לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2005, 01:08
  שר היער שר היער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל שר היער
השוטרים החרימו את החרמוניות בחרמון

15 מטיילים, שביקשו להעביר את השבת הקיצית באתר החרמון המושלג, שבו אתמול הביתה בלי מעיל.
לא מדובר חלילה במכת גניבות, אלא במבצע של שוטרי תחנת גולן לאיתר ציוד צבאי גנוב.
השוטרים, מלווים בשוטרים צבאיים, עמדו בכניסה לאתר וחיפשו מבקרים שבחרו להתגונן מפני השלג דווקא בעזרת המעיל ש"הרימו" מהאפסנאות, או החרמונית ש"שכחו" להחזיר אחרי המילואים האחרונים. כל אדם שלבש מעיל צבאי או חרמונית נשאל על ידי השוטרים מהיכן הציוד. השוטרים סיפרו מאוחר יותר שלמבלים היו שלל תשובות וסיפורים. "חלק אמרו, 'זה בכלל של אח שלי שמשרת בצבא'. אחרים אמרו 'אנחנו נמצאים במילואים' והיו אפילו כאלה שסיפרו כי מצאו את המעיל זרוק ברחוב", סיפר מפקד תחנת המשטרה גולן, סגן ניצב מוטי אבידן.
אלו שענו שהם חיילים הופנו לטיפול השוטרים הצבאיים. תשובותיהם של האחרים נבדקו, ובמרבית המקרים נמצא כי לא דיברו אמת.
המעילים הופשטו מעליהם אחר כבוד ובמשטרה מתכוונים לפתוח נגדם תיקים פליליים בחשד לגניבה.
כ-15 אלף איש ביקרו במהלך סוף השבוע באתר החרמון. בסוף היום היה בידי המשטרה 15 חרמוניות. "זה לא ייתכן שיהיו חיילים המשרתים בקור של רמת הגולן בלי חרמוניות, ולאזרחים יהיו בבית חרמוניות גנובות מצה"ל", אמר סגן ניצב אבידן. "כל חרמונית עולה כ-400 שקל. יש אצל אזרחי ישראל בבית ציוד ששווה מיליוני שקלים.
המבקרים המגיעים לאזור הגולן צריכים לדעת שאנחנו נדאג להחזיר אותו לצה"ל.
נגמרו הימים שהציוד הצבאי הוא הפקר", הוסיף.
אבידן ואנשיו הבטיחו שמבצע האיסוף שלהם יימשך בשבועות הקרובים, בדיוק כמו שבחודשי הקיץ הם מסיירים לחופי הכינרת ומחרימים שקי שנה צבאיים מהמטיילים.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3038723,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-01-2005, 13:47
  jo_l jo_l אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.09.04
אם אתה....
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי dododo שמתחילה ב "אז אם אני ליכודניק מה אני ?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dododo
אם אני בעד כלכלה חופשית וקיצוץ קצבאות לחרדים כמו ביבי מה אני ?
אם אני בעד גדר הגבול על 67' כמו סילבן,מופז, ביבי, שרון, צחיק ולימור - בכירי הליכוד, מה אני ?
אם אני בעד העברת יהודי חבל עזה וצפון השומרון, בשלב הראשון, כמו שאר בכירי הליכוד מה אני ?
אז אם אני עם הליכוד, ובפוליטיקה הישראלית הליכוד, בניגוד לסמאלנים המערכניקים עוכרי ישראל, הוא ימין, אז מה אני ?

אם אתה בעד כלכלה חופשית - יערב ויבושם לך, אם אתה בעד קיצוץ לא הוגן בקיצבאות הילדים הנכים והזקנים, ונטילת פת לחמם של העניים - אתה אנטישמי מסריח.

אם אתה בעד גדר הגבול על 67 יחד עם שאר הכנופייה שם - אתה מטורף מזוכיסט.

אם אתה בעד העברת יהודי חבל עזה וצפון השומרון - אתה חולה נפש וזקוק לאישפוז.

אם אתה עם הליכוד וחושב שהליכוד הוא ימין - אתה פשוט חולם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:23

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר