לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2007, 23:29
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
כתבה בגרות במתמטיקה 5 יחידות ושאלה בקשר למועדים ובגרויות חוזרות

פאקקק אנשים =/ אני עכשיו נכנסתי ללחץ אטומי ... כל החופש די התבטלתי ... כי הייתי ממש עייף ...
אני תלמיד מצטיין ... ובאמת חשבתי שמגיעה לי קצת מנוחה ... בקיצור נראה לי שבגלל המנוחה הזאת אני הולך לאכול ת'חרא של החיים ...
פתאום אני נכנס ללוח הבגרויות והמתכונות שלנו (כיתה י''א) ... ואני רואה שהמתכונת שלי במתמטיקה היא עוד חודש :O ... ולפני המתכונת הזאת יש לי מתכונת באנגלית , מתכונת בערבית ובגרות בע''פ בערבית , מתכונת בתקשורת וחברה ובגרות בתקשורת וחברה ...
למזלי לאנגלית ( מודל E ) ולערבית אין מה ללמוד ...
אבל תקשורת זה המון חומר ללמוד בע''פ ... זה כמו היסטוריה ... רק יותר מעניין ויותר מובן חחח

עכשיו אני מגיעה לפואנטה ... אנשים ... יש לי עוד חודש מתכונת במתמטיקה ולא התחלתי ללמוד בכלל =/ ואני תלמיד טוב יחסית במתמטיקה ( שנה שעברה 93 השנה 85 ) אבל אני בכלל לא זוכר את החומר של שנה שעברה ... ובקושי את של השנה .... אתם חושבים שחודש יהיה מספיק זמן ללמוד ?! כי אנשים באמת התחילו להכניס אותי ללחץ שזה לא מספיק וגם ההורים ואני מרגיש שממש פישלתי =/
ואם אני לא אספיק לדעת טוב עד לבגרות ... האם ניתן ללכת לעשות את הבגרות מועד ב' ב16 ליולי ? ואם הולכים למבחן מועד ב' לאחר שלא הצלחת במועד א' ... הציון הקודם נמחק בכל מקרה ? או שלוקחים את הגבוה ביניהם ?

תודה על העזרה מראש =)

נערך לאחרונה ע"י Audioslave בתאריך 08-04-2007 בשעה 23:47.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר