחח בטלפון. לכן, כלל לא ידעה לאיזה דיון היא מובאת בבית המשפט.

עורכת דינה, סמדר בן נתן, הודיעה כי בדיון שיתקיים בשבוע הבא יבקשו למחוק את כתב האישום נגדה. בן נתן הסבירה: "מרבית החומר שמבסס את כתב האישום היה בידי התביעה עוד קודם הבקשה לעצור את פחימה מנהלית. המדינה ביקשה מעצר מנהלי על בסיס ההצהרה, שאין מספיק ראיות להגיש כתב אישום. אבל עכשיו הסתבר לנו, שכל מה שכתוב בכתב האישום היה ידוע עוד קודם. לכן נבקש לפסול את כל האישומים שהחומר לגביהם היה קיים לפני המעצר המנהלי".

במהלך הדיון ביקש השופט, שלי טימן, כי באופן טכני בלבד יובהר על ידי המדינה כי אין בכוונת מייצגיה לבקש עונש מוות, וכך עשתה התביעה.

"גם לי יש חבר ערבי"

כמה עשרות בני אדם הפגינו מחוץ לבית המשפט. המפגינים הניפו שלטים עליהם נכתב, בין השאר, "ישוחררו האסירים הפוליטיים", ו"תשוחרר טלי פחימה", "גם לי יש חבר ערבי", "די לרדיפות הפוליטיות".

לפני כשבועיים הוגש כתב האישום נגד פחימה, בו הואשמה בעבירות של סיוע לאויב בעת מלחמה, מסירת ידיעה לאויב ולתועלתו, מגע עם סוכן חוץ, החזקת נשק ללא רשות, תמיכה בארגון טרור והפרת הוראה חוקית. תחילה הצהירה המשטרה כי פחימה תכננה פיגועים נגד ישראלים. אולם בכתב האישום הדבר לא הוזכר. ומקורביה טענו כי "ההר הוליד עכבר".

פחימה מואשמת גם בכך ששהתה בג'נין למרות שנאסר עליה להיכנס לאזור, כשהיא מתלווה לחברה, ראש ארגון גדודי חללי אל-אקצה בעיר, זכריה זביידי. היא אף הודיעה לתקשורת כי בכוונתה לשמש מגן אנושי לזביידי, המבוקש על ידי ישראל, במטרה לסכל פעילויות של כוחות הביטחון.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3031174,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר