לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2005, 15:06
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
תלמיד תיכון אמריקני עתר לביהמ"ש שיאסור על מתן שיעורי בית בקיץ

שיעורי בית במשפטים: תלמיד תיכון ממדינת וויסקונסין בארה"ב עתר לבית המשפט בבקשה שיורה למוריו שלא לתת שיעורי בית לחופשת הקיץ.

התלמיד, פיר לארסון בן 17, ואביו פנו לבית המשפט במילווקי בבקשה שיורה להפסיק מתן שיעורי בית בקיץ ברחבי מדינת וויסקונסין. לטענתם, אין צורך בשיעורי בית לאחר תום שנת הלימודים בת 180 ימי לימוד. "התלמידים האלה עדיין ילדים, אבל הם נתונים ללחץ גובר בגלל הצורך לתפקד ברמה גבוהה ביותר בכמה מקומות", נכתב בעתירה.

לארסון טען בעתירתו ששיעורי הבית גרמו לו ללחץ מיותר ולעומס עבודה בלתי הוגן, לאחר שנאלץ בקיץ שעבר לשלב בין עבודותו במחנה קיץ לחובותיו הלימודיים. "השיעורים לא הרסו לי לגמרי את הקיץ", הודה, "אבל היה לי הרבה מתח מיותר בבית ובעבודה. פשוט לא היתה לי האנרגיה או הזמן בשבילם".

מבית ספרו של לארסון נמסר שנאמר לו שתלמידים מצטיינים מקבלים עבודת קיץ, אך עם זאת, הם מנסים להענות לחששותיו של התלמיד. "אני מאמינה שבית הספר נהג כשורה ולא עשה שום דבר שגוי", אמרה מנהלת בית הספר. "בית משפט אינו המקום לפתור את הבעיה", היא הוסיפה.

סביר להניח שתלמידים רבים מצדדים בעתירתו של לארסון, אבל עורכי דין אמרו לסוכנות הידיעות אי-פי שהם לא מאמינים שבית המשפט ייאות לדון בעתירה.

http://www.nrg.co.il/online/1/ART/857/881.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:40

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר