לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2005, 20:18
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
מחלקים את עור הדוב-הפלשתינים: "נקים גורדי שחקים במקום בתי המתנחלים ברצועה"

הסכמה ראשונה בין ישראל והפלשתינים בנוגע לפרטי תוכנית ההתנתקות: בפגישה שהתקיימה היום בין המשנה לראש הממשלה שמעון פרס והשר חיים רמון לבין השר הפלשתיני סאיב עריקאת ובכיר הרשות מוחמד דחלאן, הסכימו הצדדים שיש להרוס את בתי המתנחלים שיפונו ברצועת עזה.

בדיון, שנושאו היה התיאום הכלכלי של תוכנית ההתנתקות, הסבירו פרס ורמון שלישראל יש אינטרס להרוס את הבתים כדי שלא ישמשו את ארגוני הטרור ברצועת עזה לאחר הנסיגה הצפויה. הפלשתינים, מצדם, אמרו כי בתי המתנחלים תופסים שטח נרחב שעליו ניתן יהיה לבנות בעתיד גורדי שחקים.

למרות תמימות הדעות בין הצדדים בדבר הצורך להרוס את המבנים שיפונו, לא הצליחו הבכירים להסכים מי יהיה זה שיעשה את "העבודה המלוכלכת" - ישראל או הרשות הפלשתינית. שני הצדדים מנסים לזרוק את תפוח האדמה הלוהט לידי השני.
http://www.nrg.co.il/online/1/ART/864/229.html
כל מילה נוספת מיותרת....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-02-2005, 10:06
  נרויאיר נרויאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.04
מה דעתכם על ההצעה שלי??
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "מחלקים את עור הדוב-הפלשתינים: "נקים גורדי שחקים במקום בתי המתנחלים ברצועה""

הפתרון הוא מכירתם בזול של בתי המתנחלים לערביי ישראל (שירצו בכך) תמורת ויתור על אזרחותם בישראל ומתן אפשרות להכנס לעבודה בישראל. הייתי עושה עמותה שמציעה זאת לערבים בישראל. לא ברור לי למה אף אחד לא פועל בנדון (אם יש כאן מיי שמוכן לתרום לפעילות זו כסף יתכן וניתן להתחיל לפעול מיידית בנושא). זה מוסרי ונכון ובנוי על החלפת אוכלוסיות דו צדדית מרצון. אני בהשתייכותי הפוליטית נמצא מהמרכז שמאלה ולא רואה בהצעה שלי שום דבר לא מוסרי ושום דבר לא חוקי. אפשר גם למצוא לפחות 20,000 ערבים המעורבים בטרור שניתן להעבירם לשם ולבטל את אזרחותם. בבריטניה מי שנתפס עם נשק לא חוקי לא רשאי להכנס יותר למדינה.
לשטח מדינת ישראל נכנסו בנישואים פיקטיבים ובדרכים אחרות כ-200,000 ערביי השטחים. זאת בעת שלטון הימין ובגלל מדיניות "השטחים הם שלנו". למה שהליכוד לא ידאג להחזיר חלק מהם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:17

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר