לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-10-2006, 20:57
צלמית המשתמש של rona 888
  rona 888 rona 888 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
פרוייקט גמר באומנות

שלום..
יש לי פרוייקט באומנות ואין לי רעיון על מה אפשר לצייר. אני מאוד אוהבת נופים אבל המורה אמרה שזה כבר נדוש ושכל בת כמעט בכל שנה עושה סדרה של נופים וכאלה. וחיפשתי לי וחשבתי איזה רעיונות אפשר לעשות שקשור לנוף,ולא רק סתם להציג אותו כמו שהוא[סתם לדוגמא הצגה של נוף: להציג שמש בזריחתה בציור אחד,בציור השני להציג אותה באמצע היום ובציור השלישי להציג אותה בשקיעתה].
איזה סדרה של נופים אני יכולה לעשות ולא רק הצגה שלהם..כלומר רעיון כלשהו שמשלב נופים בציורים?אני שמחה אם תתנו לי רעיונות...

דרך אגב..

כבר יש לי רעיון שחשבתי עליו לא ממזמן שלא קשור כל כך לנופים: הצגה של אדם בודד בשני סיטואציות שונות: פעם אחת הוא יושב בלילה בספסל לבד ופעם אחרת הוא יושב בבית קפה לבד . הרעיון לדעתי טוב אבל אין לי תמונות לרעיון הזה ..ועשיתי חיפושים של תמונות באינטרנט וגם בספרים ועדיין לא מצאתי.

אני ישמח מאוד אם תציעו לי רעיונות לנושאים..ואם יש מישהו שמכיר אולי תמונות מהרעיון שציינתי על האדם הבודד אני ישמח אם ייתן קישור או משהו לתמונה. תודה רבה..

חזרה לפורום
ישן 31-10-2006, 11:37
  Ask2003 Ask2003 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.03
אני שמח שבחרת מגמה כזאת!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rona 888 שמתחילה ב "פרוייקט גמר באומנות"

אני עשיתי בגרות 5 יחידות באומנות!! היה בהתחלה מעצבן עד שמגיעים לרגע שיא הפרוייקט!!
בהתחלה היה קשה לבחור מה צריך לעשות ואיך...
עכשיו הנה זה בא!! "אומנות זה לא רק ציור ופיסול.." אלה דרך שאפשר להביע רגשות (אמרתי ככה בבגרות מול הבוחנת) כמו למשל מה שאני עשיתי:
אני אחד שאוהב לרקוד ולצייר מהמילים כל מיני צורות. כמו טיפוס שמצייר על הקיר עם ספריי
אז מה שאני עשיתי, שילבתי את הריקוד עם הציור. רקדתי היפ הופ במוסיקה ועוד הכנתי בגדים והיו מצויירים מהמילים שציירתי (זאת דרך שהבאתי את הרגש שלי!!!). כמו כן הלכתי ללמוד קצת היפ הופ למרות שיש לי ניסיון בתחום הריקוד! הרעיון היה מעולה!!!
תחשבי טוב על הפרוייקט. עדיף משהו לא משעמם. תעשי משהו שיהיה מעניין ומיוחד!!! הפרוייקט שלי היה מאוד מיוחד מכל השכבה והיה מאוד כיף ואת הזמן שהיה להשקיע! ויכלתי לעשות אותו יותר טוב. לי כבר לא משנה, כי כבר קיבלתי את ה-100 שלי בבגרות. אגב אל תזלזלי בתיק עבודות!! מספיק עם יש לך 15 או 20 ציורים!

וכמו כן מה שבחרת דווקא על הנופים. את יכולה נגיד כי יש מלא רעיונות ולא צריך הרבה מחשבה!!! אבל העיקר שיהיה מעניין!!! זה מה שחשוב לבוחן!!!
תיקחי בן אדם פשוט ותשלבי אותו לציור לבד ותציירי עליו כאילו הוא חלק מהציור עם הקיר. כן כן!!! היה לי אחד שעשה משהו דומה וצייר על הבן אדם ושילב אותו אל הקיר. הוא צייר נוף על הקיר תוך כדי שאדם עומד ונהנה מול הנוף.. נתתי לך רעיון תמשיכי ממנו!!!

בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י Ask2003 בתאריך 31-10-2006 בשעה 11:46.
חזרה לפורום
ישן 31-10-2006, 23:05
צלמית המשתמש של rona 888
  rona 888 rona 888 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
תודה...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Ask2003 שמתחילה ב "אני שמח שבחרת מגמה כזאת!"

דווקא תיק העבודות שלי מזה עשיר ויש בו עבודות שציירתי מאוד יפה...אז לזה אני לא דואגת.
וברור שיש מלא רעיונות לנופים אבל את כל אלה שחשבתי שאני אולי יעשה שאני יגיע לשנה הזאת ביררתי..ועשו אותם כבר משנים קודמות..ורציתי רעיון ייחודי ולא רעיון שהבוחן רגיל אליו....
בלי להשתחצן או משהו אני יודעת לצייר מאוד יפה אבל בלהגיע להחלטות מזה קשה לי.
בקשר לרעיון של האדם הבודד אני יורדת ממנו אבל אני יעשה אולי משהו אחר שיש לי עליו כבר תמונות : 4 נופים ובכל נוף יש איזה ספסל או כסא או פריט בודד כלשהו מול הנוף וזה להדגיש את הבדידות...
אני אומרת את זה ככה פשוט אבל כל תמונה תהיה על רמה ברור....
לדעתך זה יכול להיות גם נושא טוב?..כי אני חושבת אני ילך על הרעיון הזה בסוף....
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:54

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר