לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-12-2006, 01:42
  AnAlyZeR_ AnAlyZeR_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.05
*+*אני מ.א!!!*+*

חברה איזה כיף להיות מ.א!!

מרץ 04 עד מתייייייייי

כל השוקיסטים לעתיד בהצלחה! ואל תדאגו..יש לכם עוד כל כךךךך הרבה שבתות..פיייי עוד לא עשיתם טירונות..חחח סתם תעבירו ת'צבא בכיף ויעבור לכם מהר, תתגייסו לקרבי ויעבור לכם עוד יותר מהר!
טירונות זה החלק הכי חרא בצבא..וגם להיות צעיר..אבל לא נורא תאמינו לי שהכל עובר אני לפחות 10 פעמים בשירות שלי רציתי לצאת מקרבי אבל החלטתי שלא..כי חבר שלי מהטירונות עשה ת'טעות הזאת והוא שילם עליה השירות שלו עבר חרא, חברים ג'ובניקים הם לא כמו החברים הקרביים שיעשו למענך הכל! חבר ג'ובניק הוא אדם חרא! (לפחות 90% מהם!)
תלכו עם חזה מורם ותזכרו שאתם עושים זאת למען המדינה למרות היחס המזדיין שבהתחלה..מה לעשות כל חייל עובר את זה..מה שקשה וכואב בהתחלה..יהיה חוויות לילדים שלכם =]

משהו יכול להראות לי איך אתם עושים ת'דבר הזה "עוד 200 יום לגיוס"
"עוד 96 יום לשחרור"
וכו'?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-12-2006, 19:44
  mark182 mark182 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
חבורה של ילדים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AnAlyZeR_ שמתחילה ב "*+*אני מ.א!!!*+*"

מספר דברים

א. לא משנה מי מ.א ומי לא כי אף אחד ממכם לא יודע מה זה פז"מ מה זה טחינת צעירות ומה זה זכויות! הפעלת עדיפות קדם צל"מ אז מה אתם משחקים אותה?

ב. רק מי שטחן 3 שנים שטחים ומלחמה בלבנון יכול לצייץ בכלל כול מי שבסדיר שלו שישתוק כי חוץ משמירות הוא לא עושה כלום אולי מעצר באיוש פעם ב או פעילות בעזה פעם בחיים

ג. מי שבאמת בפזמניק פה זה החברה בפורום ביטחון לדוגמא יוספון שיודע כמעט כול דבר וזה פזמ אמיתי

ד. היופי בפז"מ זה לתת אותו ולכבד את מי שהגיע לנחלה לא לצעוק עד מתי זה הכי צעיר שיש

תנו כבוד למי שמגיע כי צעירות זאת מחלה שרק הזמן ירפא אבל פעירות זה נגע ש ה' יעזור

ודרך אגב
עד מתי צעירים יעלוזו וותיקים יזילו דמעה?
ישן 28-12-2006, 00:45
צלמית המשתמש של --שימי--
  --שימי-- --שימי-- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.05
ממש בקצרה..
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "יש לי שאלה רצינית של..."

טחינת צעירות מתבטאת באם למשל יש עבודות לעשות בפלוגה כמו להעמיס דברים, לפרוק ושוב להעמיס, לנקות כל דבר שלא זז (וגם מה שזז), לעשות תורנות מטבח, לשמור בעמדות מונפצות, לסגור צוותי שמירה, כל מיני מטלות מונפצות כמו צביעת פחים, גדרות ומכולות וכו' וכו' אני בטוח שכל אחד יכול להוסיף לפחות עוד 100 דברים...
למה הצעירים נותנים לזה לקרות? דבר ראשון, כי אין להם מספיק כוח לעומת כל הותיקים (למרות שיש להם יתרון מספרי..). כמו כן, יש לזה גיבוי מצד הרס"פ וכל שאר הסגל (הזכויות של הותיקים מעוגנות אצלם). אבל נראה לי הכי חשוב בגלל שהצעירים יודעים שגם הם מתישהו יהיו ותיקים וגם יקבלו זכויות כמו הותיקים עכשיו שקיבלו זכויות בזכות ולא בחסד (כי גם הם טחנו צעירות פעם), וזה מה שנותן להם מוטיבציה לטחון (טוב, אולי לרובם..).
בקשר לחימום אסלות.. אני שמעתי שזה היה בעיקר בגולני אבל נראה לי שכבר הפסיקו עם הקטע הזה אצלם.. או שלא באמת שלא יודע... אצלנו זה מעולם לא הגיע לרמה כזאת (אם תשאל אותי, אם פזמניק היה אומר לי לקום בלילה בשביל לחמם לו תאסלה הייתי גומר אותו במקום.. זה כבר לא טחינת צעירות זה כבר ממש השפלה אף אחד פה לא עבד של אף אחד), אבל עדיין יכול להיות שזה קיים עוד איפשהו למרות שהיום כמעט ולא שומעים על זה.
מתי נגמרת הטחינה? רשמית (לפחות אצלנו, אני מאמין שזה ככה גם אצל אחרים) מקבלים זכויות אחרי שנתיים ו-4, אבל אתה לא נטחן לגמרי כל הזמן (למשל מישהו עם פז"ם של שנתיים או שנה ו-8 כנראה שלא ינקה שירותים או יעלה לתורנות מטבח, בשביל זה יש את הממש צעירים). מקבלים הטבות קטנות עם הזמן עד שמקבלים זכויות מלאות בשנתיים ו-4.
מקווה שהצלחתי להבהיר לך מה זה טחינת צעירות.
בהצלחה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=31%2F07%2F2005&end_date=31%2F07%2F2008&-=.jpg]

ישן 29-12-2006, 13:57
  משתמש זכר ido_r ido_r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.04.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AnAlyZeR_ שמתחילה ב "*+*אני מ.א!!!*+*"

לא בכל מקום בצה"ל עדיין נשארה הטחינת צעירות.
יש פלוגות מעטות מגדודי החי"ר שעדיין יש שם טחינה.
קשה לי להאמין, בעצם אני לא מאמין שהם חיממו אסלות בפלוגה שלו בגולני.
איך מתבטאת צעירות ותיקות?
אז ככה, מן הסתם ותיקים יקבלו את המשימות האיכותיות.
צעירים יעשו יותר שמירות (ותיקים לא עושים שמירות, רק במקרה של חוסר סד"כ רציני אז רק אולי הם עוזרים), יהיו תורני סרס"פ, ישנו שעות מעטות בלילה.

עכשיו צריך לזכור שלא בכל מקום בצה"ל זה עדיין נשאר. מעטים הגדודים שזה נשאר שם.

עכשיו יש מעמדות:
צעיר, צב"כ (צעיר בכיר), זונה וותיק.
צעיר עושה את כל המשימות המסריחות (שמירות תורנות ופעילות מבצעית "לא איכותית").
צב"כ יעשה קצת פחות מצעיר אבל ברגע שאין צעירים בפלוגה אז צב"כ נחשב צעיר לכל דבר.
זונה מתחיל לקבל פעילות יותר טובה ועושה פחות תורנות ושמירות.
ותיק מקבל את הפעילויות האיכותיות יותר, לא עושה שמירות ולא עושה תורנות רס"פ.

עכשיו למה זה עדיין קיים.
=================
קצינים עדיין לא הבינו שהם לא יכולים לעצור את מנהג הותיקות-צעירות, וזה למה?
לצעירים בפלוגה יש הכי הרבה כח, אם צעירים ימרדו אז לא יהיה את כל הצעירות.

למה עדיין צעירים רוצים שתהיה צעירות?
כאשר יגיע הזמן של הצעיר להיות ותיק הוא לא ירצה לעלות לשמור בש.ג. כאשר הוא מ.א. או לעשות כלים כאשר הוא מ.א.

כל הותיקות היא עניין של חפש"ים.
בגלל שהדבר הכי קשה בחי"ר זה לא היות חפ"ש 3 שנים!!
אז נוצרו מעמדות בין החפש"ים.
כמו שיש מ"פ, סמ"פ, קצינים, סמלים מכ"ים.
כך יש ותיק, זונה, צב"כ וצעיר.

סתם לידע אישי

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:35

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר