לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2005, 14:54
צלמית המשתמש של dododo
  dododo dododo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.02
חברות התקליטים יתבעו משתפי קבצים ישראלים

הפדרציה הישראלית לתקליטים וקלטות הודיעה כי תגיש תביעות נגד משתפי קבצים של מוסיקה ישראלים במהלך השנה. האחראי על האכיפה בפדרציה, מוטי אמיתי, אמר ל"הארץ" כי התביעות יוגשו כחלק ממהלך כלל עולמי למאבק בהורדות השירים של הפדרציה העולמית. הוא הדגיש כי תביעות נגד גולשים יוגשו רק "כצעד אחרון ובלית ברירה". כמו כן, הוא ציין כי לא נקבע תאריך יעד להגשת התביעות, אם כי ב-ynet פורסם כי תאריך היעד הוא יוני השנה. אמיתי סיפר כי בשלב ראשון מתכוונת הפדרציה להתמקד במסע הסברתי ותקשורתי ובמשא ומתן עם ספקיות האינטרנט. הקמפיין יכלול פרסום והסברה בניסיון להציג את עמדת התעשייה. לדברי אמיתי, הארגון מנסה להביא לכך שחברות האינטרנט יכירו בכך שהן משמשות פלטפורמה לשיתוף קבצים בלתי חוקי. לדבריו, הספקיות טוענות שלא ניתן לדעת אילו קבצים עוברים דרך שרתי החברה. "הם מתיימרים להיות כביש 6. הוא רואה משאית שנוסעת בו אבל לא רואה מה היא מכילה". אמיתי לא פירט מה מתכוון הארגון לעשות לו יכירו הספקיות באחריותן לקבצים.

דה מרקר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-01-2005, 17:44
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
אני חושב שזה לא כל כך פשוט....
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הברמן של הפורום שמתחילה ב "ספקית שתחשוף מי עומד מאחורי ה-IP בגלל תביעה אזרחית"

אינטרנט ניתן להעביר על ידי מספר אפשרויות,ה2הבולטות בישראל הם:

1}אינטרנט בכבלים-האינטרנט מעובר באמצעות הכבלים הרגילים שבאמצעותם אנשים צופים בטלויזיה{HOT}.

2}אינטרנט בקו הטלפון-כלומר דרך בזק,האינטרנט מעובר דרך קוי הטלפון המחוברים לבית{לפיכך כמו בשני המקרים ישנו צורך במודם}.

בארה"ב ניתן להתחבר גם עם אינטרנט לוויני-כלומר לווין תקשורות משדר 24שעות לכדוה"א ומשם הצלחת שלך קולטת ומעבירה את הנתונים למחשב.

בכל אופן הנקודה שלי היא שזה לא פשוט כל כך להקים ספקית אינטרנט יום בהיר אחד,אתה חייב תשתיות בטריליוני שקלים.

*לפי דעתי ספקיות האינטרנט המובילות היום{בזק\נטויזן\012 וכ'ו...}יודעות טוב מאוד שכמעט כל הלקוחות שלה מורידים קבצים מהאינטרנט{קבצים לא חוקיים כמובן}.

אז אני בספק נמוך מאוד אם הם יעשו משהו בנידון,לאקו"ם{האגודה הישראלית נגד שיתוף קבצים או משהו כזה}כמעט שאין כוח,ובטח שלא נגד חברות כמו בזק וברק ונטויז'ן...

אגב שתהיו בענינים בארה"ב אם אתה רק מתקין תוכנה של שיתוף קבצים ומוריד סרט אחד או שיר או תוכנה תוך מספר שבועות אתה מקבל מכתב הזהרה מהFBI,בפעם השניה כבר תובעים אותך!
חחח ואתם באמת חושבים שאיי פעם השב"כ ישלח מכתב לכל מי שמוריד מהרשת!?
חחחחחחחחחחחחחח

ישן 27-01-2005, 19:21
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
הפעם אני נאלץ להסכים אתך - הטכנולוגיה לצד הגנבים...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Big Joe שמתחילה ב "מסופקני..."

מעבר ללינק המדהים שהובא פה בנוגע לרשתות מוצפנות,
אני לא חושב שיש בעיה גדולה להקים חברת אינטרנט בחו"ל שתשרת לקוחות ישראליים:

מבחינת המשתמש - כאשר הוא מתחבר (שם וסיסמא) לרשת הוא פונה לIP של ספק השירות.
מכיוון שIP הוא דבר גלובלי (עולמי) אין בעיה שהמיקום הפיזי של החברה יהיה בקטמנדו.

עכשיו לבעיות הפיזיות:
בעיה - אין לחברה תשתית פיזית (קו בים לחו"ל וכו').
פיתרון - להתחבר לתשתית קיימת (של ברק למשל) והיא תעשה את ה ROUTING לIP של הספק. אין בעיה לעשות זאת מבחינה חוקית כי עד כמה שהדבר נשמע מפתיע הרשת היא חינמית ולכן ברק , נטוויז'ן או כל ספק אחר לא יכול למנוע שימוש בתשתית שלו.

באופן אישי אני חושב שאנשים צריכים להבין שהורדת תוכנה דרך תוכנת שיתוף היא בדיוק כמו ללכת לאופיס דיפו ולגנוב.

ישן 27-01-2005, 19:52
  משתמש זכר ck5760 ck5760 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.02
תחילת דבריך מדוייקים מאד אכן יש הרבה גנבים בעולם
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Niro1985 שמתחילה ב "[QUOTE=ck5760] באופן אישי אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Niro1985
אז לפי מה שאתה אומר יש בעולם בערך איזה כמה מאות מליוני גנבים!

בישראל בכלל איזה 3מליון גנבים,בואנה ידעתי שאנחנו חיים במדינה של גנבים אבל עד כדי כך?

אני בכלליות בעד שיתוף קבצים...

אבל מה שכן אני יכול להגיד לך,זה שאם הייתה לי יתרה של כמה מליונים בבנק לא ההיתי מוריד אפילו שיר של3KB מהאינטרנט...

זה שיש הרבה גנבים מתיר למישהו נוסף לגנוב?
כל הבעיה נובעת בדיוק מהגישה הזאת - אתה לא מרגיש שעשית משהו שלילי מכיוון ש"כולם" עושים זאת ואחרי שכבר הורדת שיר שניים בפעם הראשונה אתה כבר "מכור". עכשיו אתה כבר נעול על זה שאתה הולך להוריד חופשי חופשי ורק מחפש הצדקות כדי להרגיש טוב עם זה.

כמובן שהתירוץ "אם היו לי כמה מליונים..." לא מחזיק מים משתי סיבות עיקריות:
1. מה אנשים עשו בתקופה שלפני האינטרנט (והגנבות)? שמעו שירים ברדיו, דיסקים קלטות וכו' - עכשיו אפשר להאזין אונליין לאלפי תחנות רדיו ברשת.

2. גם לפי ההגיון הפשוט אם אתה מחובר לאינטרנט המהיר ו/או לרגיל (יש דבר כזה עדיין?) כמה אתה משקיע בחודש? 50 - 60 ש"ח לבזק/כבלים + (לפחות) 30 - 60 ש"ח לספקית האינטרנט.
קח את הכסף הזה וקנה דיסק/דיסק וחצי חוקי בחודש.
לא מספיק? - אם זה לא מספיק אז אתה מכור.

לא דיברתי ספציפית עליך אלא על הגישה העקומה הנ"ל המאפיינית ישראלים רבים - למה ללכת לפינה מעבר לרחוב ולרכוש צפייה בסרט DVD באיכות מושלמת אם אפשר לגנוב את הסרט מהאינטרנט?
לא שזה משתלם (מבחינת הזמן המבוזבז שמשקיעים בכך) אבל כידוע "מים גנובים ימתקו..."

ישן 27-01-2005, 18:59
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
אהמממ...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי DSKHV שמתחילה ב "יש כבר תוכנות שמתאימות את עצמם למציאות:"

מי שממש דואג לפרטיות שלו יכול לעבוד עם סייטים ואיזה 3חומות מגן וגיבוי מחשב ולינוקס ועוד 100דברים שיקשו מאוד על הספקית שלו לדעת איפה הוא גולש וכ'ו...

בכל אופן היוצרים של האתר הנודע :"סופרנובה" שנסגר לאחרונה הולכים לשחרר בקרוב מאוד את התוכנה לשיתוף קבצים הטובה ביותר {אם לא הכי טובה בעולם}בסיסה יהיה סודיות המשתמשים.

אגב הבהרה לכולם:

תוכנות שיתוף הקבצים :"אמיול\קאזה\אזארוס\אידונקי וכ'ו...."}הן חוקיות לגמריי!!!
אין בהם שום דבר אסור,העסק מתחיל להיות בלתי חוקי כאשר משתמשים{אנחנו}מתחילים לשתף אחד עם ה2קבצים פירטים לא חוקים{סרטים\מוזיקה\שירים}בכך אנחנו בעצם מפירים זכויות יוצרים וגורמים להפצה{מה שפוגע בחברות שמפתחות את המוצרים..}

נערך לאחרונה ע"י Niro1985 בתאריך 27-01-2005 בשעה 19:02. סיבה: תאויוט קטיוובה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:01

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר