לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ברוכים הבאים לפורום תנועות נוער והדרכה! לחצו כאן לפני שאתם מתחילים לכתוב! -- -- מה הפעילות הכי ישראלית בעיניכם? בואו לבחור! -- -- עיינו במאגר המאגרים, אולי תמצאו משהו שימושי -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תנועות נוער והדרכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2007, 17:54
צלמית המשתמש של רייצ'ל
  משתמשת נקבה רייצ'ל רייצ'ל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.07
חחחחחחח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShevetEitan שמתחילה ב "מה הדבר הכי נורא שחניך אי פעם אמר לך?"

יואווו איזה מסכניםם
אני תאכלס במש"צים השנה יש לי חניכות (ט'ניקיות) דיי חמודות שלא עושות בלאגנים וגם יודעות לצחוק איתך וממש לא יהיו מאלה שיבואו ויעליבו אותך
למרות ששנה שעברה סבלתי מהקבוצה שהייתה לי ברמותת...הן היו פאקצותת וסנוביותת ומה לאא
אבל לא שהן אמרו לי משהו לא יפה אבל הן פשוט שמו פס על מה שאמרנו להן...
ושנה שעברה הייתי חדשה בהדרכה אז הייתה מדריכה מעליי (כל הדרכה שזה היה היא ועוד שתיים או שלוש מאיתנו)
ובסוף שנה כשכבר לא ממש יכלנו להיות איתן בפעולות כי היתחילו לנו הבגרויות הן ריכלו עליינו ואמרו שכל הזמן ניסינו להישתלט עלייהם ושהן סבלו איתנוו.....
מה שדיי לא היה נחמד לשמוע בשנה הראשונה שלך כמדריכה...

ובמדצ"ים לא הייתי המון בצוות הדרכה כי ניכנסתי בסוף שנה אז הייתי באיזה 10 פעולות אחרונות שכבר ילדים לא באו
(מכשהייתי היינו 3 מדריכים עם מקסימום 5 ילדים חוץ מפעם אחת שהיתחברנו לקבוצה אחרת כי המדריכות שלהם פשוט הבריזו
אז היינו 4 מדריכים עם 30 ילדים ואיזה בלאגןן היההה לא הישתלטנו עלייהם אפילו לדקה במששך כל ה45 דקות של הפעילות..)
אז ככה שבד"כ לא היה הרבה מי שיבוא ויעליב/יציק/יעצבן אותי
למרות שבכל זאת הייתה ילדה מזה בלאגניסטית שדחפו אותה לקבוצה שלנו כי היא לא היסתדרה בקבוצה הקודמת שלה וכל הזמן עשתה לנו בלאגנים
חזרה לפורום
ישן 27-05-2007, 20:41
  pyr0 pyr0 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ShevetEitan שמתחילה ב "מה הדבר הכי נורא שחניך אי פעם אמר לך?"

הודעה ראשונה בפורום הזה

אממ...אני לא זוכר דברים ספציפיים כי הדרכתי שנה שעברה (בצופים) ועכשיו אני גזבר.
אבל יש דבר אחד שאני לא אשכח בחיים, זה כמה חניכים אמרו לי.

הסיטואציה הולכת ככה: אני וחניכים הולכים מהשבט לכיוון היער הסמוך בשביל לעשות מדורה וללמד כפיתות (הרעיון הוא שיחברו חבל מעץ לעץ, ומתחת לחבל יעשו מדורה והמדורה הכי טובה [חזקה] תגיע לחבל ותשרוף אותו), בדרך אני קולט אותם מדברים על סקס.

בקטע הזה אני רוצה להדגיש שהם בכיתה ד'.

קיצר אני מקשיב בלי להגיב יותר מדי בשביל להבין מה הולך וגיליתי שהם רואים פורנו (!!)
ומתגאים בזה, העניין הוא שלא ידעתי שהם מבינים, הם צחקו על דברים כאלה כמו: אני אזיין את רוני סופרסטאר ושטויות כאלה, אבל זה ילדים קטנים שלא מבינים.

אבל רואים פורנו?! קיצר, אירגנתי את כולם ודיברתי איתם על זה (כמה שזה לא היה נעים)
ואחד אומר לי: מה אתה לא רואה פורנו?! אם אתה לא רואה כנראה שאין לך זין

קיצר אני התחרפנתי ברגע הזה...חחח זה היה מטורף
באותו ערב התקשרתי להורים שלהם להודיע להם.. שיטפלו בדפוקים הקטנים שלהם

חזרה לפורום
ישן 29-05-2007, 20:05
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ~ים~ כחול עמוק שמתחילה ב "הדבר הכי חשוב בלהדריך זה ללמד..."

זה טיפה מרגיז מה שאת אומרת, כי לחניכים שלי אין שום כבוד אליי, הם חוצפנים לא קטנים. אז מה זה אומר, שאני לא בת אדם מספיק טובה? כי אולי אני לא יכולה להעיד על עצמי מה האופי שלי, אבל דבר אחד אני בטוחה בו, אני לעולם לא אמרתי למדריכים שלי את מה שהחניכים שלי אומרים, לעולם לא התנהגתי בגועליות כלפי המבוגרים ממני, וגם לאלו ששוווים לי אני לא מסוגלת להגיד את הדברים האלו.

לעולם לא הפרתי דברים שביקשו ממני לעשות ותמיד הקשבתי כשדיברו אלי, את כל אלו אני מנסה להעביר לחניכים שלי, זה מצליח לי? לא! היחס שאני מקבלת מהם הוא יחס מגעיל כ"כ, עד שהסיבה שאני נשארת היא כדי לא להשאיר את השותף שלי לבד.

אז מה זה אומר עלי, הא?!

חזרה לפורום
ישן 26-08-2007, 10:24
צלמית המשתמש של worth1000
  worth1000 worth1000 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.06

חניכה שלי אומרת לי : "יא בן זונה"...

ישר העפתי אותה הביתה ורק אז כשהיא באה עם אמא שלה להתלונן אמרתי לה שהיא לא מביאה לי להעביר פעולה...אז אמרתי לה שבי בצד 5 דק' ואז היר קיללה הסברתי את זה לאמא שלה והיא העיפה לה פצצה לפנים... לא יכולתי לראות את זה אז הרגעתי את האמא והחניכה ביקשה סליחה וחזרה לפעולה ומאז היא בובה של ילדה...וממנה כולן ניהיו ילדות טובות...היא הייתה הלידרית...חחחח חניכה בכיתה ד' אמרה לי בן זונה...הזוי...

חזרה לפורום
ישן 02-09-2007, 00:13
  paranoidik paranoidik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.07
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי worth1000 שמתחילה ב "חניכה שלי אומרת לי : "יא בן..."

"עזבי זה לא לגילך"

3 חניכים, ב12 בלילה בחוץ עם XL ביד ופוזה של "שיכורים מאגניבים"
הם לא ראו אותי חודש, [ה'ניקים עולים ל-ו'] אז התחילו לספר לי כל מני דברים..
הראו קעקעוים שעשו בגב [ענקיים דומים לאמיתיים] סיפרו על החברות שלהם
ואז כשהם התחלו לספר בינהם איך אחותו של מישהו הלבישה קונדום על מלפוון ><
אמרו לי "עזבי זה לא לגילך"
הילדות שלהם נוראית! נוראית ממש..
וכשאני מדברת עם הבנות אז זה לא בובות, לא חברות בינהן, לא משחקים או סדרות מצויירות שהן אוהבות
זה ההתלהבות של לזרוק חברים ולהסכים לחדשים וזה שרבים עליהן

נורא עצוב.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:36

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר