לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2005, 11:47
צלמית המשתמש של חתול-רחוב
  חתול-רחוב חתול-רחוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.02
סקר רשת ב: 55% מהציבור בעד הממשלה החדשה. רק 23% נגד

בקרב מצביעי הליכוד 51% בעד הממשלה החדשה ורק 19% נגד

פירוט מלא של הסקר בקובץ PDF :
http://bet.iba.org.il/Doc/DOC83979.pdf

רוב הציבור ( 71%) בעד העדפת המורים באמצעות העלאה כה משמעותית של שכרם

13.01.2005

* רוב הציבור ( 71%) בעד העדפת המורים באמצעות העלאה כה משמעותית של שכרם.

* רוב הציבור (47%) נגד הקמפיין הפרסומי היקר של המורים.

* רוב הציבור ( 55%) בעד הממשלה החדשה.
מצביעי הליכוד: בעד.
מצביעי העבודה: בעד.
מצביעי שינוי:בעד.
מצביעי מפד"ל ואיחוד לאומי:נגד. * רוב הציבור (54%) חושב שהממשלה תצליח לבצע את תוכנית ההתנתקות.
מצביעי הליכוד: כן.
מצביעי העבודה: כן.
מצביעי שינוי: חלוקים.
מצביעי מפד"ל ואיחוד לאומי: לא. * רוב הציבור ( 39%) חושב שהליכוד יתפלג, לעומת 31% לא.
מצביעי הליכוד: כנ"ל.
מצביעי העבודה: לא.
מצביעי שינוי: כן.
מצביעי מפד"ל ואיחוד לאומי: כן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-01-2005, 15:30
  eGod eGod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
כן, זאת הוכחה ניצחת!
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "ולדעתך זו ה-הוכחה שהסקרים האלה הם קישקוש?"

תן לי טיפה יותר קרדיט........
הנקודה היא שזה לא רק אני. יצא לי "לראיין" הרבה אנשים, ואני לא כ"כ מבין איך כ"כ הרבה אנשים שאני מכיר מדווחים שמעולם לא השתתפו בסקר כזה. והרי יש כ"כ הרבה סקרים כאלה........
כמו שאתה יודע הם גם לא פוגעים בד"כ(כשאפשר למדוד אותם - קרי בבחירות) כך שאני מפקפק בכל המודל. לדעתי אפשר ללמוד בעיקר בסקרים השוואתיים(כאלה ששואלים את אותן השאלות לאורך זמן) ובעיקר לגבי המגמות. אני ממליץ לך לא להסתמך על ה"עובדות" הכמותיות שהסקרים האלה מציגים. זה טוב ככותרת, הרבה פחות במציאות.
אגב, יש עוד מישהוא שלא מאמין לסקרים האלה: ראש הממשלה מפחד הן מבחירות והן ממשאל עם, וקשה לחשוד בו שהוא מונע ממניעים אידיאולוגים או עקרוניים רחמנא לצלן......................
ישן 13-01-2005, 15:47
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
אני דווקא נותן לך המון קרדיט
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "כן, זאת הוכחה ניצחת!"

ולכן אני תוהה האם זו בעיניך ההוכחה.
מה גם, שעכשיו, כשאתה ממליץ על סקרים השוואתיים (אני לא בטוח אגב שזו ההגדרה הנכונה לסקרים שהתכוונת אליהם), אני מציע לך להתבונן בסקרים כאלה ("מדדים"), המופיעים לעיתים תכופות באחד מעיתוני סוף השבוע - לא זוכר כרגע אם במעריב או בידיעות. המגמה בהם היא עקבית: תמיכה מתמדת בתוכנית ההתנתקות ובראש-הממשלה.
אני מסכים איתך שסקרי בחירות הם הרבה יותר בעייתיים והרבה פחות מדוייקים, מסיבות שונות, שלא ניכנס אליהן כרגע.
לגבי ההתנגדות של שרון למשאל עם, יש לי שתי תשובות.
האחת, בניתוח שלי המתיימר להיות אובייקטיבי, שרון חושש ממשאל עם, משום שהוא חושש שלמשאל כזה יבואו להצביע בעיקר המתנגדים לתוכנית, שהם ציבור יותר מעורב, נחוש, איכפתי ומאורגן.
התשובה השנייה היא בעצם שאלה: למה דווקא משאל עם בנושא ההתנתקות ולא בנושאים שהיו ועודם הרי גורל לא פחות: הסכם השלום עם מצרים, מלחמת לבנון, גיוס חרדים לצה"ל ועוד.
ועוד שאלה אליך: אם נניח יהיה משאל עם, ונניח שיהיה רוב לתוכנית ההתנתקות, האם אתה חושב שזה ירצה וירסן את מתנגדי ההתנתקות, ובעיקר את הגורמים הקיצוניים והמיליטנטיים שבהם?
ישן 13-01-2005, 16:17
  AlexKarpman AlexKarpman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.01
כמו כל ההודעות שלך בערך...
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב ""לא נדמה לי" זה לא ממש קריטריון מדוייק..."

ואם אני אגיד לך שביצעתי סקר מקיף זה יעזור לך?
לא אני ולא אתה איננו גופים רשמיים או נביאים(למרות שיש עילוי כזו בפורום...) - כל מה שאנחנו אומרים הוא בחזקת "נדמה לי".

בכ"א, לגבי האופן:
משאל עם לא צריך להיות "האם אתה תומך בהתנתקות? כן או לא"
אלא: "האם אתה תומך בתכנית ההתנתקות כפי שהציג אותה רה"מ שרון ל[כנסת/ממשלה] בתאריך X.Y.Z? כן או לא"
באופן דומה - אפשר לתת שתי "תכניו התנתקות" כאשר הבחירה היא "1,2, אף אחת מהן", ובזה לחסוך כמה משאלי עם(אחד לכל תכנית...)

אחרי שסיימנו עם זה, משהו אישי:
החוצפה שלך לא יודעת גבול. אני מציע שתזכר בשיחה מאוד מסויימת בנושא "נדמה לי" שהייתה לנו בפרטיות ותחשוב טוב-טוב על מה שכתבת למעלה...
ישן 13-01-2005, 16:03
  eGod eGod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
קודם כל זאת לא הוכחה לכלום, זה רק מוסיף לחשד שלי לגבי הסקרים
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אני דווקא נותן לך המון קרדיט"

ולשאר השאלות שלך:
א. לא טענתי מעולם שאין תמיכה מסיבית בתוכנית ההתנתקות ו/או בשרון. הטענות שלי הן ש:
1. התמיכה קטנה יותר מאשר נטען בסקרים.
2. כאשר הנושא יגיע למערכת בחירות/משאל עם, נחזור לחלוקה של חצי-חצי בין השמאל והימין, עם יתרון קטן לימין.
ב. למה משאל עם? אני חושב שהחזרת טריטוריה היא אירוע שטבעי שיתקיים לגביו משאל עם ושברוב הדמוקרטיות דורש משאל עם בחוקה. גם לגבי חוזה השלום עם מצריים ראוי היה שיתקיים משאל עם. לגבי מלחמה, אתה יודע יפה מאוד שזה בלתי אפשרי.
ג. משאל עם בהחלט יחסל 99% מההתנגדות. תקשיב למנהיגי המתנחלים, לרבנים, לתושבים. ההתנגדות במקרה כזה תהיה שולית(למרות שהכאב יישאר אותו כאב).
ד. שרון חושש בצדק, אבל זאת לא סיבה לא ללכת למשאל עם.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:46

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר