לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2005, 18:25
  שר היער שר היער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל שר היער
מפקד משטרת מחוז תל אביב לשעבר סירב לקבל דו"ח

ניצב בדימוס, גבי לסט, מי ששימש כמפקד משטרת מחוז ת"א ובתפקידים בכירים אחרים במשטרה, התעמת ביום שבת עם שוטרי תנועה שעצרו אותו בצומת הערבה. "אני קצין בכיר לשעבר, לא מגיע לי דו"ח", אמר בזעם לשני מתנדבי משטרת התנועה דרום, אשר ביקשו לרשום לו דו"ח.
רעייתו, רותי, שהייתה איתו במכונית, אמרה ל-ynet בתגובה: "גבי בחו"ל, אין לי מושג על מה אתם מדברים. לא היו דברים מעולם", וטרקה את הטלפון. לעומתה, במשטרת התנועה הארצית מאשרים את פרטי המקרה, שפורסם לראשונה ב"רדיו דרום".
המקרה אירע במוצאי שבת כאשר בני הזוג לסט חזרו מנופש באילת. בהגיעם לצומת הערבה, בקטע הפונה שמאלה לכיוון דימונה, הבחינה בהם ניידת התנועה ובה המתנדבים, כשהם, לכאורה, אינם עוצרים בתמרור "עצור". הניידת דלקה אחריהם והורתה להם לעצור. לדברי מתנדבי המשטרה במקום התפתח עימות, כאשר לסט ורעייתו טענו שלא היו דברים מעולם.
השוטרים סיפרו כי, בין היתר, הטיח בהם לסט במהלך התקרית המילולית: "אני קצין בכיר במשטרה ולא יכול להיות שתרשמו לי דו"ח על דבר שלא עשיתי". הם התעקשו לרשום ללסט את הדו"ח ואז התפתח עימות בו השתתפה גם רעייתו. השוטרים סיפרו כי במהלך העימות נטל לסט את פנקס הדו"חות של השוטרים והטילו אל הקרקע. גורמים במשטרה אומרים כי "המתנדבים הבהירו לשניים שהדו"ח יוגש נגדם ומילאו אותו בפניהם, ואחר כך מסרו אותו בידיהם".
בסופו של דבר קיבל לידיו ניצב בדימוס לסט את הדו"ח בסך 250 שקלים.
ביחידת משטרת התנועה מחוז הדרום הבהירו בתגובה שיעשו את כל המתבקש גם כנגד בכירים לשעבר במשטרה, כדי לאכוף את חוקי התנועה. "אנו עושים את העבודה שלנו ולא נירתע. אנו רגילים למחזות כאלה של נהגים שמתנגדים ולעתים מתעמתים עם השוטרים שלנו, אבל מישהו צריך לעשות את העבודה", אמרו.
דובר משטרת התנועה הארצית, פקד דורון בן אמו, אישר ל-ynet את פרטי התקרית. עם זאת, מנע אפשרות לראיין את המתנדבים שהיו מעורבים באירוע.
ניצב בדימוס גבי לסט כיהן כמפקד מחוז ת"א בין השנים 1993 ל-1996.

(YNET)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:02

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר