לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-04-2007, 22:36
  צעיר מורעל צעיר מורעל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.07
התוכנית של ישראל ביתנו

ישראל ביתנו נותנת סטטיסטיקות לגבי הערבים בארץ והיא בעד הגירתם קיבינימט מהארץ שלנו.

מדובר בעליה של עשרות אחוזים מהשנה שעברה. 30% חשים שנאה לשמע השפה הערבית, וכ-50% יסרבו לעבוד תחת מנהל ערבי. 27.03.2007
מחצית מהציבור היהודי סבור כי על המדינה לעודד הגירת אזרחים ערבים. כך עולה מסקר שנערך על ידי מכון גיאוקרטוגרפיה, שהוצג היום במסיבת עיתונאים. מדובר בעלייה של עשרות אחוזים ביחס לסקר דומה מהשנה שעברה. הסקר נערך בדצמבר 2006, והוא כלל ראיונות טלפונים עם 500 מרואיינים. טווח השגיאה הוא 4,4%.

נתונים נוספים נוגעים לתגובת הציבור היהודי לשמיעת השפה הערבית ברחוב. כמחצית מהנשאלים אמרו כי הם חוששים כשהם שומעים אנשים מדברים בערבית לידם ברחוב. 43% חשים אי נוחות, וכ-30% חשים שנאה. בכל המדדים ישנה עלייה בשיעור התחושות הקשות ביחס לשנת 2005. אז חשו רק 17,5% שנאה אם שמעו אנשים מדברים בערבית לידם.

התחושות הקשות שבין יהודים לערבים באות לידי ביטוי גם במקומות העבודה. כמחצית מהנשאלים אמרו שהם אינם מוכנים לעבוד במקום עבודה שבו הממונה הישיר עליהם הוא ערבי. המדובר בעלייה בשיעור של 47% ביחס לשנת 2005, אז אמרו רק כ-40% שהם אינם מוכנים לעבוד תחת ממונה ערבי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-04-2007, 22:11
צלמית המשתמש של crazygamer
  crazygamer crazygamer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.05
איזה 99% ואיזה בטיח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צעיר מורעל שמתחילה ב "התוכנית של ישראל ביתנו"

חלאס עם התיאוריה שכמעט כל הערבים מחבלים...

ברור שיש שנאה תהומית......משני הצדדים...

מהצד הערבי,משום שתעמולה וחוסר השכלה גרמו לרחוב הערבי לפנות נגדנו.אך זה אינו מצדיק את מעשי הרצח המתועבים שחלק מהם עשו נגדנו.

מהצד היהודי,כי מרצחים תקפו את לא את שורותינו כי אם את עורפנו,וכל אדם מתמלא שנאה בראותו את עמו מותקף,ונהרגים בני אדם שלא אומרים להיהרג......כי אנחנו רואים שלחלק מהם יש תאוות רצח נגדנו....

זוהי רק אשמתם שעמנו חש כך....הרי רוב העם תמיד יראה את הצד שלו,ואפשר להאשים את עמנו לאחר ששנים הותקפו בעיקר אזרחים?!

ישן 25-04-2007, 05:33
  spz spz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי צעיר מורעל שמתחילה ב "אם לא כולם מחבלים אז 30%..."

כבר שאמרת שאם מישהו לא מסכים איתך כי הוא מטומטם, פוסל אותך מבן אדם
בעל יכולת דיון. מה גם שאמרת שפשוט כל כל הפלסטינים מבצעים פעולות נגד
ישראל, שזה פשוט בין הדברים הכי מופרחים ששמעתי, ובנוסף על זאת אתה אומר
שמי שלא מסכים איתך מטומטם?
מטומטם האדם שלא מסכים עם האמרה שכל הפלסטינים מבצעים פעולות נגד ישראל?

ישנם אנשים שצריכים לפקוח עיניים, ולראות את האמת בפנים.
הפלסטינים הם עם, הם רוצים עצמאות, ובסופו של דבר הם יקבלו אותה. כמה איפה
ואיך, אני לא יודע, אבל צריכים לקבל את העובדות. צריכים לקבל את זה שהם אנשים
בדיוק כמונו, אסור שיהיה להם שאיפות להקמת מדינה עצמאית משלהם? נכון, אירגוני
הטרור זבלים, חראות, איך שלא תראו את זה. צריכים להלחם איתם ולהוריד אותם.
אבל צריכים להיות ראלים לעזאזל, איך אפשר להתעלם ממיליוני אנשים.
נכון, רוב המוחלט תומכים בטרור, אבל זה בגלל שרק דרך הטרור לצערי הם מאמינים
ששומעים אותם ואת הרצונות שלהם. במקום לחתור למסע ומתן על הרצונות של כל
צד ואיך מתמודדים, נשארים במצב שאף אחד מהצדדים לא מוכן להגיע לדרך הפשרה.
וזה חבל...
ישן 26-04-2007, 22:20

עבדאללה הוא לא פחדן
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "[font=Verdana]כמה זמן נראה לך..."

וצבאו מסוגל לחסל את האיום הפלסטיני בתוך מדינתו כפי שעשה בעבר.....עבדאללה אף שירת בצבא,וזוכר טוב מאוד מתי אביו לא היה מוכן לסבול יותר את הפלסטינים וחיסל את האיום שהם הציבו(ישראל אף פעם לא התקרבה לממדי הקרבות שערכו הירדנים עם הפלסטינים).....אביו אף הסתכן בחיסול הממלכה ע"י הסורים(ניצל הודות לישראל))...

אך גם אני מסכים שירדן יכולה ממש לאבד את הצפון אם היא תוצב לבד מול גדה מערבית עוינת ואוכלוסית רוב מאוד עוינת.

ישן 27-04-2007, 21:54

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי spz שמתחילה ב "כבר שאמרת שאם מישהו לא מסכים..."

מדינה לפלשתינאים? אני דוגל במדינת ישראל שלמה, שילכו להקים להם מדינה במקום אחר, אבל המקום הזה שייך לנו (כתוב בתורה, קוראן ובברית החדשה), הם בכלל הגיעו מעירק רוב הפלשטינאים האלה, אז שיעופו מפה, אם אתה חכם כל כך אתה לא חושב שאם תהיה להם מדינה הם ימשיכו לירות קסאמים ולבצע פיגועים ולדרוש עוד שטחים עד שנעוף מכאן? אתה יודע מה אתה השמאלנים לא מבינים? הפלשטינאים שמים פס על האדמה, הם לא צריכים אותה. בשנים האחרונות הם נהפכו פאנטים שטופי שכל שרובם מחבלים שרוצים למחוק אותנו בדיוק כמו הנאצים, אם אתה לא מבין את זה אז אתה באמת טמבל גמור.אתה חושב שאם ניתן שטחים לשלום יהיה שלום? אז מצבך קשה אחי.
ישן 27-04-2007, 22:06

אתה
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי צעיר מורעל שמתחילה ב "מדינה לפלשתינאים? אני דוגל..."

אתה מדבר ביהירות...אתה לא חושב על דרך,לא חושב על איך,לא מבטא בצורה טובה....אתה פשוט אומר:
"על הערבים מחבלים,א"י שלנו,צריך להעיף אותם מפה"......

הרבה אנשים אומרים זאת....ובכל זאת,כשנועמד מול שאלות קשות(שיהיה עלינו לשאול את עצמנו בנוסף לשאלותיהם של אנשי העולם)......גם אם מה שאתה אומר זה נכון,אתה לא מדבר על דרך פעולה,זה נראה כאילו אתה אפילו לא חושב על המשמעות של גירוש מיליוני אנשים מתוך מדינה כשבכל הארץ הזאת תקועים עיתונאים,שתאר לך אם הם עושים ספיישל על ערבי שנתקע במחסום יותר משעתיים בגלל בדיקה שמצאה רובה,תאר לך מה יעשו כשפתאום יעלמו להם מיליוני ערבים מהגדה המערבית ומכל הארץ.....כשפתאום לא יהיה אף אחד שימכור שווארמה באבו-מוסא.....

בוא נעזוב לשניה את הבעיות המוסריות הקשות שעולות מעצם המחשבה על דבר כזה(והן יעלו,ועוד איך יעלו).....תחשוב על מה שכתבתי ותנסח דבריך ותחשוב על מה שאתה כותב....

ישן 28-04-2007, 06:30
  spz spz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי צעיר מורעל שמתחילה ב "מדינה לפלשתינאים? אני דוגל..."

פעם ראשונה שקוראים לי שמאלני.

בכל מקרה, ידידי, אתה בוחר להיות עיוור ללא רגשות.
1. קשה לך לקבל שיש עם שיש לו זיקה ושאיפות להקים מדינה.
2. קשה לך לקבל שהפלסטינים הם גם בני אדם (למרות שצריך לחסל את אירגוני הטרור שבתוכם).
3. הם לא שמים על האדמה? הפלסטינים היו חקלאים לפני הקמת המדינה, האדמה
היא החיים שלהם.
4. ברגע שתיהיה להם מדינה, והם יעשו פעולות נגד ישראל, יהיה למי להגיש
את החשבון.
5. הרי טרנספר לא יהיה, לא משנה מה תחשוב ומה תרצה. ישראל לא יכולה
לעשות את זה בגלל מחלוקות פנימיות, וגם בגלל לחצים שיפעלו עליה מבחוץ.
כך שנשארו עם הפלסטינים בשטחנו. אתה רוצה שבעוד כמה עשרות שנים
יהיה רוב פלסטיני שיכול להוביל מהפכה? אני לא רוצה.
ישן 30-04-2007, 20:49
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
המממ...
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי spz שמתחילה ב "פעם ראשונה שקוראים לי שמאלני...."

1. עם? איפה? מה הופך אותם לעם? מה מייחד אותם מאחיהם בסוריה, בירדן, בלבנון, בעירק?

2. בני אדם לא מבצעים זוועות כמו שהם ביצעו בנו - וגם באחיהם, אגב.

3. שימשיכו לחיות על האדמה - כל זמן שיחיו בשקט, ובריבונות ישראלית.

4. באמת? כמו שהגשנו את החשבון ללבנון?
אגב, מרצועת עזה יצאנו לגמרי. יש להם שם שלטון משלהם, והם ממשיכים לתקוף אותנו. האם אנחנו מגישים להם איזשהו חשבון?

5. ראשית, טרנספר זו האפשרות ההומנית היחידה. זו לא הארץ שלהם, ואם הם מתעקשים להילחם ולרצוח אותנו, הרי שיש לנו רק 2 אפשרויות לטפל בהם: טרנספר, או... אני בטוח שאתה לא רוצה להגיע לאפשרות השנייה, אבל כל יום שאנחנו דוחים את הטיפול בבעיה, האמצעים שנצטרך להפעיל ביום פקודה יהיו קיצוניים יותר.
שנית, גם אם נחזור לגבולות אושוויץ (לא ניסוח שלי, תבדוק מיהו הימני הקיצוני הסהרורי שטבע את המונח...), מה נעשה ביום שבו יהיה רוב ערבי בתוך גבולות 67?

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 30-04-2007, 21:46
  spz spz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "המממ..."

1. מי אתה שתכתיב לאוכלוסיות שלמות אם הם עם או לא.
אין לי צורך להגיב על העניין הזה, כי רואים שאין עם מי לדבר.

2. מדובר על חמולות. במצב של עוני ואבטלה, אנרכיה תשלוט.
זה לא קורה רק בגלל שהם ערבים. זה קורה כי התנאים שם מתאימים לאנרכיה.

3. שאני ייתחיל לשלם מיסים, אני לא מעוניין שהכסף שלי יגיע באיזה שהוא
הקשר אליהם. כל זמן שהם חיים תחת שילטון ישראלי, הכסף שלי ימצא דרך
אליהם. אתה מעוניין בזה?

4. מלחמת לבנון הייתה נגד אירגון גרילה. בכלל ישראל נכשלה במלחמה.
לגבי עזה, הממשלה חלשה ועלובה, ממשלה עם ביצים הייתה מבעירה את עזה באש.

5. זה לא הארץ שלהם?
מקומו של העם היהודי הוא בארץ ישראל.
שלטונו של מדינת ישראל חייבת להיות יהודי.
אבל זה לא אומר שעם אחר לא יכול להקים מדינה על שטח שכביכול שייך לארץ
ישראל. גם מערב ירדן, לבנון ודרום סוריה שייכים לשטח מדינת ישראל לכאורה,
זה אומר שנתחיל להגדיל את השטח?
מה שאני ואתה מאמינים, לא אומר שאחרים מאמינים.
לא משנה כמה חזק נאמין, זה לא אומר שזה יהיה נכון גם לאחרים.

מה נעשה שיהיה מיעוט ערבי שיערער על השלטון היהודי?
נדאג להקים חוקה כמה שיותר מוקדם שתעגן בתוכה חוקים בלתי
ניתנים לשינוי של שלטון יהודי. אין מה לעשות יותר מזה.
ישן 01-05-2007, 00:25
צלמית המשתמש של הפטריוט

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי spz שמתחילה ב "1. מי אתה שתכתיב לאוכלוסיות..."

1. כלומר, כל קבוצה יכולה לקום בוקר בהיר אחד, להחליט שהיא עם, ולדרוש זכויות?
נראה לך הגיוני?
תוכיח לי שיש שם עם, עם נפרד, בעל איזשהו ייחוד, שמפריד אותו מערבים אחרים.

2. אם זה היה קורה רק פה, ניחא. אבל עירק, סודן, סוריה, לבנון - הרשימה ארוכה, ארוכה, שלא לדבר על ניו יורק, מדריד, לונדון, באלי...

3. לא אני לא מעוניין, ולכן אני מעוניין בטרנספר. מדינה יהודית אחת ליהודית, ו-21 מדינות ערביות לערבים. לא צריך עוד אחת.

4. כלומר, למרות שמדובר במדינה ריבונית (לבנון) וביישות מדינית נפרדת (רצועת עזה), לא הוגש שום חשבון לאף אחד. איך זה ישתנה כשלפלסטינים תהייה מדינה בכל שטחי יש"ע?

5. זו לא הארץ שלהם. אין שום דבר שקושר אותם לארץ הזו.
הם רוצים מדינה? בבקשה, שיבחרו. יש להם 21.
ואשאל שוב - מה תעשה ביום שבו 51% מתושבי מדינת ישראל שבגבולות 67 יהיו ערבים? הרי כל חוק ניתן לשנות, כל חוקה ניתן לתקן. מה תעשה ביום שבו ערביי ישראל יקחו מאיתנו את המדינה שלנו באמצעות הדמוקרטיה?
הסכנה הדמוגרפית לא תיעלם אם נברח גם מאיו"ש.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 01-05-2007, 07:37
  spz spz אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "1. כלומר, כל קבוצה יכולה לקום..."

1. הנה לך הסיבה שאתה כל כך אנטי פלסטין. קשה לך להבין... אתה יודע מה,
לא להבין, לכבד, שקבוצה גדולה של אנשים מאגדים את עצמם. כנראה שאני
לא בקיא בדמוקרטיה, או בכלל בזכויות אדם.

2. בסוריה יש מאבקים פנימיים גועשים? זה חדש לי.
בכל מקרה שאר המדינות הם מדינות בזמן מצוקה, וחלקם אחרי מלחמה.

3. שוב, אתה בוחר שלא להבין שהפלסטינים זה עם, ושיש עמים בתוך האומה
הערבית. לכן קשה לך לקבל את הרעיון שלעם יש שאיפה להקים ריבונות משלו.

4. הכשלים וההשפלה שישראל עברה (ועוברת) בלבנון ובעזה ידועים לכולם.
כל החשבונות יש להציג לממשלה שלנו קודם, ולבחון את מה שהולך בבית שלנו.
צריך ממשלה חזקה, שעל כל פיפס של אירגון טרור כזה או אחר היא תעביר
את אותו אירגון גיהנום. אבל באותו הזמן יש לחתור לשלום ולהסכמים.
צריך להראות לצד השני שאסור בשום פנים ואופן להשתמש באלימות, אלא
רק בדיבורים (וזה יקרה שישראל באמת תקשיב, וגם הפלסטינים).

5. אנחנו לא בימי התנ"ך שאפשר להחריב ערים שלמות.
אנחנו גם לא חיות ופרא אדם שיעשו טיהור אתני.
הפלסטינים לא יזזו ממקומם, לא משנה כמה נרצה. זה פשוט לא יקרה.
ישן 01-05-2007, 12:40
צלמית המשתמש של הפטריוט

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי spz שמתחילה ב "1. הנה לך הסיבה שאתה כל כך..."

1. שוב, מה הופך את הערבים שחיים פה לעם? עם נפרד, שונה מעמים אחרים?
זה שהם החליטו זה נחמד, אבל זה לא מספיק. הרי כל קבוצה יכולה להחליט שהיא עם ולדרוש זכויות.
מה מייחד אותם כ"כ שהופך אותם לעם?

2. כבר שכחת את אל חמה, 1982? רענן את זכרונך. ערבים הם הרוצחים הגדולים של ערבים מאז שישנם ערבים. הם עושים את זה בהצלחה גדולה - ובהתלהבות. האלימות והרצחנות מושרשות אצלם בדם.

3. אין עם פלסטיני. אם יש ערבים בארץ הרוצים מדינה - אין בעיה. שיבחרו. יש להם 21 מדינות. אין צורך להקים עוד מדינה ערבית על חשבון מדינת ישראל, המדינה היהודית היחידה בעולם.

4. בסדר, אבל איך זה ישתנה אם תהיה מדינה פלסטינית בכל שטחי יש"ע?
קודם יש לכונן הנהגה ישראלית חזקה, שתיישם מדיניות בטחונית בלתי מתפשרת - ואח"כ מתוך עמדת כוח, לחתור להסכמים. אם נעשה את זה ההיפך, נקבל רק טרור ודם - בדיוק מה שקרה מאז אוסלו.

5. כלומר, אתה מוכן לוותר על מדינת ישראל? אם כך, מדוע לחכות 50 שנה? מדוע להקריב קורבנות מיותרים, משני הצדדים? בוא נסגור את העניין כבר היום, ונחסוך חיים שלנו ושל הצד השני.
מי שלא מוכן להילחם על חירותו, לא ראוי לה.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 27-04-2007, 22:25

ועל זה נאמר ואללה....
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי צעיר מורעל שמתחילה ב "איך אפשר להילחם בהם כשיש לנו..."

מה אגיד?.........

את העובדות האלה כבר ידעתי.....אז מה אתה מציע?

שגם אנו נתחיל להכין ילדים לקרב בגיל 10?שנעשה להם בגרויות במתמטיקה של כמה שניות לוקח לתקן מעצור?

בגלל הדברים האלה אנחנו יותר טובים.......

ואם נמשיך להיות יותר טובים בנפש,

נהיה יותר טובים בקרב ועוד ננצח.

נתנהג כמוהם,ואז תהיה לנו זכות לעצמאות בדיוק כמו שלהם יש....

נ.ב גם אני מסכים שעצם העובדה שלא פועלים נגד חמאס זאת השפלה לקיום מדינת ישראל,ואנחנו מפחדים מזבוב בגודל של הר......אבל מה תעשה?דמוקרטיה זאת דמוקרטיה...

יום יבוא והדמוקרטיה תעזור לנו להביא מישהו הגיוני לשלטון(לא,לא מרזל)....

ישן 01-05-2007, 19:36
צלמית המשתמש של הפטריוט

איפה היתה גזענות?
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי spz שמתחילה ב "שוב אתה מנסה לעוות את הדברים,..."

פרט, הסבר ונמק.

"אי אפשר לדעת מי מחבל ומי לא, לכן יש לנהוג בהם כאילו כולם מחבלים - או שמא אתה מעדיף לסכן את חיי חיילי צה"ל שלא לצורך?
עדיף להרוג מאה ערבים "חפים מפשע" על כל מחבל מאשר שחייל צה"ל אחד ייהרג בגלל שלא ירה במחבל שהתחזה לאזרח "חף מפשע"."

איפה בדיוק הגזענות? בכך שאני מעדיף את חייהם של חיילי צה"ל על פני אלה של אזרחי - ולוחמי - האוייב?
חיילי צה"ל לא צריכים להקריב את חייהם לשווא, בשמו של מוסר מזוייף ומעוות, רק על מנת שאזרחי האוייב לא ייפגעו. מי שבוחר לפתוח במלחמה, חייב לשאת בתוצאות. מי שמסתתר בקרב אוכלוסיה אזרחית, דם הנפגעים על ידיו - כך, אגב, לפי החוק הבינלאומי.
חייהם של חיילי צה"ל חשובים בעיני הרבה יותר מאלה של האוייב. אצלך, כך נראה, המצב הפוך. מדוע?

ויליאם ראלף אינג'

ישן 02-05-2007, 14:55

הצטרפות לאיגוד האירופאי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צעיר מורעל שמתחילה ב "התוכנית של ישראל ביתנו"

סגן ראש הממשלה והשר לעניינים אסטרטגיים, אביגדור ליברמן (ישראל ביתנו), קורא לישראל לקשור קשרים צבאיים ומדיניים עם מדינות אירופה. "היעד המדיני והביטחוני של מדינת ישראל לפחות לחומש הקרוב צריך להיות ברור: להצטרף לנאט"ו ולאיחוד האירופי", - אמר ליברמן בראיון ל"קול ישראל", לאחר שב- 31 לדצמבר 2006 התרחב האיחוד האירופי והצטרפו אליו רומניה ובולגריה.

ליברמן אמר כי הוא סבור ש"המלחמה שאנחנו מנהלים במזרח התיכון, זו לא מלחמה של מדינת ישראל. זו מלחמה של כל העולם החופשי, ואנחנו נמצאים בקו החזית". לדבריו, הצטרפות לברית נאט"ו לא תפגע בחופש הפעולה הצבאי של ישראל בהתמודדות עם האיומים עליה, ובהם הטרור הפלשתיני, משום שהמלחמה בטרור הפלשתיני שלובה במלחמה בטרור העולמי.

לדברי ליברמן, כיום אין טרור פלשתיני עצמאי. "היום הטרור הפלשתיני הוא חלק מהג'יהאד העולמי. כל הטרור הפלשתיני ניזון מאל-קאעדה, מאיראן מחיזבאללה, זה לא טרור פלשתיני. אין שום ספק שגם חברות בברית נאט"ו מותירה לנו 100% חופשיות בפעילות הצבאית".
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:51

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר