לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-05-2007, 06:19
  Tal53 Tal53 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.04
שתה כוס מים תרגע ונסה שוב
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי moonjib שמתחילה ב "מי מת והפך אותך לאלוהים? מי..."

כשתכיר את הפורום קצת תראה שטל לא צריך את מונה ההודעות, ושתלמד לקרוא קצת תראה שטל לא הפך לאלוהים והוא ממש לא "מניאק". אם אתה מתקשה תנסה את במילון את המילה "דומני"אולי גם "מייתר". אני לדוגמה מנחש שטל טעה הפעם, אבל מכאן ועד להודעה המתלהמת (נסה שוב מילון) שלך המרחק רב.
טל:
"מעניין מאוד. בהודעה הראשונה שלך בפורום צויין פרט ביוגרפי , שאם הוא נכון, הרי הוא מייתר את פנייתך הנ"ל. מכל מקום, דומני שה"קריירה" שלך בפורום לא תארך זמן רב."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moonjib
מי מת והפך אותך לאלוהים?
מי אתה שתקבע לו מה לעשות, או כמה זמן ה"קריירה" שלו תמשך?

גם אם הוא ילד בן 12 שמתחזה לקצין (ואני מאמין שהוא לא) זה אומר שלא צריך לעזור לו, או צריך להתנקל לו ולדבר אליו בהתנשאות?
אני חושב שלא.

או שאתה עושה את זה בשביל המונה הודעות, או שאתה סתם מניאק.
אני אלך על התשובה השנייה, כי הראשונה לא ממש הגיונית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-05-2007, 18:31
  Elad E Elad E אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Netanelh1021 שמתחילה ב "[QUOTE=טיבורון]שלום אני..."

אם לסטות שנייה מהנושא - תמונה מעניינת מאוד מאחר שהטנק בתמונה הוא מרכבה סימן 3 שהבוגי הראשון שלו הינו "בוגי ספורט" של סימן 2.
זו קונפיגורציה מאוד לא שגרתית וייחודית שיכולה להיות אופציה מעניינת לבוני דגמים שרוצים לבנות סימן 3 קצת אחר.

חוץ מזה - האם מדובר בטנק מחטיבת המילואים שלחמה בעמק העיון שעליה דובר פה בפורום באשכול מעמיק במיוחד?

מה משמעות הטבעות הלבנות על ה"גאוות צוות"? מזכיר קצת את סימני ההריגה של הטנקיסטים הגרמנים במלחה"ע ה-II.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Netanelh1021

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.magavjerusalem.com/Pictures/tank_entering_lebanon_2.JPG]

ישן 24-05-2007, 12:35
  Land Warrior Land Warrior אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.06
בעדינות, גוטה, בעדינות
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "נראה שגם הטנק הזה ספג פגיעות..."

חבר'ה, חבר'ה, בעדינות. אני לא רוצה להטיף כאן לאנשים שללא ספק מבינים בתחום יותר ממני, אבל מי שראה את התכנית על המרכבה באל ג'זירה יודע בודאות עד כמה ידידינו החיזבאלונים קוראים בשקיקה הודעות כאלה ופרסומים כאלה באתרי אינטרנט ואוספים בשקיקה תמונות מהסוג הזה, על מנת להכין שיעורי בית ולימודי העשרה. מה חדר, איך חדר, למה חדר, למה לא חדר, מה כן יחדור - כל הדברים האלה, לדעתי, כמו בסקס, ג'נטלמן לא מספר.

יוסיפון, אחרי הכל זה אתה באותו הטנק במלחמה הבאה, ולמה שיוסוף יידע אם הוא צריך בארט בנקודה הזאת או RPG בנקודה ההיא? (לא שאני מאחל חלילה). אני יודע שאתם מודעים לנושאים האלה אבל נראה לי שהאשכול הזה קצת השכיח את העניין מכם.

יום טוב
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:06

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר