לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2006, 12:17
  assafy1000 assafy1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
זה תלוי עד כמה הנתונים שלך גרועים, קודם כל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי G.I 21 שמתחילה ב "חריג יום סיירות-ניסוח מכתב"

למיטב הבנתי חריג יום סיירות זה עד גבול מסוים, כלומר מישהו עם קב"א 48 ודפ"ר 50 וצד"כ על הפנים לא יקבל חריג, אבל אחרי הכל לא סתם קוראםי לזה חריג

מה לכתוב? תרשום דברים כמו "בצו ראשון הייתי לחוץ ולא הצלחתי לישון טוב בלילה, נורא התרגשתי ואולי בגלל זה עשיתי קצת שטויות שלא מתאימות לי, בבי"ס אני תלמיד טוב וממושמע..."
אולי גם תוסיף איזו המלצה של מחנכת (אם היא מוכנה להמליץ עלייך בכלל P: ) ותרשום שאתה מעוניין מאוד לתרום לעצמך ולמדינה ע"י שירות ביחידה כזו או אחרת (ובכל מקרה תדגיש שגם ביחידות אחרות אתה תעשה את המקסימום). תרשום גם שאתה רוצה להגיע כמה שיותר רחוק וגבוה...כל מיני דברים שיראו שיש לך מוטיבציה

אני מאחל לך המון הצלחה, ואם אפשר לדעת-היה משהו שהלך לך ממש רע בצו ראשון?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-11-2006, 14:30
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי G.I 21 שמתחילה ב "סליחה על ההקפצה-אבל קיבלתי..."

תראה יש כמה אנשים שאני מכיר פה מהפורום ובכלל בכללי ששלחו מכתב לבקשת חריג ובפעם הראשונה נענו בשלילה..שלחו בפעם השנייה ואישרו להם..פשוט תשלח עד שיאשרו לך..כמובן תשנה כל פעם את המכתב..

אגב יכול להיות שפשוט אתה חורג מהנתונים יותר מידי אז אי אפשר לאשר לך חריג..
אבל תנסה עד שיגידו לך להפסיק לשלוח...
במכתב חשוב שתראה מוטיביצה ואת הרצון לתרום לצה"ל בכללי ושאתה מרגיש שאתה תמצא את עצמך ביחידה הזאתי בצורה מקסימלית וכך גם צה"ל ירוויח..תדגיש את זה שאתה רוצה לתרום וחשוב לך לנסות להגיע ליחידה הנ"ל ואתה לא רוצה להתחיל את השירות הצבאי שלך בתחושת פספוס ושאפילו לא קיבלת הזדמנות להוכיח את עצמך!

ואגב אני יודע שרוב האנשים שמגישים בקשה לחריג מקבלים תשובה חיובית(אם הנתונים שלהם גבוליים..קשה לקבל חריג שאתה חורג יותר מידי מהנתונים המינימליים..

בהצלחה ותעדכן!

נוב 07.

ישן 22-11-2006, 15:29
צלמית המשתמש של Free-Style
  Free-Style Free-Style אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי G.I 21 שמתחילה ב "חריג יום סיירות-ניסוח מכתב"

חבר שלי היה פסול על פרופיל וזיין להם תמוח וקיבל בסוף אחרי ועדות רפואיות ותיקון פרופיל.

ומילת המפתח פה היא תנדנד!! אין כזה דברי ותר מדי! (לחבר שלי שלחו אימייל עם בקשה "בבקשה תפסיקה לשלוח לנו אימיילים ופקסים" ורק אז אישרו לו את הבקשה!)

צלצל אליהם ותדבר איתם על המוטיבציה שלך ושם באמת מילת המפתח זה מוטיבציה תגיד להם שכל החיים שלהם התכוננת לזה ואתה באמת שואף להגיע ליחידה הזאתי וכו' וכו' שהמכתב יהיה מנוסח ברמה כמה שיותר גבוהה עם סימני פיסוק כדאי לעבור עליו עם אחד ההורים שיהיה מכובד! שיהיה בהצלחה!

בקשר לאייל, אתה יכול לקבל יום סיירות עם יש לך מספר עד 1.5 ללא צילינדר

דרישות מטכל 1.5 גג במשקפיים שייטת 6\6 מולד אם יש לך מעל זה אתה לא יכול להתקבל לאחת היחידות הללו ולכן בשביל מה לשלוח לך זימון ליום סיירות אם אתה יכול רק חובלים?

שיהיה בהצלחה לשניכם! מקווה שעזרתי!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:04

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר