לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2005, 19:50
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
השוטרים השתמשו ב"כוח סביר" ושברו עצמות

גם לכם זה יכול לקרות: שני צעירים שנסעו לתומם בתל-אביב, הותקפו באלימות מזעזעת על-ידי ארבעה שוטרים ונעצרו ללא כל סיבה.

אופיר נאמצ'יק, בן 20 מבת-ים ויוסי אביזמיל, בן 22 מיפו, שיצאו לבלות עם חברים ביום ראשון בלילה, לא העלו בדעתם שיסיימו את הבילוי בחדר המיון בבית החולים.

האירוע התרחש בזמן שהשניים נסעו ברחוב הרצל בעיר ובטעות נכנסו לסמטה צדדית שלא הייתה מוכרת להם. כשהחלו להסתובב כדי לחזור לרחוב הראשי, הם נחסמו, לדבריהם, על ידי ארבעה כלי רכב אזרחיים. "לפני שהספקנו להבין מה קורה, יצאו מאחת המכוניות ארבעה גברים לבושים באזרחי עם כובעי גרב על הראש, שלפו אלות והחלו לנפץ את זגוגיות המכונית", סיפר אופיר. "תוך כמה שניות הצטרפו אליהם עוד אנשים שלפו אותנו מהמכונית והחלו להכות אותנו בכל חלקי גופנו" הוא הוסיף.

לדברי אופיר ויוסי, התוקיפם שהתבררו להיות שוטרים, לא הזדהו כלל ולא אמרו לשניים במה הם חשודים. "הם שברו לנו את החלון עם הכת של הרובה", מספר אופיר. "זה היה פחד אלוהים".

המכונית ששייכת לאחותו של אופיר נהרסה. "הם לא הסתפקו בניפוץ הזגוגיות הם תלשו את הריפוד, הרסו את הפילטר אוויר, חתכו את החוטים, שברו את תא הכפפות ופשוט הרסו את האוטו", תיאר יוסי את הנזק הכבד.

"מתעורר מסיוטים"

עד לרגע זה לא ברור לשניים מדוע הם נעצרו: "נסענו באופן רגוע, ולא שתינו, כמובן שלא היו לנו לא נשק ולא סמים ברכב ורק אחרי שהם היכו אותנו מכות רצח, הם הסבירו לנו שהם מחפשים רכב עמוס בכלי נשק".

השוטרים האלימים לא הסתפקו בתקיפת השניים ולאחר שסיימו להכותם, הם נלקחו, חבולים ומדממים, לתחנת משטרת יפו בטענה שתקפו שוטר והתנגדו למעצר.

חבולים והמומים הגיעו אופיר ויוסי בכוחות עצמם לבית החולים "וולפסון" בחולון, כשהם סובלים מחבורות בכל חלקי גופם. אופיר סבל משבר בצלעות ויוסי מזעזוע מוח.

השניים מעידים שהתקיפה השפיעה עליהם קשות: "כבר שני לילות שאני מתעורר בלילה מסיוטים. חברה שלי לא מבינה מה קורה לי אני צועק מתוך שינה" סיפר יוסי.

עורכת הדין שמרית צור, שמייצגת את הצעירים המותקפים, אמרה ל-NRG מעריב שבכוונתה להגיש תלונה למח"ש כנגד התוקפים. "מה שהשוטרים עשו זה חמור ביותר כי הם לא הזדהו ולא אמרו מה הסיבה לעיכוב של השניים. כל זאת שהם על אזרחי וחבושים בכובעי גרב. הם גרמו לשניים לחשוב שהם מותקפים על ידי מחבלים. ההתנהגות הפרועה של השוטרים והפרת זכויות יסוד של אנשים בצורה כל כך בוטה מחייבת חקירה מעמיקה".

מהמשטרה נמסר בתגובה: "במהלך פעילות מבצעית של בלשי ימ"ר תל-אביב, עוכבו לבדיקה שני חשודים שהתנגדו ותקפו את השוטרים. השוטרים עצרו את החשודים בגין תקיפה תוך הפעלת כח סביר והם הועברו לחקירה במשטרת מרחב יפת"ח".

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/853/709.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-01-2005, 20:36
  סולידי,ספונטני,רגיש סולידי,ספונטני,רגיש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
לא רציני?!
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי קופדנוטס שמתחילה ב "כי.....לא נתפסו סמים ?!"

בהנחה שמה שכתוב, הוא מה שקרה,
ראשית הם רק "עוכבו" ולאחר מכן, בוצע הליך המעצר, אם השוטרים לא הזדהו, המעצר אינו חוקי וזכותם הלגיטימית של הצעירים להתנגד.
לפי המשטרה ה"חשודים" התנגדו והשתמשו בכוח, כי היה צריך "כח סביר" על מנת להפסיק את התנגדותם.
אם השוטרים כן הזדהו, בוצע נוהל עיכוב חשוד, ולאחר ההתנגדות, ביצעו נוהל מעצר. היה צריך לעוצרם על תקיפת שוטר במילוי תפקידו.
ועוד נקודה למחשבה, ארבע ניידות (במסווה אזרחי), בכל ניידת, נניח 2 שוטרים. כלומר שמונה שוטרים לא הצליחו להשתלט על שני צעירים? אולי לך זה נראה בסדר, לי -לא.
אני לא מאלה שמאמינים למה שכתוב בעיתון בדר"כ, אבל לפי הכתוב מעלה, יש פה משהו שנראה, על פניו , לא כשר.

תודה ל AVIV-Y על החתימה ושדרוגה.

נערך לאחרונה ע"י סולידי,ספונטני,רגיש בתאריך 13-01-2005 בשעה 20:40.
ישן 13-01-2005, 20:51
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
נחמד מאד
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי סולידי,ספונטני,רגיש שמתחילה ב "ברוב עוונותי:"

א. אחל'ה
ב. גם כן אחל'ה

ואני לא "טועה" לגבי שום הליכים ....לא בגלל שאני כל כך חכם אלא בגלל שלא טענתי שאלו לא ההליכים , אין ספק שזה מה שמלמדים בבא"ר אבל בפועל מעצרי סמים מבוצעים אחרת ולו רק בגלל שלמנות סם (בהנחה שלא מדובר בעסקאות של קילוגרמים) יש נטייה להתעופף למקומות עלומים כאשר המחזיקים בהם רואים או מריחים שוטרים.

(דרך אגב, האם הרקע המשטרתי שלך ביחידת נוער הוא זה שגורם לך "להבין" כל כך בפעילות משטרתית כמו במקרה בו העלת סברה על פיה מסתכמת פעילות של יחידת מסתערבים או בטיול שלו בחזות של ערבים או בהתססה ?)

נערך לאחרונה ע"י קופדנוטס בתאריך 13-01-2005 בשעה 21:09.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר