לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-01-2005, 22:52
  pagan god pagan god אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.03
דבקה: שחיטה אכזרית ביותר של משת"פ בשכם

מיוחד ובלעדי למקורות הצבאיים והמודיעינים של תיקדבקה: הוצאתו להורג ביום ו' 21.1, של מוחמד מנצור בן 23, על ידי גדודי אל אקצא, בכיכר המרכזית של מחנה בלאטה, היה מקרה השחיטה הנורא ביותר לא רק במלחמה הישראלית-פלסטינית, אלא בכל המלחמה העולמית בטרור.

בעוד הפלסטינים מודיעים כי מחמוד מנצור הוצא להורג באשמת הסגרת מבוקשים לישראל, בירי בראשו, מראות תמונות הסטייל וסרטי הטלוויזיה שהפלסטינים צילמו, כי אבריו של האיש נחתכו בצורה שיטתית. קודם נחתכו בסכינים וגרזנים אצבעות ידיו, ואחר כך אצבעות רגליו. אחר כך נחתכו אמות ידיו ורגליו. לאחר מכן נחתכו זרועותיו. גם לאחר שמבצעי השחיטה הנוראה זרקו את הגופה למזבלה, הם לא אפשרות לצוות רפואי לאסוף את חלקיה. בשום זירה בה בוצעו על ידי אנשי הטרור הוצאות להורג, כולל בעיראק וסעודיה, שם נערפו ראשיהם של בני אדם, לא בוצעה אף הוצאה להורג אכזרית ושיטתית כזו. המקורות שלנו מוסרים, כי ביום ג' איימו מושל שכם, מחמוד אל עלאול, ראש העיר רסאן שקעה, וראש הפת"ח בשכם עיסאם אבו בכר, כי מי שימסור פרטים או יפרסם את הצילומים על אשר ארע, ייענש בצורה חמורה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-01-2005, 12:40
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
אין בעיות...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי קופדנוטס שמתחילה ב "אל תבזבז זמן על כתיבה (עם שגיאוט) ...לך לשחוט ערבים"

שמע:
שמעתי שהשמאל הקיצוני מארגן חתיכת הפגנה למען "החזרת ישראל לגבולות 48" כדאי שתתפוס את האוטובוס,אני בטוח שאתה תהיה נורא מבואס אם אתה לא תגיע להפגנה.

חחח,אפס שונא ישראל אנטי ציוני אוהב ערבים.

הלוואי שתראה מה חיילים קרביים עושים כל יום בשביל חלאות אדם כמוך...

תאמין לי אחרי שאני כל פעם מגלה מחדש שישנם עוד ועוד חלאות אדם כמוך אני חושב פעמיים אם באמת כדאי לי להתגייס לקרבי ולהגן על התחת השמאלני שלך...(ועוד של כמה מאות אלפי אנשים כמוך בארץ...)

נערך לאחרונה ע"י Niro1985 בתאריך 26-01-2005 בשעה 12:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר