לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-01-2005, 19:27
  lea10 lea10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
צילום חשיפה עולמית - הצהרת טוהר הגזע של "ד"ר" יוזף מנגלה

עברית

הצהרת טוהר הגזע של ד"ר יוזף מנגלה הצייד הידוע לשמצה של אושוויץ
צילומי ההצהרה בוצעו על ידי 2 חוקרים ממשלתיים בריטי ואמריקני ב- 13 בספטמבר 2004 בברזיליה באקדמיה של משטרת ברזיל במוזיאון המשטרה המוקדש לזיהוי פלילי.אני מנוע מלזהותם.
לפני שעה קלה קיבלתי את הקבצים הנדירים מאיש משרד החוץ האמריקני.אחד מ - 2 החוקרים שצילמו את המסמכים הנוגעים לד"ר מנגלה במקום.
ה"פשלה" שלי - הייתי איתם במקום ולא לקחתי מצלמה מהמלון - האמריקני קרא לי ומשך אותי בידו למוצג.הבריטי גם הרביץ צילומים.שניהם ביקשו שאעמוד כצל כדי שלא ייכנס אור לתמונות.הם מחזיקים עוד בעניין זה.
מסקנה - מי שהולך למקום רחוק תמיד תמיד צריך מצלמה בהישג יד...
אשתו הראשונה נכון לשנת 1988 התגוררה בטירולים בכפר שככל הנראה שימש להברחת נאצים לדרום אמריקה.
בביקור בן יממה בכפר בו ישנתי...בחברת זוג נאצים...במשק מקומי אישרו לשאלתי האם פראו מנגלה עודנה מתגוררת במקום? "יאוול" (בוודאי) הם ענו...
מובן שהם לא שיערו שאני יהודי או ישראלי... הם אירחו אותי כיד המלך לאחר שחשדו כי הוריי גם נמלטו לדרום אמריקה...מגרמניה...באותו ביקור באזור גם הצדיע לי מאן דהוא במועל יד והתגאה בהיותו חייל בחזית הרוסית..."מיין קאמף" של היטלר נמכר בחנות העיתונים המקומית....
משטרת ברזיל מחזיקה במסמכים שונים הנוגעים ליוזף מנגלה חלקם צולם על ידי החוקרים באקדמיה לקצינים של ברזיל.
האקדמיה מצוייה כחצי שעת נסיעה מעיר הבירה.
מסמך זה הוא חלק מהמסמכים המצויים שם הנוגעים למנגלה.
בקישור גם דיווחי וידיאו להורדה מהטקס היום באושוויץ.

http://www.4law.co.il/mengale1.html

נערך לאחרונה ע"י lea10 בתאריך 27-01-2005 בשעה 19:45. סיבה: תיקון לעברית
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר