לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-01-2005, 14:09
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
דוביק וירדנה יסיימו את משדרי הבוקר בפרק תהילים?

עיתון "הארץ" מפרסם היום בכותרת הראשית שלו מסמך פנימי של טלעד, שהגיע לידיה של הכתבת ענת באלינט. במסמך, שכתב אילן דה פריס למנכ"ל טלעד, דורית ענבר, הוא מסביר לה את יחסי הכוחות בעבודה מול הרשות השנייה לקראת המכרז החדש על ערוץ 2.

"מה הצעד הבא? נניח תפילין כל בוקר במשרדים, דוביק וירדנה (גיל-הר וארזי, מגישי 'קפה טלעד') יסיימו את משדרי הבוקר בפרק תהילים, ונפתח סיב אופטי קבוע מעופרה, כדי ששקלאר יוכל לומר פרקי אבות, ביום שישי לפני כניסת השבת ותחילת היריות בשטחים", מצטטת באלינט את תסכולו של דה פריס על רקע ההכנות למכרז.

דה פריס אחראי, ביחד עם איילת הראל (שניהם מבעלי חברת "גשם תקשורת", המפיקה, למשל, את תוכניתו של אמנון לוי בטלעד) לכתיבת פרק התוכן בהצעת המכרז של הזכיינית.

מכרז לאומני

ברוח ה"רב תרבותיות", הנדרשת מהמתמודדות על תקופת הזכיון השנייה של ערוץ 2, כולל פרק התוכן גם רעיונות לשילובם של אנשי פריפריה בתכנים המשודרים. לפי המסמך שמצטטת באלינט משולחנו של דה פריס, מדובר בעיקר בפריפריה הדתית לאומית.

"השר יצחק לוי לפני יותר מעשור הכריז בטקס הסיום הראשון של בית ספר מעלה שזהו זה - 'יש לנו משימה לחדור וליצור תקשורת בתוך מערכות התקשורת הגדולות", כותב דה פריס. "ללא ספק הם, עם שקלאר בראש הרשות, מצליחים לחדור עוד ועוד ללא כחל ושרק. יש להם כמובן השפעה עצומה על המכרז הלאומני שאנו טורחים עליו כה רבות".

בכתבה מובאת גם תגובתו של דה פריס, הטוען שהמכתב לא משקף את עמדתו האמיתית. "מי שמכיר אותי יודע שאני סטנדאפיסט לא קטן", הוא אומר לבאלינט, ומדגיש את מעשיו וקשריו עם האנשים המוזכרים במכתב, "שאיתם אני עובד שנים ארוכות ביחסים של אמינות, יושר וכבוד הדדי".

"זה להג של מסמך פנימי, סאטירי באופיו, שאני מצטער שהוצאתי אותו, ולא היה ראוי להיכתב. הרקורד האישי שלי והרקורד של טלעד לאורך השנים מוכיחים, שאנחנו לא ציניים וחבל שמישהו מנסה להכתים אותנו", מסכם דה פריס.

תגובת טלעד

דובר טלעד, מוני ברוש, מסר היום את תגובת הזכיינית לפרסום ב"הארץ": "מדובר בניסיון של גורמים אינטרסנטיים להטות את תוצאות המכרז לערוץ 2 באמצעים בלתי חוקיים, של גניבת מסמכים פנימיים של החברה", הוא כותב. "פרסום המסמכים נועד לפגוע בטלעד, באנשיה וביועציה שנשכרו לטובת הכנת הצעתה במכרז, וזאת בפרסומים שהוצאו מהקשרם תוך סילוף דברים וניסיון להעמידם באור אחר מהדרך והרוח האמיתית שבהם הם נכתבו.

"אנו מצטערים על ההוצאה הבלתי חוקית של המסמכים, ועל כך שגורמים אינטרסנטיים משתמשים בתחבולות ובאמצעים לא כשרים על מנת להטות את תוצאות המכרז. העשייה של טלעד וכן של אילן דה פריס בנושא התרבות והמורשת היהודית, לאורך השנים, מדברת בעד עצמה. טלעד ממשיכה בהכנותיה למכרז ומסרבת להיגרר לדרך התנהלות זו המנסה להשפיע על המכרז ותוצאותיו".

http://www.nrg.co.il/online/11/ART/852/787.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר