לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-01-2005, 00:09
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
תקפו חרדים "בגלל המראה החריג"

נערים, יוצאי חבר העמים, מואשמים בתקיפת חרדים בפתח תקווה. גורם משטרתי: "המראה של החרדים לא מצא חן בעיני הנערים והם היכו אותם"
מכתב האישום עולה סדרה של מעשי תקיפה ואלימות שכוונו נגד חרדים בפתח תקווה. במקרה אחד, הנערים היכו חרדי באמצעות אלה וחגורה. החרדי התמוטט, אך הנערים המשיכו להכות אותו. האיש נפצע ונזקק לטיפול רפואי.

במקרה אחר שאירע כמה ימים אחר כך, הנאשמים הגיעו לישיבה בעיר. לפי החשד, הם הפילו ספרי תורה מהמדפים, בעטו בספרים, קרעו אותם ואף ירקו עליהם. מסעיף אחר של כתב האישום עולה כי החשודים דרשו מחרדי כסף. לאחר שאמר כי אין לו כסף, השלושה תקפו אותו, גנבו ממנו מכשיר דיסקמן וברחו מהמקום.

גורם משטרתי מסר לעיתון הארץ כי "החמור ביותר זה שהם עשו את מה שעשו רק בגלל המראה החריג של החרדים, שלא מצא חן בעיניהם". המשטרה הגישה בקשה לעצור את השלושה עד תום ההליכים.

ההסתה של שינוי מביאה תוצאות...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-01-2005, 09:33
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
אתה - אם תסלח לי - מדבר שטויות.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "ידעתי שהשאלה הזו תבוא ממך... :)"

האנטישמיות הבריונית הזאת אינה קשורה כהוא זה ל"שינוי", היא כל כולה ילידת גולת בריה"מ.

בתוך העלייה המבורכת של שנות התשעים הגיעה גם קבוצה, לא גדולה, של גויים ממש, חלקם אנטישמיים בסגנון הקלאסי, שאולי אפילו הסבא היהודי שסידר להם לברוח מהאימפריה הקורסת היה קומוניסט מתעב עמו.
הסיפורים האלו, על אנטישמיים שהגיעו לפי חוק השבות מסתובבים מאז שהתחיל גל העלייה הגדול של אחרי הגלאסנוסט. למשל, חבר טוב שלי שנולד בבריה"מ ועלה לארץ (כילד בשנות ה70) הלך לבקר חברים באשדוד, פתאום הוא שומע איזו גברת צועקת לילד שלה "אל תשחק עם היהודים המלוכלכים!" (תקרית שעליה הגיב במהומה רבתי).

גם שריפת בתי הכנסת, השחתת ספרי קודש, ציור צלבי קרס... זה נשמע לך כמו משהו שקשור למפלגה של טומי לפיד?!

בוא לא ניתמם, האשמת תעמולת הבחירות של "שינוי" בתופעות מיובאות ע"י מי שצריך לבטל את אזרחותו (ביחד עם הסעיפים המגוחכים בחוק השבות) מופרכת אפילו יותר מהאשמת תעמולת הבחירות של ש"ס בחולה הנפש שהצית מכוני ליווי (והרג 4 נשים) או התשדירים של "האיחוד הלאומי" בפעולותיה של מחתרת בת-עין.

אבל אל תיתן לזה להפריע לך בשיחרור החומציות שהצטברה עם הצלחת "שינוי".
רוצה אמירה "אנטישמית" מתומך שינוי? יהודים תמיד העדיפו לחפש מה רע אצל השכן המצליח - במקום לבדוק מה צריך לשפר בדרכם.
ישן 29-01-2005, 10:08
  NOTA NOTA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.01
ואתה, גם רואה בעצמך "שונא עמך"?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי danielco2 שמתחילה ב "ושינוי, בשנאתם לחרדים, לא הפכו עצמם לשונאי עמם, בלי להיות קומוניסטים?"

אז איך זה שאתה מעביר ביקורת על שינוי ותומכיה, על שמאלנים ציונים, על שרי ליכוד שהצביעו בעד ההתנתקות, על קיבוצניקים, ועל נהגים (יהודים!) שחתכו אותך בפקק או נתפסו מעלימים מיסים?!

אני חושב שהביקורת אותה מעבירה "שינוי" על הקהילה החרדית - מוצדקת.
יש אלמנטים פופוליסטים בכל התייחסות ציבורית של קבוצה אחת לאחרת. אתה יכול לטעון שהביקורת מוגזמת - אבל לא שהיא אינה מבוססת על מאפיינים בעייתיים (בעיני המבקר) אמיתיים של הקבוצה המבוקרת, כאלו שאפילו בניה לא יתכחשו להם.

לא יתכן שבשל ניכוס התואר "יהודי" לעצמם, בגלל שהם מתהדרים בכמה מאפיינים חיצוניים קלאסיים של היהודי הגלותי הנרדף, יקבלו המאמינים האדוקים במיוחד חסינות מפני ביקורת על התנהלותם הפוליטית או יחסם לכופרים.
ישן 29-01-2005, 17:33
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
ולמי הם מצביעים , הו האנטישמים שהגיעו זה עתה?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "אתה - אם תסלח לי - מדבר שטויות."

אתה , אם תסלח לי , מתמם .
אני ראיתי במו עיני פעילות אנטישמית של אנשי "עם חופשי ". אותי אי אפשר למכור בלוקשים האלה .
לפני מספר שנים , ברמת גן , הגיעה קבוצה של פעילי "עם חופשי " (שהיא חלק ממרכיבי שינוי ) לבית כנסת בשכונת הלל , פרצה את שעריו בכוח במהלך הרצאה והתערטלה בצמוד לפרוכת כדי לפוצץ את ההרצאה . נכון , הם לאר היכו אף אחד , אבל אין ספק שהתנועה הזאת מחנכת לחוסר סובלנות ויעידו על כך תשדירי הכשרות המפלצתיים של טומי לפיד , שהאשים את החרדים בבניית מערך כשרויות מפלצתי כדי לגזול את כספי החילונים . זאת לא ביקורת , זו רשעות , זו שנאה . זה מה שמוכר את המפלגה שלכם , בוודאי לא כל חבריה הם אנטישמים , אבל יש כאלה שהם כן וכך המפלגה "קונה " את קולם בלי בושה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 29-01-2005, 10:10
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
נוטה כבר "כיסה" את מקור הארוע שהתרחש. לי יש להוסיף על השקר הגדול
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "ידעתי שהשאלה הזו תבוא ממך... :)"

למרות כשרונותיו התקשורתיים האגדיים" של טומי לפיד, החרדים הצליחו במסע הכפשה מתוחכם, לגרור אחריהם את כל המתנגדים הפוליטיים של שינוי להאשמה חסרת הבסיס ששינוי היא נגד היהדות ונגד החרדים - כיהודים מאמינים. הצלחתה של שינוי, כל כך עצבנה רבים ורעים, שהם הצליחו להסעיר כח רסן בשקריהם.

שינוי מציגה עמדה שמקובלת על חלק גדול בעם הזה: לא צריך להיות שום סקטור שניזון ממשאבי המדינה יותר מאשר אחר. אין לכפות דפוסי התנהגות הנובעים מאמונה באלהים על מי שאינו מעוניין בכך.

החרדים, שהתרגלו לפריווילגיות שלהם מאז קום המדינה, פתחו בלוחמה פסיכולוגית נגד שינוי ולפיד. כל אמירה בויכוח לגיטימי על תקציבים או הקצבות, הופכת מיד ל"אנטישמיות" ל"שנאת ישראל" ועוד שטויות. אין אבסורד גדול יותר מאשר לקרוא לניצול שואה, אנטישמי. ואין שקר גדול יותר מאשר להאשים בכל מיני ארועים ונדליים, חברי מפלגה שאין בה שמץ של נטיה לאלימות.

אני זורק בו כפפה, למי שמוכן להרים אותה בכנות. תכנסו ל"דברי הכנסת" ותבדקו מי מסית יותר נגד מי. מי פולט ארס ושטנה על משנהו. אפילו שבדברי הכנסת לא תמצאו את המבט רושף השטנה (כמו למשל "נאומו" האחרון של ח"כ יצחק כהן) יהיה קל להוכיח שמי שהוא קרבן לשנאה והסתה מרושעים (לא "אנטישמים", כי אין יהודים אנטישמים) הם דווקא חברי שינוי. המשנאים והמסיתים הם כל חברי "המועדון" הותיקים, קרי חברי המפלגות ה"ותיקות", אשר אינם מוכנים להשלים עם הצלחתו של הכוח הפוליטי החדש.

גם הפעם, אם יש הסתה הקשורה לארוע האחרון היא הסתה נגד שינוי. הפעם הניף את דגל ההסתה יודה.

ישן 30-01-2005, 14:09
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שוב "התקשורת שמאלנית" ???lol
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי NOTA שמתחילה ב "3 שנים אני כותב את זה כאן - לא קראת?!"

כשאני מאשים (את אותם כותבים אגב ) בהטיה פוליטית שמשפיעה על שיקול הדעת שלהם , אתם לועגים לי . אבל כנראה שכדי להצדיק את הדעה שלך אתה מוכן אפילו למכור את ה"לוקשים" שלי , יותר מזה , נשאלת השאלה כיצד " הצליחו החרדים במסע הכפשה מתוחכם לגרור אחריהם את כל המתנגדים הפוליטיים של שינוי " מילא שניים שלושה אנשי מר"ץ , אבל החרדים שולטים בכל הכותבים עד כדי כך שכמעט כל האנשים יוצאי כל המפלגות יודעים שהאג'נדה של שינוי היא נגד החרדים (ולא ביקורת על החרדים*)
מעניין אם ביג ג'ו מקבל את תזת "התקשורת השמאלנית " שלך , אני יודע שאני רווה רוב נחת מהדברים , אולי גם תומכי שינוי יגדלו פארנויה בריאה כלפי התקשורת ..

נ.ב. טוב שכתבת "זה לא עשיר בתאוריות על אנ"ש " .. כי בלי ההסבר הזה הייתי עלול לחשוב שזאת תיאוריה על אנ"ש , טוב שהבהרת את הדברים , יש באמת המון הבדל בין מה שכתבת לבין התאוריה על אנ"ש . המון

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:06

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר