לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2005, 10:57
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
אוהדי סכנין על הכאת השופט: אנחנו מתביישים

ההתאחדות לכדורגל, הנהלת בני סכנין, אוהדי הקבוצה וחברי כנסת - כולם הביעו היום (א') שאט נפש וזעזוע בעקבות האירועים האלימים באצטדיון קרית אליעזר. הנסיונות מצד אוהדים להתפרץ למגרש בסיום, חילופי המהלומות עם שוטרים, דקירת שוטר ובייחוד ארוע הכאתו של השופט אסף קינן בידי מקורב לקבוצה , עלולים להביא לכך שסכנין תספוג עונש כבד מההתאחדות לכדורגל.

ממלא מקום יו"ר ההתאחדות לכדורגל, גדעון בריקמן, הגיב לאירועים במשחק הכדורגל: "אני מאוד עצוב על מה שראיתי אתמול. אלה דברים מזעזעים, כל הקווים האדומים נחצו. אני סמוך ובטוח שמי שצריך לעמוד לדין – יועמד לדין, אני סומך על משטרת ישראל ועל בתי הדין של ההתאחדות לכדורגל. כולי תפילה שהמחזות שראינו אתמול לא יחזרו עוד".

יו"ר חוג האוהדים של בני סכנין, סמיר בדארנה, התייחס לאיבוד השליטה אמש: "העניינים במשחק התחממו כתוצאה מהתנהגות שלנו. השחקנים לא היו רגועים. הכרטיס האדום השני שהשופט הוציא לאלן מסודי חימם את הקהל ואז התחיל כל הבלגאן. זה לא היה צריך לקרות והקומץ הלא אחראי הזה גרם לנו נזק. נדאג שהאנשים האלה לא יהיו יותר במגרש. אנחנו מפחדים ומצפים לעונש כבד מאוד".

לגבי העובדה שעשרות אנשים התעמתו עם השוטרים אמר בדארנה: "כמה עשרות מתוך 4,000 איש זה קומץ. האיש שנתן אגרוף לשופט הוא אדם אחד מתוך אלפים. הוא בכל זאת ישב בתוך המגרש וזה דבר מביש שלא היה צריך לקרות. כולנו יושבים עכשיו וחושבים איך הגענו בכלל למצב הזה. חבל שלא חשבנו על זה לפני כמה שבועות כשראינו שאותם חבר'ה מתחילים את כל הבעיות וגוררים איתם אנשים אחרים. הם גרמו לפגיעה נוראית בקבוצה ואנחנו בפחד נוראי מהעונש שנקבל. עונש רדיוס לא מפחיד אותנו עכשיו וכל עונש שנקבל לא יהיה נורא חוץ מהורדת נקודות".

על האוהד המקורב להנהלה, שאהר חלאילה, שהיכה את קינן, אמר בדארנה: "הוא תמיד יושב בתוך המגרש כי הוא תורם לקבוצה. הוא בחור שקט בדרך כלל והתפלאתי מאד כששמעתי שהוא נתן אגרוף לשופט. אני מקווה שיתברר שזה לא נכון. אני לא מקבל אפילו שאוהד יעשה דבר כזה, אז בטח לא בן אדם שיושב על הספסל של השחקנים. ראינו אותו מאיים על השופט עוד לפני התקרית, וגם זה לא בסדר. השופט קובע מה שקובע ורואים הרבה פעמים שהוא טועה. זה קורה ויש דרך למחות על זה. אבל לאיים? אפילו את זה אנחנו לא מקבלים. יש הנהלה שאחראית ולא יכול להיות שכל אחד יעשה מה שבא לו. אנחנו ממש מבויישים ממה שקרה ולא יודעים איך הגענו למה שהגענו".

יו"ר בני סכנין, מאזן גנאים: "מה שקרה לא הוסיף כבוד לא לבני סכנין ולא לכדורגל, אבל צריך לציין ממה זה נבע. הרי אין ספק שיש הרבה לחץ וחלק מאמצעי התקשורת שמסיתים נגדנו גרמו ללחץ הזה. זה השפיע על חלק מהשופטים ולצערי זה מה שקרה. אסור שזה יקרה וצר לי על כל מה שקרה, אבל אנשים מרגישים שעושים להם דווקא, אז לצערי היה קומץ שלקח את החוק לידיים. האוהד שנעצר מכחיש בינתיים שפגע בשופט אז בואו נחכה לראות מה יקרה לפני שנגיב".

יו"ר סיעת העבודה, ח"כ איתן כבל, החבר בוועדת החקירה הפרלמנטרית לבדיקת האלימות בספורט, התייחס גם הוא לאירועים: "הגיעו מים עד נפש. אי אפשר להמשיך ולהתייחס בסלחנות לאלימות במגרשים. המצב הנוכחי לא יכול להימשך. אין כדורגל בישראל, אך אלימות יש בשפע".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3038923,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-01-2005, 15:06
צלמית המשתמש של justice30
  justice30 justice30 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.11.04
אין דוגמאות מ-1879 ?
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "חסרים?"

אתם שמים לב ג'וקרים שהדוגמאות שלכם הם עתיקות יומין ,
רובן מהתקופה שהיה "מקובל" לבעוט בשחקן ולא בכדור ,
ולצפות במשחק כדורגל היה כמו לצאת לקרב .

אין לכם דוגמה של קבוצה שלמה העוסקת בקצבות ,
קבוצה שכל שחקניה עולים כדי לשבור את העצמות של היריב.

ממתי חשוב לשמאלנים יושר ואמת מידה ,
העיקר לזבל במוח ולהגן על ערבים בכל מחיר,
והשקר הוא מחיר קטן עבור השמאלני.

"לְמַעַן צִיּוֹן לֹא אֶחֱשֶׁה, וּלְמַעַן יְרוּשָׁלִַם לֹא אֶשְׁקוֹט, עַד-יֵצֵא כַנֹּגַהּ צִדְקָהּ, וִישׁוּעָתָהּ כְּלַפִּיד יִבְעָר"

ישן 30-01-2005, 17:53
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
ריכוז תגובות פרשנים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אוהדי סכנין על הכאת השופט: אנחנו מתביישים"

IOL הביאו ריכוז של תגובות פרשנים .....הרבה זמן לא נראה קונצנזוס כזה (ואני תמה שדני עוד לא יצא לאזן ) :

ציטוט:
"האמת היא שנמאס. נמאס מרגשות התסכול של חלק מאוהדי סכנין, נמאס נמאס מעבאס סואן שצריך לקבל אדום כמעט בכל משחק ולא ראוי לנבחרת. נמאס מאייל לחמן שאחראי למשחק הברוטלי של סכנין" (אמיר אפרת, "ידיעות אחרונות")

"יצא לי לראות את אוהדי בני יהודה מתפרעים את הקומץ של בית"ר זורק בלוקים, אבל מראות כמו אתמול בקרית-אליעזר אני לא זוכר גם מהימים הכי שחורים. זו היתה אלימות חסרת מעצורים, פרימיטיבית, ואם היו הרוגים, לא הייתי נשאר פעור פה. סכנין, שבשבילי היתה אי של דו קיום בלב הג'ונגל המקומי, חשפה צד אפל וחצתה קווים אדומים. סליחה, אני עם חיות מתעסק רק כשהן בכלוב". (אייל לוי, "מעריב")

"לא כל כרטיס אדום לאטצ'י או למסודי צריך להחזיר אותנו ליום האדמה של מארס 76', או לאירועי ואדי ערה. לא כל שריקה נגד שלאעטה היא עילה לזריקת אבנים בהר הבית ולפעולות איבה בין העמים. אירועי אמש הם כשמן בגלגלי מתנגדיה של סכנין". (אביעד פוהורילס, "מעריב")

"אתמול, תודו לאל, זה עוד נגמר בשלום. קומץ של אוהדי סכנין ניסה לפרוץ למגרש בעקבות שתי ההרחקות המוצדקות של השופט אסף קינן, ורק בנס ובעזרתם של אוהדים שפויים של סכנין וכוחות המשטרה, העסק לא הסתיים באבידות ואירועי המשחק לא הגיעו ל-CNN, ל-SKY NEWS ולאל-ג'זירה. אתם יודעים, כוחות הרשע הציוניים מתעללים בקבוצת כדורגל המייצגת את המיעוט הערבי הסובל והמסכן.

"והאמת היא אחרת וכל כך פשוטה: מאמן כדורגל ישראלי העונה לשם אייל לחמן הפך את סכנין למעבדת ניסיונות פרטית ואת עבאס סוואן וחבריו לקבוצה לשפני ניסיונותיו, בדרכו לחפש לגיטימציה ותהילה" (אבי רצון, "מעריב")

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://ico.walla.co.il/spc.gif]

נערך לאחרונה ע"י קופדנוטס בתאריך 30-01-2005 בשעה 17:58.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:34

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר