לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2005, 15:59
  cold_lazarus cold_lazarus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
"אנשים עשירים" ?? - LOL !
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי eGod שמתחילה ב "אם אתה רוצה להוכיח את הטענה שלך - אתה מוזמן להביא נתונים תומכים"

אני דן איתך פה במשפחות המחזיקות בביצים את המדינה כולה (בנקים, תקשורת, נדל"ן, תעשייה) ונושאות בהשפעה מכרעת על השיח הפוליטי, הכלכלי והתקשורתי בישראל - ואתה בונה לי פה טיעון נגדי על גבם של "אנשים עשירים"?

רוני קז, יענק'לה שחר, גיל שוויד - מי סופר אותם בכלל? מה המשקל שלהם בהכתבת המדיניות? מה אתה מקשקש לי על מרצדסים בחנייה?

הכוח הולך ומצטבר בידיהם של בודדים. מדיניות ההפרטה של ביבי אינה מאפשרת לך להתעשר - אלא מאפשרת לבעלי ההון להרחיב שליטתם לשווקים חדשים בהם לא היתה נגיעה עסקית-פרטית קודם-לכן!

ראה מקרה הפרטת אל-על המתוקשרת, האם "הציבור הרחב" הוא שיצא נשכר מן ההפרטה "הליברלית" ?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-01-2005, 06:27
צלמית המשתמש של עוד קפה לאסד
  עוד קפה לאסד עוד קפה לאסד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
להשכלה כללית יש בארץ כ-6000 עשירים
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי cold_lazarus שמתחילה ב "בבל"ת"

"עשיר" על פי ההגדרה העולמית (ולא ההגדרה של YNET שאצלו כל מי שמרויח 7500 שקל נטו ומעלה בחודש הוא "עשיר") הוא מי שיש לו בבנק הון של מליון דולר ומעלה. בגלל חוק הטבע (חזקים וחלשים) אז טבעי שיהיו אנשים מוכשרים יותר מאחרים והם יהיו מאוד עשירים. בישראל המצב לא שונה משאר מדינות העולם. אותם "משפחות עשירות" (ושמעון פרס ממציא ההגדרה משפחה עשירה גם הוא ובנו ברשימה) עשו את זה בעצמם מאפס ומגיע להם כל הכבוד. כל אחד חופשי להיות "משפחה עשירה", השאלה היא רק מה אתה עושה בנידון? וידוי אישי: יש לי קרובת משפחה שהיא מעשירי ארצנו והיא בנתה את עצמה לבד. יש לי עוד קרובים עשירים וגם החבר הכי טוב שלי הוא ממשפחה עשירה שעשתה את זה בעצמה. אני מעריך אותם יותר מכל הפרזיטים שרק בוכים ומצפים שאחרים יממנו אותם. אני אישית לא עשיר, למעשה אני "עשיר" רק על פי ההגדרה של YNET שזה לא חוכמה ובטח לא ההגדרה של עשיר אמיתי.

תודה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:08

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר