לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2005, 18:28
  שר היער שר היער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.04
שלח הודעה דרך ICQ אל שר היער
נשר: אמו של תלמיד שהושעה "חנקה" מורה

אמו של תלמיד מנשר, שהושעה לאחר שתקף תלמיד צעיר ממנו, חשודה שתקפה מורה בבית הספר ואיימה על המנהל וצוות המורים. האם מכחישה שבנה תקף את התלמיד הצעיר, וטוענת שבעת התקרית ביניהם התערב בנעשה שוטר, חנק את בנה וגרם לו לסערת נפש. עוד היא טוענת שכשבאה לבית הספר והתעמתה עם אחת המורות, רק "הדגימה עליה את מה שהשוטר עשה לבן שלי".
התקרית בין התלמידים התרחשה ביום ראשון. מנהל קריית החינוך ע"ש רבין בנשר, יצחק לוי, סיפר כי באותו יום התקיים בבית הספר "יום בטוח", ובמקום נכחו שוטרים שהשתתפו באירוע. תלמיד כיתה ט' החל באותה עת להתקוטט עם נער צעיר ממנו. אחד השוטרים שהיו במקום הפריד בין הניצים, וניהל – לדברי לוי – שיחה קשה עם התלמיד. בסופו של דבר הושעה התלמיד מבית הספר למשך שבוע.
המנהל סיפר כי אתמול הגיע התלמיד לבית הספר מלווה בהוריו, שדרשו כי ימשיך ללמוד כרגיל. אמו של התלמיד טענה כי השוטר שהיה מעורב בפרשה חנק את בנה.
"היא רצתה להדגים למורה מה שהשוטר עשה לילד", סיפר לוי, "ושמה את זרועה סביב צווארה של המורה, שכמובן נבהלה מאוד. ההורים סירבו לעזוב את המקום ולכן נאלצנו בסופו של דבר להזעיק את המשטרה. אנחנו מפעילים מדיניות תקיפה ביותר נגד אלימות, ולכן גם המלצנו למורה להגיש תלונה במשטרה".
לאמו של התלמיד גרסה אחרת למה שהתרחש. היא סיפרה שהשוטר איים על בנה, הכניס אותו לחדר בו שהו מנהל בית הספר ומנהל החטיבה, ואז כרך את זרועו סביב צווארו ואיים עליו "שלא יעשה עוד טעויות".
אמו של הנער סיפרה כי כאשר הגיעה לבית הספר, ולאחר שהמתינה זמן רב לבואה של היועצת, החליטה לעלות ולבקש ממנה לצאת מהכיתה. "אמרתי לה שאני לא רוצה לדבר לפני כל הכיתה. אמרתי לה, 'איך תרגישי את, אם יבוא שוטר ענק אל הבן שלך, ויעשה לו ככה', ואז הראיתי לה בעדינות מה השוטר עשה לילד שלי. זה הכול".
לאם טענות קשות כלפי צוות המורים על שאיפשרו לשוטר לדבר עם בנם בשטח בית הספר. "הוא לא חוקר נוער. הוא היה שם מסיבות אחרות לגמרי. אם יש בעיה עם הבן שלי, וברור לי שהוא לא צדיק, יש לו הורים ויש צוות חינוכי. שהם יטפלו בו. מה פתאום הם מרשים לשוטר לשים עליו את הידיים שלו? הילד ממש בטראומה מאז. לא ישן בלילה". ההורים גם טוענים כי בנם כלל לא תקף את התלמיד מלכתחילה.
מבית הספר נמסר כי התלמיד יוכל לחזר לבית הספר ביום ראשון הבא, עם תום תקופת ההשעיה. עוד אמר המנהל כי ימליץ למורה להגיש תלונה בנושא.
מהמשטרה נמסר כי ככל הידוע עד כה לא הגישה המורה תלונה נגד אמו של התלמיד. האם מסרה עוד כי היא שוקלת את צעדיה, ומתלבטת אם להגיש תלונה נגד השוטר.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3040648,00.html
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:50

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר