לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2007, 09:40
  SNimrod SNimrod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.08.06
איראן מסבירה לנו מה היא מתכננת- לאט

אוסף סרטונים שחובה על כל ישראלי לראות.

מי שעוקב אחרי פרשנים ואנשי בטחון בעולם, עד לתופעה מוזרה. בכל העולם לוקחים את האיום האיראני ברצינות, וכאן בישראל אנחנו שעננים.
אנחנו מדינה קטנה עם תסביך נפולאון. נקלענו לשורה הראשונה במלחמה קרה בין מעצמות ואנחנו לא מבינים את המעמד.
לאחרונה קראתי מאמרים של פרשנים אמריקאים, אשר דנים ברצינות באפשרות ש"נאלץ לפנות את רוב ישראל למקום אחר בעשר שנים הבאות". לא מדובר בנביאי זעם, אלא באנשים שקולים אשר עבדו שנים רבות במודיעין האמריקאי ובמשרות דיפלומטיות.
אני איש שמאל, אבל לדעתי מה שקורה כאן הוא מעבר לימין, שמאל ופוליטיקה.
אנשים:
**אדם שכבר ירה עלינו בעבר, מכוון לנו אקדח לרכה, וצועק שהוא מתכוון ללחוץ על ההדק בהזדמנות הראשונה**

איראן מסבירה לנו לאט, ובשפה בין לאומית מה היא מתכננת:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

קצת מהמתנות של הרוסים TOR M1:

מוציאים צעצועים מהמחסן:

מהדנס איראני מסביר: "אנחנו מייצרים טילים כמו ממתקים"

ח"א האיראני:

פצצה מונחת חדשה מתוצרת איראן, בצועים מרשימים:

פרופוגנדה אנטי ישראלית\יהודית סדרה שלמה של סרטונים מחליאים:

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2007, 09:48
  SNimrod SNimrod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SNimrod שמתחילה ב "איראן מסבירה לנו מה היא מתכננת- לאט"

טילים חודרי שריון תוצרת איראן- כאלה כבר חטפנו:

פאג'ר 3- מראים לנו מה אנחנו הולכים לחטוף בעתיד:

שיהאב3:

ועכשיו כולם ביחד בהרמוניה ("כמו ממתקים")

עוד סרטון הסברה שחובה לראות:

ואת מה האיראנים מנסים "לייצר כמו ממתקים" עכשיו? הפרויקט הבא שלהם:

חייבים לתקוף באיראן, עם או בלי האמריקאים, וחייבים לתקוף עכשיו.

ישן 08-02-2007, 13:05
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי SNimrod שמתחילה ב "טילים חודרי שריון תוצרת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SNimrod
טילים חודרי שריון תוצרת איראן- כאלה כבר חטפנו:

טילי נ"ט מדגם טאו (עורב). באיראן קוראים לו "טופאן". אני לא אתפלא אם על הטילים מהסרטון כתוב "made in USA". לזכירך, גם אנחנו מכרנו להם ציוד בזמנו.

פאג'ר 3- מראים לנו מה אנחנו הולכים לחטוף בעתיד:

למה בעתיד? לא היית בארץ בקיץ?

ועכשיו כולם ביחד בהרמוניה ("כמו ממתקים")

כל כך הרבה טילים ביחד, רק בשבילנו? מי אמר שהפרסים קמצנים?

ואת מה האיראנים מנסים "לייצר כמו ממתקים" עכשיו? הפרויקט הבא שלהם:

חייבים לתקוף באיראן, עם או בלי האמריקאים, וחייבים לתקוף עכשיו.
שתה כוס מים ותירגע.
ישן 08-02-2007, 09:50
  GilBates GilBates אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SNimrod שמתחילה ב "איראן מסבירה לנו מה היא מתכננת- לאט"

מה בדיוק אתה מצפה שאנחנו נעשה, ולא עשינו?

לוחמה מול איראן (לא מול שלוחותיה) היא א-סימטרית ופה לפי פרסומים זרים יש לנו מענה. לא מאמין שנגיע למצב של לחימה קונבנציונלית מול איראן עצמה (לא מול שלוחותיה).

ההתמודדות מול שלוחותיה כרגע מוגבלת להיערכות לעימות מול הסורים ומול חיזבאללה. עד עכשיו אנחנו קוצרים הצלחות פוליטיות מאוד חזקות, בטח למול תוצאות לחימה בינוניות עד רעות, ובכל מקרה עצם העובדה שנלחמנו מול חיזבאללה, לחצנו אותו (פוליטית!) למקום שבו הוא לא רוצה להיות - מלחמת אזרחים לבנונית. נסראללה כבר לא יהיה המושיע של האומה הערבית - חצי מלבנון מתעבת אותו ותעשה הכל כדי להצר את צעדיו. ויותר מכך - חיזבאללה הוא עלה התאנה של אסד שמונע מהטריבונל הבינלאומי לפעול. טריבונל זה קיבל עכשיו זריקת מרץ מאוד חזקה וייתכן מאוד שנסראללה יאלץ לנסות להתעמת עם ישראל שוב (ובתקווה כאשר נהיה יותר מוכנים נמחה את זכר מלחמת לבנון 2) ובכל מקרה הוא ייצא מופסד ממלחמה כזאת. ואם הוא יסרב, הרי שהוא יאבד את סוריה כבת ברית. מלכוד 22.
ישן 08-02-2007, 10:03
  freedom_fighter freedom_fighter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.06
מדויק.
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי GilBates שמתחילה ב "[font=Verdana]מה בדיוק אתה..."

אם אירן תטיל עלינו פצצת אטום, אנחנו יכולים לקוות להצלחת החץ, בלבד.
אם תוברח פצצה כזאת \ פצצה מלוכלכת ותתפוצץ בלב תל אביב... אז נקווה שיש לנו יכולת מכה שניה, ובכל מקרה- אכלנו אותה, והפסדנו. גם הם יפסידו משהו, אני מתאר לעצמי. בכל מקרה זה תסריט גוג ומגוג שאין לנו הרבה השפעה עליו.
אם הם ישלחו טורי שיריון וחי"ר מאירן לסוריה וינסו להתלקח איתנו- זו תהיה מלחמה בסגנון ארכאי כזה- כמו שהפרסים התנכלו ליוונים הקדמונים. קווי האספקה שלהם יהיו ארוכים מאוד, וחיל האוויר שלנו יעשה בהם שמות... (צריך גם איכשהו להוביל את הכוחות לחזית).

בקיצור- עימות ישיר הוא לא אופציה להכרעה תוך כדי הישרדות מבחינת אירן. אז אני מעריך שהם ימשיכו לחמש ולתחזק את הפרוקסים שלהם- אירן, סוריה, פלשתין... ובבוא היום הם עלולים גם לתת להם כל מיני פצצות מלוכלכות וגרועות יותר.
ישן 08-02-2007, 14:22
  moshayov moshayov אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.06
לתקוף מהר ככל האפשר.
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי GilBates שמתחילה ב "אני לא מאמין שהאיראנים יהיו..."

למרות הכותרת המתלהמת אני יסביר את דבריי.
אירן כיום בונה את צבאה הקונבנציונלי ולמעשה מיום ליום הצבא שלהם מצטייד הנשק חדיש אם זה פרי פיתוח התעשיה המקומית שלהם או אם הם קונים אותו הכסף מזומן מרוסים או הסינים או הצפון קוראנים.
התזכורת האחרונה קיבלנו השבוע כאשר ראינו את המערכת TOR-M1 משימוש מבצעי מצולם יפה בתימרון האירני האחרון. מה שבטוח כול התקפה של חיל האויר שלנו או של ארה"ב תצטרך לקחת את זה בחשבון. כולי תיקווה שיש בידי חיל האוויר תשובה למערכת הזאת. אבל גם עם כן אני בטוח שזה יצריך עוד אמצעים שצריך להפעיל, ועוד אמצעים זה עוד מטוסים, ועוד מטוסים זה עוד סיכון.
כמה שנחכה יותר כך גם הצבא וחיל האוויר האירני יתחזקו יותר והמשימה שכבר כיום לא קלה בכלל תהיה יותר ויתר קשה. נכון גם חיל האוויר שלנו משתפר עם הזמן כיום נקלטים עוד מטוסי F-16I בחיל האוויר בקצב של 2 החודש (לפי מה שקראתי פה) אבל עד שיגיע לחיל האוויר מטוס כדוגמת ה-F-35 עוד יעבור הרבה מאוד זמן. ורק מטוס חמקן יכול להקל על תקיפה כזו בצורה משמעותית.
היתרון של תקיפה כזו כיום ברור ומאפשר לנו לחסל או לדחות בצורה משמועתית איום לא קונבנציונלי ע"י אמצעים קונבנציונלים. זהוא חלון זמן שהולך ונסגר ולכן אסור להחמיץ אותו. בהחלט הייתי מעדיף שארה"ב תעשה את העבודה. יהיה להם הרבה יותר קל גם מבחינת הטווח וגם מבחינת חימוש (טילי שיוט וחמקנים). אבל במקרה שהם לא יעשו זאת אנחנו חיבים לעשות זאת. שלאירן יהיה נשק גרעני יהיה מאוחר מידי.

בקשר לתגובה האירנית יש להם 3 אפשרויות:
1) ירי טילי שיהב.
2) חיזבאלה
3)פיגועים בחו"ל

1)בקשר לשיהבים אני מקווה שחץ ידע להתמודד איתם. ואם יצליחו לחדור פה טילים בודדים אפשר לתקוף שם שוב מטרות רכות יותר כמו תחנות כוח בשביל להבהיר להם שלא כדי להם להמשיך.
2)חיזבאלה במקרה הגרוע יחזור מה שהיה בקיץ. לדעתי בסבירות נמוכה סביר להניח שיהיה איזה מטח קטיושות שנוכל להרשות לעצמנו להבליג עליו.
3)אין תשובה אבל פיגוע גרעיני בתל-אביב נשמע לי הרבה יותר גרוע.

וכדרך אגב אני ממליץ לכולם לקרוא את הספר "אני הנבחר" שמתאר מקרה שמרגל ישראלי באירן מודיע בשנת 2009 למוסד שתוך 48 שעות אירן עומדת לתקוף את ישראל בנשק גרעיני.
ישן 08-02-2007, 15:47
  GilBates GilBates אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי moshayov שמתחילה ב "לתקוף מהר ככל האפשר."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moshayov
למרות הכותרת המתלהמת אני יסביר את דבריי.
אירן כיום בונה את צבאה הקונבנציונלי ולמעשה מיום ליום הצבא שלהם מצטייד הנשק חדיש אם זה פרי פיתוח התעשיה המקומית שלהם או אם הם קונים אותו הכסף מזומן מרוסים או הסינים או הצפון קוראנים.

התעשייה המקומית שלהם לא מרשימה בעליל. כמעט הכול זה נשק רוסי / סיני קנוי עם "שיפורים" איראניים (סתם בשביל התעמולה).

ציטוט:
התזכורת האחרונה קיבלנו השבוע כאשר ראינו את המערכת TOR-M1 משימוש מבצעי מצולם יפה בתימרון האירני האחרון. מה שבטוח כול התקפה של חיל האויר שלנו או של ארה"ב תצטרך לקחת את זה בחשבון. כולי תיקווה שיש בידי חיל האוויר תשובה למערכת הזאת. אבל גם עם כן אני בטוח שזה יצריך עוד אמצעים שצריך להפעיל, ועוד אמצעים זה עוד מטוסים, ועוד מטוסים זה עוד סיכון.
כמה שנחכה יותר כך גם הצבא וחיל האוויר האירני יתחזקו יותר והמשימה שכבר כיום לא קלה בכלל תהיה יותר ויתר קשה. נכון גם חיל האוויר שלנו משתפר עם הזמן כיום נקלטים עוד מטוסי F-16I בחיל האוויר בקצב של 2 החודש (לפי מה שקראתי פה) אבל עד שיגיע לחיל האוויר מטוס כדוגמת ה-F-35 עוד יעבור הרבה מאוד זמן. ורק מטוס חמקן יכול להקל על תקיפה כזו בצורה משמעותית.
היתרון של תקיפה כזו כיום ברור ומאפשר לנו לחסל או לדחות בצורה משמועתית איום לא קונבנציונלי ע"י אמצעים קונבנציונלים. זהוא חלון זמן שהולך ונסגר ולכן אסור להחמיץ אותו. בהחלט הייתי מעדיף שארה"ב תעשה את העבודה. יהיה להם הרבה יותר קל גם מבחינת הטווח וגם מבחינת חימוש (טילי שיוט וחמקנים). אבל במקרה שהם לא יעשו זאת אנחנו חיבים לעשות זאת. שלאירן יהיה נשק גרעני יהיה מאוחר מידי.

יש לך כאן כל כך הרבה טעויות שקשה לדעת מאיפה להתחיל...
א. זה שראית צילום של משהו שנראה כמו הפעלה טובה של Tor-M1 לא אומר שזו אכן היתה כזו.
ב. זאת מערכת ידועה ויותר מכך יש עותק שלה בקרב יוון, חברה בנאט"ו. נראה לי שאנחנו יודעים מה שצריך על המערכת.
ג. חיל האוויר האיראני הוא חלש באופן יוצא דופן ורוב המטוסים שלו מאוד מיושנים. המטוסים האמריקאים שלו ברמה תחזוקתית גרועה ובלי חלפים.
ד. היכולת שלנו להשמיד את תוכנית הגרעין האיראנית בהפצצה היא קטנה מאוד בשל הביזור של הידע על פני כמות מאוד גדולה של מתקנים. זה לא עבודה של הפצצת כור אחד - הם למדו את הלקח מעיראק.
ה. כמה סוללות Tor-M1 הן שידרוג רציני אבל לא תחליף למערכת הגנת נ"מ כוללת.

ציטוט:

בקשר לתגובה האירנית יש להם 3 אפשרויות:
1) ירי טילי שיהב.
2) חיזבאלה
3)פיגועים בחו"ל

1)בקשר לשיהבים אני מקווה שחץ ידע להתמודד איתם. ואם יצליחו לחדור פה טילים בודדים אפשר לתקוף שם שוב מטרות רכות יותר כמו תחנות כוח בשביל להבהיר להם שלא כדי להם להמשיך.
2)חיזבאלה במקרה הגרוע יחזור מה שהיה בקיץ. לדעתי בסבירות נמוכה סביר להניח שיהיה איזה מטח קטיושות שנוכל להרשות לעצמנו להבליג עליו.
3)אין תשובה אבל פיגוע גרעיני בתל-אביב נשמע לי הרבה יותר גרוע.

וכדרך אגב אני ממליץ לכולם לקרוא את הספר "אני הנבחר" שמתאר מקרה שמרגל ישראלי באירן מודיע בשנת 2009 למוסד שתוך 48 שעות אירן עומדת לתקוף את ישראל בנשק גרעיני.

להזכירך כבר יש פצצה איסלאמית. אם מישהו היה רוצה בכך, הוא היה יכול לפתוח במלחמת עולם. אבל זה לא קרה.
ישן 08-02-2007, 19:30
  moshayov moshayov אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי GilBates שמתחילה ב "[QUOTE=moshayov]למרות הכותרת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי GilBates
התעשייה המקומית שלהם לא מרשימה בעליל. כמעט הכול זה נשק רוסי / סיני קנוי עם "שיפורים" איראניים (סתם בשביל התעמולה).

זה שתעשית הנשק שלהם לא מרשימה אני יודע. אבל לא איכפת לי הם הם מעתיקים נשק סיני, רוסי או צפון קוראני. ואני בטוח שהחברה של החנית יכולים לספר משהו בנושא. ואים יפול שיהב בתל אביב זה לא מענין אף אחד שהם העתיקו משהוא מצפון קוראה.

יש לך כאן כל כך הרבה טעויות שקשה לדעת מאיפה להתחיל...
א. זה שראית צילום של משהו שנראה כמו הפעלה טובה של Tor-M1 לא אומר שזו אכן היתה כזו.
אם אתה עדין רוצה להאמין שאין להם את המערכת הזאת. אז אני לא יתוכח איתך. יש יותר מידי פירסומים בנושא לכן אני די מאמין להם.
ב. זאת מערכת ידועה ויותר מכך יש עותק שלה בקרב יוון, חברה בנאט"ו. נראה לי שאנחנו יודעים מה שצריך על המערכת.
גם אם אנחנו יודעים עליו הרבה זה לא אומר שאנחנו יודעים להתמודד. וגם אם כן כמו שרשמתי צריך להקצות עוד חימוש ומשאבים למשהוא שהוא לא המטרה. על תשכח שמחר הם יכולים לקנות גם את ה-S300 שיסבך פי כמה את התקיפה.
ג. חיל האוויר האיראני הוא חלש באופן יוצא דופן ורוב המטוסים שלו מאוד מיושנים. המטוסים האמריקאים שלו ברמה תחזוקתית גרועה ובלי חלפים.
לא רשמתי בשום מקום שיש לאירנים חיל אוויר איכותי. וכיום הוא כנראה לא יהווה בעיה רצינית אם נתקוף את מתקני הגרעין. אבל כמו רשמתי בהערה הקודמת אני לא יתפלה אם מחר בבוקר תהיה ידעה שהם קנו שתי טיסות של MIG-31 מהרוסים.
ד. היכולת שלנו להשמיד את תוכנית הגרעין האיראנית בהפצצה היא קטנה מאוד בשל הביזור של הידע על פני כמות מאוד גדולה של מתקנים. זה לא עבודה של הפצצת כור אחד - הם למדו את הלקח מעיראק.
אני לא מעונין להכנס לפרטים טכנים של ההתקפה. גם אם צריך לתקוף 10 אתרים הבאירן בו זמנית אני מניח שזה בר ביצוע. אבל לדעתי זה נושא לפורם חדש לגבי היכולת. גם אם נדחה את היכלת שלהם הכמה שנים הרווחנו ונצתרך לחזור על זה כול הזמן או עד שיתחלף המשטר באירן.

ה. כמה סוללות Tor-M1 הן שידרוג רציני אבל לא תחליף למערכת הגנת נ"מ כוללת.
בזה אתה צודק

להזכירך כבר יש פצצה איסלאמית. אם מישהו היה רוצה בכך, הוא היה יכול לפתוח במלחמת עולם. אבל זה לא קרה.

אז מה הפקסטנים מעולם לא הצהירו שהם רוצים להשמיד אותנו ונשק שלהם מכוון כלפי הודו.
ישן 11-02-2007, 14:38
  EagleWatch EagleWatch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.06
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי SNimrod שמתחילה ב "צריך לעשות לה מה שעשינו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי SNimrod
צריך לעשות לה מה שעשינו לעיראקים ב 81. מי יודע איפה היינו היום, אם לעיראקים היה נשק גרעיני כשארצות הברית פלשה לשם.

צריך לצאת למבצע מצומצם, לעשות כמה שיותר נזק בזמן קצר, לספוג כמה טילים בתגובה (ובאותה הזדמנות לבדוק את מערכת החץ) ולהמשיך בחיינו.

הבעיה היא שאיראן הטישה אותנו במלחמה האחרונה, בצורה מתוכננת ומחושבת, ועכשיו לא יקום פוליטיקאי שיעיז לתמוך במבצע כזה.

דבר ראשון-איראן פיזרה את מכוני הגרעין שלה ברחבי המדינה,ולכן-לא יהיה כאן תרחיש ההפצצה בעיראק,אז צא מזה. בנוסף,אני אוותר על התגובה בנוגע לבדיקת המוכנות של מערכת החץ באמצעות מטחים קונבנציונאליים\לא קונבנציונאליים שייצאו מאיראן.
אכן,איראן באמצעות הגרורות שלה גרמה לנזק בהרתעה של מדינת ישראל וצה"ל,אבל ברגע שנרגיש שהגב שלנו נלחץ אל הקיר-אני בטוח שנאלץ להגיב,אני רק מקווה שנבצע פעולה מנע כלשהיא לפני שנגיע למצב שכזה.
בכללי,אני מקווה שתפסיק עם "צעקות" של הפצצה באיראן ללא הבנה של התגובת נגד ואת הקושי של ביצוע של תקיפה שכזו.

ישן 08-02-2007, 12:42
  Guy.P.A Guy.P.A אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.06

אני רק חושב... מה ייקרה אם 10 שנים עכשיו לא ייקרה כלום, ובעוד 10 שנים יקום שם איזה מטורף שיחליט לממש את כל האיומים, ואנחנו נשב פה כמו חבורה של מטומטמים בלי שום אפשרות לעשות כלום, כי כמובן איראן תהיה חזקה פי כמה וכמה לפי ההתקדמות שלה כרגע, ולנו לא תהיה אפשרות לעשות כלום. ארה"ב תוכל אבל איראן כמובן כבר תוכל להגיע אליה עם הטילים החדשים שיהיו לה שגם אותם הם ייצרו ' כמו סוכריות ', וכשה ICBM ייכנס לזירה, אני בספק כמה ארה"ב תהיה מוכנה לקחת את הסיכון..

בכל יום שעובר אנחנו מביאים על עצמנו מכה קשה יותר מהמקום שבזמן כזה או אחר נצטרך להתמודד איתו. אבל במקום לעזור אומץ ולהתמודד איתו שאנחנו עוד יכולים לעשות משהו, אנחנו נותנים להם להתחזק, עד שנגיע לשלב שלנו כבר אין מה לעשות.
ישן 08-02-2007, 14:17
  קרנף16 קרנף16 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
מפחיד לחשוב
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Guy.P.A שמתחילה ב "אני רק חושב... מה ייקרה אם 10..."

מפחיד אותי לחשוב מה יקרה באמת אם ההנהגה שלנו לא בנתה תוכנית רצינית לטיפול בבעיה ובאיום האירני.

אני לא מומחה או אסטרטג צבאי אבל אני יודע שהשעון מתקתק- מבחינת ישראל או מבחינת איראן
אני מקווה לחשוב שהוא מתקתק עבור אירן כי אחרת....

אני יודע שמדינה כמו איראן ובכלל - אין מדינה בעולם שבונה את צבאה בסדר גודל שכזה ללא כוונה ליישם את הכוח שנבנה על מישהו.

הרי לאיראן אין אוייבים כיום בסדר גודל שמצדיק את ההתחמשות העצומה שלה- פרט לעובדה שהם מבשלים לנו סיר גדול של מרק כאשר אנחנו לפי התוכנית שלהם המנה העקרית.

מה שאני יודע בוודאות מבחינתי ושאר חברי המילואימניקים- וזו לא קלישאה"

"שקוראים אז באים כך היה וכך יהיה..."

רק שיקראו בזמן

מר חסון בצורת שופל מתקרב.....
ישן 11-02-2007, 14:43
  EagleWatch EagleWatch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.08.06
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי טייס רעם שמתחילה ב "מפחיד מאוד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי טייס רעם
תכלס זה ניראה שאיראן יותר חזקה מאיתנו אבל אני מאמין ורוצה לדעת שלא

מאיזו בחינה בדיוק?
פרט למערך הנ"מ המתחדש של איראן,בניסיון להגן ולהרתיע מפני התקפה על מתקני הגרעין,ייצור ט"ב ללא הבחנה ומערך נ"ט ישירות מרוסיה,אין סיבה ממשית לפחד מטורי שריון וממטוסים איראניים שיטוסו מעל שמי ישראל.
תרחיש של מלחמה קרקעית אינו בא לידי חשבון בעיני איראן,אלא רק הרתעה והקמת מערך שיוכל לפגוע בניסיון כלשהוא של פעולת מנע מערבית,או פגיעה במדינות מערביות באמצעות מערך הט"ב שהם מייצרים.
זה איום רציני,אבל מעבר לכך-צבא איראן הוא צבא מיושן ומתפורר...

ישן 08-02-2007, 15:55
  מבקר המדינה מבקר המדינה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.06
צריך לשים לב

הסכנה היא לא שאיראן תשגר טילים בעלי רש"ק גרעיני אלא היכולת הגרעינית בשירות הטרור. כשם שאיראן עד היום לא התעמתה איתנו באופן ישיר אלא אך ורק באמצעות השלוחה שלהם בלבנון, כך גם יהיה כאשר חס ושלום תהיה להם יכולת גרעינית, הרי מה יותר פשוט מלצייד את החזבאללה בפצצה מלוכלכת שיטיסו אותה באמצעות מטוס מתאבד או סירה שתחדור מהים לישראל, כל הפואנטה תהיה שהאיראנים ייטענו שידם לא היתה במעל, ומדובר במשהו שהוברח מבריה"מ לשעבר. איראן לא תתמודד מולנו ישירות כי היא תפסיד. פצצה מלוכלכת שמופעלת ע"י החזבאללה תהיה האופציה הכי טובה בידי איראן. אני רק מקווה שאם זה יקרה אז ההנהגה כאן תיקח את האומץ למחוק בכל זאת את איראן ולהחזירה לתקופת האבן.
ישן 08-02-2007, 19:41
  boozi :] boozi :] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.12.06

תראו, יש הרבה תאוריות בנוגע ליכולת שלנו להפציץ את איראן, חלק אומרים שהיכולת כמעט ולא קיימת ואנחנו יכולים להפציץ כמה אתרים מסוימים וגם עם אבדות, ויש תאוריות שאנחנו יכולים להפציץ הרבה מאוד, עם כל המטוסים לטווח ארוך, וחלק אומרים גם שיש לנו מטוסי ברק ובז עם אפשרות למיכלי דלק תצורתיים שיכולים גם הם להגיע, כעיקרון, ישראל היא לא מהמדינות שאנחנו יכולים לדעת עד כמה היכולת שלנו להפצצה מספיקה, אבל במשהו אחד אני בטוח, שעדיף לעשות מה שאפשר אפילו אם זה יגרום לאבדות רבות, כי האבדות שיהיו אם לא נעשה זאת, יהיו גדולות יותר.

ואני בהחלט מאמין שאם אנחנו לא יכולים להשמיד את תוכנית הגרעין שלהם, אנחנו יכולים לעקב אותם, אני חושב ש127 שיהיו בידינו לטווח ארוך+טילים בליסטיים שכנראה יש לנו יוכלו להספיק כדי לפחות לעקב ולתתת לנו מרווח זמן מסוים, ואני חושב שאם יש לנו את האפשרות לקבל את מרווח הזמן הזה, שווה לנצלה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:12

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר