לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2005, 08:44
צלמית המשתמש של חתול-רחוב
  חתול-רחוב חתול-רחוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.02
אילה-חיה אבוקסיס מתה מפצעיה

אילה-חיה אבוקסיס מתה מפצעיה
מאת: מערכת וואלה!

נפגעה אנושות מירי קסאם בשבת, כשהייתה בדרכה לביתה בשדרות. הצילה את חייו של אחיה כשנשכבה עליו כשנשמע הפיצוץ

אילה-חיה אבוקסיס משדרות, שנפגעה מרקטת קסאם בשבת, מתה מפצעיה בבית החולים סורוקה. כך דווח בקול ישראל.

ביום שבת, סמוך לשעה 18:30 בערב, היו אבוקסיס ואחיה בדרכם חזרה מסניף בני עקיבא בעיר, יחד עם חברה נוספת. לפתע נשמעה ברחוב התרעה המזהירה מנחיתת רקטות, והשלושה מיהרו לבתיהם לפי הנהלים. ואולם הרקטה הקדימה אותם ונחתה לא הרחק מהם, ברחוב ירושלים בעיר, כ-100 מטרים בלבד מבית משפחת אבוקסיס. אילה נפצעה באורח קשה מאוד מרסיס שפגע בראשה, אחיה וחברתה נפצעו באורח קל. לדברי אחד מעדי הראייה, לאחר שנשמע הפיצוץ נשכבה אבוקסיס על אחיה, תמיר בן ה-9, כדי להציל את חייו.

לפני יומיים נקבע כי אבוקסיס מתה מוות מוחי, אך ליבה ממשיך לפעום. אביה, יונתן אבוקסיס, האשים את בית החולים "סורוקה" בהידרדרות במצבה של בתו ובכך שקבע את מותה בטרם עת. "ביקשו ממני למלא טופס תרומת איברים והתחילו להכין את תעודת הפטירה, בזמן שבתי עוד בחיים", אמר אבוקסיס

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-01-2005, 16:16
  סולידי,ספונטני,רגיש סולידי,ספונטני,רגיש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
יקירתי, זה לא לא פוליטיקלי קורקט
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי minimax שמתחילה ב "אני אהיה קצת לא פוליטיקלי קורקט. מה לגבי תרומת איברים?"

זו חוצפה.
מה הוא בדיוק עיניינך באם תרמו או לא תרמו?
משפחת אבוקסיס חרב עליה עולמם , ומי כבודה שתלין עליהם?
באיזו זכות את שופטת אותם?
("האם בגלל שהמשפחה שומרת מצוות הם פטורים מעזרה לזולת?", "כך שהטענה שמדובר ב"שעת צער" לא תקפה כלל")
תרומת איברים, היא דבר נעלה, אני שמחה, שאת מצדדת בה, אך כדי להגביר את המודעות, צריך להשקיע בחינוך ובעידוד תרומת איברים. תשתדלי שמה, בהגברת המודעות ולא כאן בשפיטה של משפחה אומללה, שאיבדה את יקירתה.
והיות ואני "חזק" בחיפוש תורם, האמיני לי אין קשר בין חילונים ודתיים, זו גישה שצריך לשנות אצלכולם.
בכלל האשכול הזה, מביש התחיל עם חתול-רחוב ו-eGod שלא טמנו ידם בצלחת, ומצאו הזדמנות להצדיק את הצידודים הפוליטיים שלהם ולהטיל אשמה (אגב, המחבל שירה את הקאסם, הוא האשם. ורק הוא!), והמשיך דרכך וחלק מהתגובות הנילוות.
חוסר רגישות משווע.

שבת שלום.

תודה ל AVIV-Y על החתימה ושדרוגה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:52

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר