לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2005, 18:33
צלמית המשתמש של תוהו ובוהו
  תוהו ובוהו תוהו ובוהו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
מהומת ה"כוסית" הגיעה לכנסת - לח"כ זאב בא להקיא

מהומת ה"כוסית" הגיעה לכנסת

אחרי שכבר עוררה סערה בבית המשפט הציתה המילה הטעונה ויכוח סוער בין מלי פולישוק-בלוך לנסים זאב

לאחר שבית המשפט הכשיר את השימוש בביטוי "כוסית", היתה זו רק שאלה של זמן עד שהמונח ימצא את דרכו אל דוכן הנואמים בכנסת. היום, במהלך דיון בנושא אלימות כלפי נשים, זה קרה.

מי שהביאה את המילה הטעונה לסדר היום של המשכן היתה ח"כ מלי פולישוק-בלוך (שינוי), שתקפה את הח"כים החרדים והאשימה אותם בהפיכת הנשים לאובייקט מיני. "עומדים פה חברי הכנסת החרדים ומדברים על כבודה של האישה", אמרה פולישוק-בלוך, "אישה, תהיי צנועה; אל תלבשי אדום; אל תשירי בציבור כי אני לא יכול להתאפק בגלל היצר שלי, אוי ואבוי".

מיד לאחר מכן התפנתה פולישוק-בלוך לתקוף את השופט שנתן את פסק הדין מעורר המחלוקת. "ברגע ששופט בישראל נותן הכשר ולגיטימציה לביטוי הכי גרוע, הכי פוגע ואלים, לאותו ביטוי 'כוסית', שאני לא יכולה אפילו לומר אותו", התקוממה פולישוק-בלוך. "אני לא מכירה ביטוי יותר מעליב, שמתייחס לאישה דרך אבר מינה. אתם מעליבים אותי כשאתם מדברים על היצר שלכם וזה גורם לכם ליצר. יצר, יצר, יצר, כך אני כל הזמן שומעת מכם".

"בא לי להקיא"

הדברים עוררו את זעמו של ח"כ ניסים זאב (ש"ס), שזעק לעבר פולישוק-בלוף: "תתביישי לך. אל תהיי זולה כל כך".

פולישוק-בלוך: "מה אתה צועק?".

זאב: "זאת זילות הכנסת".

פולישוק בלוך: "מה אתה מדבר שטויות".

זאב: "זאת זכותי המלאה. מה קרה? זה כואב לך לשמוע?".

זאב לא הסתפק בדברים והמשיך לתקוף: "בושה וכלימה", קרא לעבר פולישוק-בלוך, "בושה לשמוע אותך. פשוט מגעיל אותי לשמוע את זה".

פולישוק בלוך: "בטח שמגעיל".

זאב: "פשוט זה מגעיל ובא לי להקיא".

בשלב זה התערב ממלא יו"ר הכנסת, עבד אלמאלכ דהאמשה והציע לזאב: "אולי תשתה כוס מים ותתקרר קצת?". אך פולישוק-בלוך לא נתנה ליריבה להתאושש ואמרה את המילה האחרונה: "אנחנו אצלכם רק אובייקט מיני, אז יש לי הפתעות בשבילכם. יש לנו עוד כמה חלקים בגוף. אנחנו גם חושבות וגם מרגישות".

nrg

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:52

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר