לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2005, 08:41
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
סליחה אבל האם טעית ולא החלפת את הניק ??
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "מהתגובה שלך נראה שאתה מזדההה עם המחבלים שירו קסמים"

או אולי לא ?!
אין לי ממש מושג , אבל אם מהתגובה שלי ראית את זה אז אני לא ממליץ לך לפתוח קרירה של קראית מחשבות !

שיהיה לך יום נעים ותקרא את ההודעה שלו פעם נוספת אבל מה זה משנה MATI6 מדינאי JUSTICE ...אותי זה ממש לא מעניין , העניין הוא שכל פעם שאני קורא תגובה שלו התגובה ממש לא במקום , ממש לא לעניין , בכלל סתם חרטטן מעצבן .

אז עם כל הכבוד למדינאי , ואני לא יודע אם זה אותו בן אדם או לא וזה אל ממש מעניין אותי ....

נראה לי שכדאי שתתמקד/ו בנושא עצמו ולא בסתם חרטות , כל הקטע הזה של JUSTICE עם השמאל המניאק הבוגד לא מתאים לפורום , גם כל הקטעים שלך בנושא זה .

זה לא ממש משנה לי כערבי אם אתה שמאלני ימני מרכז אמצע או מעל , פשוט זה כבר צורב לי כל החרא הזה ..... אני לא שמאלני ולא ימני ולא כלום אני חושב לבד ואף מפלגה לא מייצגת אותי כך שבעניין הזה אין לי הרבה מה להיפגע מדבריך .

רק תרשה לי להגיד לך כמה דברים :

בגלל כל השטויות האלה יש המון אנשים שאני מכיר שרק קוראים בפורום הזה ולא מגיבים ומביעים דעה .. אתה רוצה לדעת למה ??
בגלל אנשים כמוך וכמו JUSTICE ואחרים - בלי לפגוע באף אחד - שלא ממש יודעים איך לנהל דיון תרבותי ...
לא יודע למה אבל תמיד היציאות שלכם לא במקום , תמיד נכנסים לדברים שרק מסיתים , אני לא מבין את זה באמת ... אתה ישראלי ויהודי , אתה אוהב את ארץ ישראל אז בכלל למה אתה פונה לכמעט חצי מהעם בישראל כבוגד וכמניאק !
אותי זה כבר יותר מידיי מעצבן , פעם סבלתי את זה ולא ממש התייחסתי ... אז כתבתי יותר בפורום הזה ובפוליטיקה .
כיום אני כבר בצד של קוראים ולא כותבים .

אני מודע לזה שיש כאלה ששמחים ששמאלנים לא כותבים רבות בפורום - תנחש למה ??
בגלל אנשים כמוך !

ומה אתה מרוויח ??
כלום !!! אתה רק מפסיד בגדול !

אתה יודע למה ?
כי הרוב פה מביעים דעות ימניות וזה לא ממש העניין , העניין הוא שאתה לא לומד ומבין את הצד האחר בצורה ברורה , אתה בכלל לא מנהל איתו דיון כדי לשכנע אותו בדעתך או שהוא ישכנע אותך בדעתו או בכלל מקסימום להחליף דעות !

ראבק מספיק כבר עם החרא הזה .
פאדי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-02-2005, 10:42

אבל אני לא ממש רואה שום הבעת דיעה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "הפורום הזה אינו מועדון חברים סגור"

אני לא רואה הבעת דיעה ממנו חוץ מלקלל שמאלנים וערבים ...

אם הוא רק מזיק לפורום , לא מוסיף לפורום , ומי שכותבים פה וקוראים בורחים מהפורום בגלל אנשים כמוהו אז אולי צריך לשנות את חוקי הפורום .

יש הבדל בין לא לעבור על חוקי הפורום שכביכול צריכות שינויי לצורכים מסויימים בזמנים מסויימים , לי זה נראה הזמן המתאים לשנות לטובה כדי שאנשים כמונו לא יבריחו אנשים ובכלל שרק מורידים מרמת הפורום שצריכה ואמורה להיות גבוהה יותר מהרמה הנוכחית .

לשיקולך .
פאדי

ישן 02-02-2005, 12:57

איזה להחליט עכבר בחייך .... מובן שיש לכל בן אדם
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "לא. כי דיעה שנראית לאחד טפשית נראית לאחרת כאוצר בלום של חוכמה"

שכל שהוא חייב להפעיל , אבל תגיד לי אתה בשיא הכנות ...

היו באים אליי בטענות אחרי כתיבת דברים כאלה או לא ?

כי זה באותו סגנון של הבעת דעה ..... רק שהוא לא מקובלת פה .

שתבין יש גבול לטיפשות ! ....

בוא נגיד שאתה עכשיו משוטט באינטרנט ומחפש מקום טוב לקריאת חדשות ולדון בענייניהם .

אתה מגיע לפורום פרש ,

פותח את הפורום של סקופים וחדשות ובכל אשכול שני יש כמה הודעות של "שמאלנים מניאקים " וכל דיברו הילדים הזה , אז מה היא המחשבה הראשונה שעולה לך לראש ??
אני אגיד לך ....
למצוא מקום אחר !

וזה רק לצערי כי אני דווקא רוצה שהפורום יתפתח ויגדל .... לדעתי זו לא הדרך לעשות זאת .

דוגמא טובה :
כלב ענקי ומכוער נובח ! כל מי שמכיר אותו יודע שאם הוא יתקרב אליו אז הכלב יברח ולא יעשה לו כלום ...
כל מי שלא מכיר את הכלב הזה יברח בעצמו ולא יתקרב לקרבת כלב/ים אלה !

אז למה להשאיר פה כלבים נובחים שרק מזיקים !

פאדי

ישן 02-02-2005, 14:37

עכבר חמקן ודיפלומטי אתה הא ! :)
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "פאדי, אני מסכים איתך..."

אף פעם בכל שהייתי בפורום פרש בכלל שזה בערך שנה לא שמעתי אף אחד קורא "יהודים מניאקים" וזה גם לא יקרה , ובכלל זו היתה סתם דוגמא לחוקים שצריכים כמה תיקונים .... אני מאמין שהתא שלך יתמלא בהודעות ובקשות שאני איחסם אם בכל הודעה אחת ושנייה אני אכתוב יהודים מניאקים ורוצחים !

אבל בכלל דווקא רציתי לשמוע את ההתייחסות לקטע הזה שלא התקרבת אליו בכלל

אני מבקש את התייחסותך לקטע הזה אם ברצונך להשיב ולהגיב לי בעניין :

בוא נגיד שאתה עכשיו משוטט באינטרנט ומחפש מקום טוב לקריאת חדשות ולדון בענייניהם .

אתה מגיע לפורום פרש ,

פותח את הפורום של סקופים וחדשות ובכל אשכול שני יש כמה הודעות של "שמאלנים מניאקים " וכל דיברו הילדים הזה , אז מה היא המחשבה הראשונה שעולה לך לראש ??
אני אגיד לך ....
למצוא מקום אחר !

וזה רק לצערי כי אני דווקא רוצה שהפורום יתפתח ויגדל .... לדעתי זו לא הדרך לעשות זאת .

דוגמא טובה :
כלב ענקי ומכוער נובח ! כל מי שמכיר אותו יודע שאם הוא יתקרב אליו אז הכלב יברח ולא יעשה לו כלום ...
כל מי שלא מכיר את הכלב הזה יברח בעצמו ולא יתקרב לקרבת כלב/ים אלה !

אז למה להשאיר פה כלבים נובחים שרק מזיקים !

חוץ מזה שיהיה לך יום נעים

ישן 02-02-2005, 14:50
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
כבר עניתי לסרטן
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "עכבר חמקן ודיפלומטי אתה הא ! :)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי העכבר ששתק
מטבע הדברים, בפורום שעוסק בפוליטיקה, כל אחד נתקל בדעות המנוגדות לחלוטין לשלו ובתגובות שאינן נעימות לו, ועל כך כבר נאמר: מי שסובל מהחום - שלא ייכנס למטבח. (מצד שני, ממתי תנור שאינו מחובר לחשמל מפיץ חום?...)

היום זה ג'אסטיס, מחר זה יהיה שמאלני-קיצוני הזוי לא פחות שיעצבן רבים מהגולשים והם ידרשו לחסום אותו כי כבר לא נעים להם להיכנס לפורום.
אני חוזר ואומר (על דעת כל המנהלים): כל עוד גולש לא עובר על חוקי המדינה או על כללי הפורום (לרבות הדברים שמופיעים באשכול העוגן) - הוא לא ייחסם.
אולי זה יפתיע אותך, אבל גם לי לא נעים לקרוא כל פעם שמתוקף היותי שמאלני ו/או חילוני, אני בוגד, משתף-פעולה עם רוצחים, חסר מצפון או סתם עגלה ריקה, אבל התרגלתי...
ישן 03-02-2005, 22:15

תשמע יש הרבה דברים שקשורים לזה .....
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי The_Equivocator שמתחילה ב "אם תכתוב דבר כזה תחסם, אני לא יודע מה גרם לעכבר לומר לך"

קודם כל אם אתה לא רוצה אנטישמיות ( שבדרך כלל היא נגד היהודים )
אז למה אתה כן מספק את האפשרות לעשות זאת לאחרים ! גם מבחינה מוסרית וגם מבחינה מעשית .

בכלל הכוונה היתה ברורה וכל עוד אני לא עברתי על חוקי הפורום אני יכול להגיד מה שאני רק רוצה , אבל אז אני סתם אהיה איזה זבל כמו שני החברה שם שלא יודעים מהחיים גרוש .

בינתיים אין לי סיבה ואף פעם לא תהיה לי סיבה להיות אנטישמי , רק תזכור אל תהיה גם אנטישמי לגבי עם דת או לאום אחר .... רק בגלל שדורותיך שעברי חיו את זה לא אומר שלך מותר לעשות ולחשוב כמו שחשבו המוציאים לפועל אז .

ישן 02-02-2005, 15:10
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
תלוי באיזו מדינה מדובר
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "עכבר , תגיד זה לא נראה לך טיפשי החוק הזה ?? !"

אם זה היה מדובר על ערב הסעודית, שזו ארצם של הערבים והייתה איזושהי אומה לא חשוב מי, שהייתה יום יות מנסה לפגוע בערבים של ערב הסעודית ולגרש אותם מארצם, אני לא חושב שהם היו כל כך סובלניים, ובטח שלא היו ביניהם אף שמאלני שינסה לתרץ את התנהגותה של אותה אומה.

ואותו דבר גם במדינת היהודים -ארץ ישראל שזו ארצם היחידה, אין להם עוד ארץ. לערבים יש עוד ארצות בנוסף לערב הסעודית. אז מה אתה רוצה? שבארץ ישראל, ארצם של היהודים, שגם שם שונאי ישראל יתנכלו ליהודים, וזה עוד לא מספיק, היית רוצה שגם בתוך תוכם של היהודים עצמם יהיו שמאלנים שיצדיקו את שונאי ישראל.

זה לא יהיה. ה' אלוקי ישראל שומר על עם ישראל מכל צריהם.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 02-02-2005 בשעה 15:16.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:39

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר