לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2005, 13:21
  simonun simonun אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.04
ביבי אופטימי:''נהפוך את ישראל לאחת מעשר המדינות העשירות

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/forum/Images/Avatars/face48.gif]
נתניהו אופטימי: "נהפוך את ישראל לאחת מעשר המדינות העשירות בעולם"

מאת: רותם שטרקמן

פורסם בתאריך: 02/02/2005 שעה: 07:56

"נהפוך את ישראל לאחת מעשר המדינות העשירות בעולם מבחינת הכנסה לנפש. אין סיבה שישראל לא תהיה אחת המדינות המשגשגות בעולם" - כך אמר אתמול שר האוצר בנימין נתניהו במרכז המבקרים של הבורסה של תל אביב, בכנס שאירגנה הבורסה בשיתוף עם "מעריב".

נתניהו הזכיר כי בעבר הוביל את רשימת האנשים העשירים בעולם הסולטן של דובאי ואילו היום מוביל אותה ביל גייטס בעל השליטה בחברת מייקרוסופט. "הידע והפיתוח הטכנולוגי הוא העושר החדש בעולם. בישראל יש לנו הכי הרבה רופאים והכי הרבה מהנדסים. יש לנו פוטנציאל לממש את החזון הזה ובכל זאת אנחנו תקועים ברמת תוצר של 17 אלף דולר לנפש", אמר שר האוצר. "מה שמעכב את הצמיחה בישראל זה לא העדר השלום. ישנן מדינות באירופה המערבית שיש שם שלום ובכל זאת הן לא צומחות. אם יהיה לנו שלום זה יהיה בונוס אדיר", המשיך נתניהו. "העיקר טמון ביציבות בטחונית, בשחרור דרגות החופש בכלכלה, בצמצום משטר הקצבאות, בהפחתת המסים בהקטנת המגזר הממשלתי המנופח ובמלחמה במונופלים הארכאים". עם זאת סייג נתניהו, "אם יהיה שלום, אך לצד ישראל תהיה מדינה פלשתינאית מושחתת - לא תהיה צמיחה גם אם יהיה שלום". "אני יכול לעשות הרבה, אבל את הרפורמה בשיח הציבורי אינני יכול לעשות לבד. אני צריך עזרה ורבלית. דברו. אם אתם מסכימים איתי אני רוצה לשמוע אתכם. היום אני לא שומע. דברו. ולא רק בשיחות סלון. צריך להחליף את הדיסקט", סיים נתניהו לקול תשואות הקהל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-02-2005, 11:08
  dkdkd dkdkd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.02
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי simonun שמתחילה ב "הרואית? אנו אוכלים אותה עד היום!"

[QUOTE=simonun]רבין קיבל מדינה עם חצי מיליון עולים שבאו בזמן שמיר!

כל שהיה צריך הוא לבנות תשתיות אך חבריו בחרו לשכר את האזרחים ע"י זריקת כספים נוראית שגרמה למדינה ממש לקרוס! הצחקת אותי
למזלנו ביבי ניצח את פרס בבחירות (והיה מנצח גם את רבין) לאחר שהעם הבין את ההונאה הגדולה!
ביבי ניצח את פרס בזכות הבאת מתים לבחור
בזמן ביבי היו מס' הפיגועים הקטן ביותר ב10 השנים האחרונות!
נו הכל בגלל פרס. עד שהאדיוט החליט לפתוח את המנהרות ולהחזיר את חברון. והרס החברה הישראלית

תודה לביבי! ?????????? הזקנים והעניים מודים לביבי וגם חולי ישראל שהוא דואג שהם ימשיכו לא לשרוד בוז לביבייהו ! הידה סורה מצידי שהמדינה תישרף ואנחנו נברח לחו"ל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר