לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2006, 22:39
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
לינוקס עצומה לקידום תאימות אתרים בישראל. כל מי שחשוב לו להמשיך ולגלוש, שיכנס ויחתום

המאבק באתרים עויני פיירפוקס מסלים עם עצומה חדשה ופניות לחברי כנסת. המתנגדים טוענים שחבל על הזמן, וחייבים לחכות שהאתרים יכאיבו לחברות בכיס .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אדר שלו 13:0324.12.2006 נענע http://net.nana.co.il/Article/?ArticleID=419044

אינספור נסיונות, עצומות, מכתבי תלונה ושיחות טלפון למוקדי שירות הלקוחות של החברות הישראליות לא עזרו: מספר לא מבוטל של אתרים בולטים ברשת הישראלית עדיין דורשים מהגולש להשתמש רק בדפדפן אינטרנט אקספלורר של מיקרוסופט.

בנסיון נוסף לשינוי התגייסו חברי פורום משתמשי המקינטוש הישראלי Mac-it למלחמה באתרים העויינים. בני הזוג רודד ושרה קונפורטי, שעומדים מאחורי היוזמה, הם אמנם משתמשי מק למעלה משש שנים, אבל בעצומה שניסחו הם דורשים תאימות לכל הדפדפנים: ספארי (למקינטוש), פיירפוקס (לכל פלטפורמה) וקונקרר (דפדפן ללינוקס).

11% לא נוגעים באקספלורר

סטטיסטיקות כלל עולמיות טוענות שהדפדפנים האלטרנטיביים הולכים וכובשים נתח משמעותי על חשבון אקספלורר: המספרים עומדים על כ-11% מן הגולשים, ביניהם משתמשי חלונות, מקינטוש ולינוקס, שמעדיפים את הדפדפן החופשי פיירפוקס. השקת פיירפוקס 2 באוקטובר אף הביאה לגידול קל במספר המשתמשים.

הבנקים, חברות התקשורת, חברות הסלולר, אתרי חדשות ואחרים לא שמעו על הסטטיסטיקות האלו. באתר של הפועלים, למשל, הטקסט בעברית הפוך ולא ניתן לתיקון בשינוי קידוד. באתר של הארץ מתבלבל הסדר בשורות בהן משולב טקסט בעברית עם אנגלית.

למותר לציין כי יש תקנים וכללים שמאפשרים למפתחים ליצור אתר שכולם יכולים לגלוש בו, אבל המתכנתים הישראלים פשוט לא מייחסים להם משמעות ומתייחסים לקהל חסרי האקספלורר כאחוז זניח. חלק מהקהל הזה בוחר, מסיבות אידיאולוגיות או טכניות, לא להשתמש בדפדפן מבית מיקרוסופט. לחלקו - משתמשי מק או לינוקס - אין ברירה.

ובכל זאת, מעטים האתרים שעונים על דרישות ארגון האינטרנט העולמי (W3C) ומאפשרים גלישה שלא באמצעות אקספלורר.

ואתם יכולים להשפיע! הכנסו עוד עכשיו לאתר http://www.mac-it.co.il/petition/index.php והרשמו שם. ככל שיחתמו יותר אנשים, כך יהיה הד גדול יותר, וסיכוי לשנות משהו בארץ. לא שאני מאמין שזה יקרה בשנים הקרובות, אבל לפחות שתהייה מודעות לנושא.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

וכן, אני יודע שזה פורסם במשבראש, אבל זה עדיין עניין רציני תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 24-12-2006 בשעה 22:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2006, 22:52
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי S - Designer שמתחילה ב "ומאיפה אתה יודע שאני משתמש בוינדוס?"

בניגוד למה שאתה חושב, גם אני לא עושה שום דבר שנוגד את העקרונות שלי. רק שאצלי העקרונות פשוט שונים משלך. אני תומך בקפיטליזם, אני מכיר בעובדה שאנשים מעוניינים להרוויח כסף (אחד העקרונות החשובים שלי הוא בעצם להרוויח כסף, והרבה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה ) ושהמטרה מקדשת את האמצעים. אה, ומה שטוב בשבילי, טוב גם לאחרים. אני בהחלט מכבד את רצונם של אחרים להרויח כסף (כמובן, כל עוד זה לא על חשבוני, מה שנוגד את העיקרון הקודם, החשוב יותר) ושרוב הדרכים הכשרות, כשרות להשיג אותו.

עד כאן נאומים, ומכאן לפרטים הקטנים: אין לי בעייה עם זה שMS מנסה לכבוש את העולם דרך הדפדפן שלה; הבעייה היא בכותבי האתרים שנותנים לה לעשות זאת בלי כל בושה, ולכן פתחתי את האשכול הזה. עכשיו יש מבין?

ישן 09-01-2007, 20:28
צלמית המשתמש של רי"ש
  רי"ש רי"ש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "עצומה לקידום תאימות אתרים בישראל. כל מי שחשוב לו להמשיך ולגלוש, שיכנס ויחתום"

לא חותם - בכיינים נמאסתם... תגרמו למנוע של הדפדפן שלכם להכיר בכל התגיות הכי מפגרות והכי עקומות של אקספלורר קודם, והכי מלאות אי היגיון או מה שלא יהיה, כלומר שהמנוע יהיה 100% תואם טריידנט (IE). למה לא תעשו את זה? כי יותר קל לבקש מאחרים לעשות את העבודה בשבילכם. מצטער, אך אם כתיבת אתרים אך ורק עבור אקספלורר חוסך זמן/כסף לאחראים על אותם אתרים, והם ביודעין מצפצפים על משתמשי הדפדפנים האחרים - זכותם המלאה. הם יחליטו כמה כסף/מאמץ שווה התמיכה בדפדפן אחר. אתם תצביעו ברגליים ואל תיכנסו לאתר של בנק הפועלים. נראה אותכם.. חחחח

נו, פשוש, קנית כבר ווינדוס ויסטה כמו שהבטחת שלא תעשה ואני הבטחתי לך שתעשה? . . . . . לא יכולתי לעמוד בפיתוי - מחשב חדש לי בגרושים ממש.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:44

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר