לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2007, 16:53
  MaximV MaximV אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.06
יציאה מקורס מ"כים כל"צ (מ"כ לטירונים 02)

התגייסתי ב22 במרץ, יום חמישי (לפני שבוע) כמיועד לגיבוש טיס שהיה אמור להתחיל ביום ראשון. אחרי שעתיים של טירטורים לקחו אותי למש"קית ת"ש כדי להסביר למה אין לי אישור לקרבי של בן יחיד (אמרתי להם חצי שנה שאני לא אקבל..) ובסופו של דבר הוציאו אותי מהגיבוש, נתנו לי חמשוש על היום הראשון בצבא.

חזרתי יום ראשון לקצין מיון (יש לי דפ"ר 80, קב"ה 55, קצונה 2מתוך 2, עברית-9) הוא הציע לי להיות מ"כ של טירונים 02 וביקשתי מהקצין מיון משהו בחיל תיקשוב והסברתי לו למה (עד כמה שהבנתי ברגע שמגיעים לחיל מסוים אפשר לזוז בתוכו די בקלות יחסית) הוא שלח אותי החוצה ושעה אחרי שכולם קיבלו את התפקיד קראו לי לחלון ונתנו לי להיות מ"כ כל"צ. התפנתי... טעות גדולה.

ביום שני הגעתי לבה"ד 12 לקורס, מיד פניתי למש"קית ת"ש בבקשה להעברה לתפקיד של יומיות על מנת שאני אוכל לעבוד (יש לי בעיות ת"ש רציניות) אבל עוד לא בטוח שיאשרו לי את הבקשה ועד כמה שהבנתי זה לוקח זמן.

רציתי לדעת איזה תפקידים אפשר לקבל, אם שווה לפנות לקב"נית להעברה ומה ההשפעות של זה על המשך השירות שלי. המפקד שלי אמר שהוא חושב שאני מתאים להיות מ"כ למרות כל המרירות שהפגנתי במהלך השהות שלי שם ופניה כמעט לכל הדרגות תוך עקיפת סמכויות (המ"פ יודע את השם שלי .. ) כדי להתפנות עם כולם ביום החמישי. לא פינו אותי והפינוי הבא יהיה ב3.5, עוד חודש וקצת. אני לא רוצה להיות מ"כ. אני רוצה להיות ג'ובניק שמתעסק בתיכנות כי זה התחום העיקרי שלי ואני מניח שאם לא אקבל משהו שקשור לזה אני אצא על 21 כדי ללכת לאוניברסיטה ולא לשרוף 3 שנים.

איזה תפקידים אפשר לקבל ואיך לצאת אליהם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-03-2007, 17:10
  GilBates GilBates אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MaximV שמתחילה ב "יציאה מקורס מ"כים כל"צ (מ"כ לטירונים 02)"

טוב מאוד שאדוני רוצה. אני לא מבין למה לא אמרת קודם ישר פשוט, "רוצה אני". אתה יכול להיות רח"ט תקשו"ב - אמנם לא פנוי אבל נפנה בשבילך, הרי יש לך קב"א 55, מתאם 2 ועברית 9.
אל תדאג... אין שום סיבה ש"תשרוף" 3 שנים, פראייר אחר יעשה זאת בשבילך... אתה יכול ללכת לאוניברסיטה בשקט.
מציע לך לא ללכת לאוניברסיטת ת"א. לטובתי כמובן, כדי שאני לא אצטרך להתקל בך ולקבל בחילה.

בכל אופן, כמנהגי אני אתעלם מתחושת הסלידה שהעלית בי הרגע ואתן לך תשובות קורקטיות:

אם יאושר לך הת"ש 7 ('יומיות'), לא תשובץ בתור מ"כ טירונים בוודאות. אתה תוחזר לבקו"ם לשיבוץ מחדש, אולם אז רוב הסיכויים שלא תקבל קורס כלשהו בשל הת"ש 7. ואם כן, רוב הסיכויים שלא תקבל קורס תכנות או דומה שכן לקורסים אלו יש איתור וחלקם נערכים במתכונת קדם-צבאית בלבד.

אי לכך ובהתאם לזאת, תוכניתן באופן רשמי כבר לא תהיה באופן כמעט וודאי. ייתכן שבאופן לא רשמי בלבד על תקן עובד כללי ובכל מקרה ללא מעבר קורס בממר"ם ובלי גיבוי/תמיכה רשמיים ולכן לא כחלק מצוות אלא ביוזמה פרטית של מישהו.

העמדה הרשמית של הפורום אינה מעודדת 'לצאת על 21' כאשר אין בעיה רפואית/נפשית אמיתית. דע לך כי מלבד היות מעשה כזה בעל כתם מוסרי, הוא גם נחשב לעבירה (התחזות). קב"נית אינה הכתובת לטיפול בבעיות בנושא שיבוץ אלא משרד ת"ש בלבד.
(Military Incompetence, הוצאת מערכות)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר