לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2005, 22:09
  קורליאונה קורליאונה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.02
צו איסור פירסום
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אני מאבד פרופורציה?"

צו איסור פירסוםצו איסור פירסום הינו צו המוצא ע"י בית המשפט לבקשת המשטרה על מנת למנוע פירסומו של מידע כלשהו בתקשורת היכול לפגוע בקידום חקירה המתנהלת באותו עניין. צויי איסור הפרסום נשלחים עם הוצאתם למערכות העיתונים הגדולים ולאמצעי התקשורת העיקריים.

במקרים רבים דולף המידע לרשת האינטרנט למרות איסור הפירסום, או אז, יכולת האכיפה של המשטרה את צו איסור הפירסום הופכת לבלתי אפשרית כמעט לחלוטין, הן בזכות העובדה שגולש יכול בקלות לשמור על אנונימיות ברשת, והן בשל אי הבהירות לגבי האחריות המשפטית על אתרים המאוכסנים בשרתים בחו"ל. דבר נוסף המקשה על אכיפת הצוים ברשת האינטרנט הוא שהצו מחייב רק אדם שראה אותו (במו עיניו). הסיבה לכך היא העובדה שהמשטרה מפיצה מפעם לפעם שמועות על צוי איסור פירסום כדי למנוע מעיתונאים ואנשי תקשורת לפרסם מידע שהאינטרס המשטרתי הוא שלא יפורסם, אך אין עליו צו איסור פירסום. כך נוצר מצב בו האתרים הגדולים שמקבלים את צווי איסור הפירסום לא יכולים לפרסם את המידע, אך צו איסור הפירסום אינו תקף על אתרים קטנים או אנשים פרטיים שהרי פרסום הצו ברבים משמעו פירסום המידע שהצו ניסה למנוע את פירסומו מלכתחילה..

נערך לאחרונה ע"י קורליאונה בתאריך 07-02-2005 בשעה 22:13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-02-2005, 21:43
צלמית המשתמש של Zigi
  Zigi Zigi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
לא יתכן שימחקו הודעות מבלי להודיע על כך
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "זיגי, להפר צו איסור פרסום זה לא דוגמה טובה לחופש ביטוי"

אני כועס מאחר ומדובר כאן על דור שלא ידע את פרעה,והנה זה חוזר.

מחיקה של הודעה של גולש הוא צעד מאוד חמור וייש להודיע לו על כך,
ולא לצפות שהוא יגלה את זה בעצמו ,שמישהוא סתם לו את הפה.

אני לא מפר אף צו איסור פרסום אם אני אומר שאני חושב שזו בריטני ספירס או ריקי גל
מאחר ואני מודיע שזה מה שאני חושב בלבד ולא מידע שאני מפיץ !!!

חושב,מחשבה ספקולציה - הדבר הכי חשוב שהפורום צריך לשמור עליו ולהגן עליו בחירוף
הוא חופש הביטוי וכשזה נעלם לו אז מה הטעם ?

ואתם המנהלים - יש תאריך הרשמה לכל גולש וגולש - לפחות תכבדו את הגולשים הוותיקים
שכותבים כאן בהודעה לפרטי - כי כל גולש וותיק הוא נכס לפורום הזה,גולשים וותיקים
תרמו המון לפורום הזה ,וייש כאן המון גולשים כאלה - ואני מתקומם על כך שלא
מודיעים לפחות על המחיקה - על הוויכוח של אם למחוק או לא תמיד אפשר להתווכח בפרטי.

ישן 08-02-2005, 17:26
צלמית המשתמש של חתול-רחוב
  חתול-רחוב חתול-רחוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.02
גם אני רואה בחומרה רבה את המחיקות .
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Zigi שמתחילה ב "לא יתכן שימחקו הודעות מבלי להודיע על כך"

הנימוס הבסיסי שלימדנו אנו אני אתה ומרקו כמנהלים שאנו מודעים בפרטי על מהלך תגובה שכזאת .

ימים אלה עברו חבל כנראה שלא הצלחנו להשריש הייטב את הנוהג הזה שחופש הביטוי הוא מקודש ומעל הכל.

בכל אופן אני בדעה שאם אכן קיים צו איסור פרסום ומנהל הפורום יודע עליו אין לעבור על החוקביודעין יוכל מנהל הפורום להודיע שיש לנהוג במינה זהירות ולקיים את החוק .

אגב התקפה על העכבר היא טעות לדעתי הוא מייסם את אותם נוהגים שאנו הנהגנו .

נערך לאחרונה ע"י חתול-רחוב בתאריך 08-02-2005 בשעה 17:36.
ישן 08-02-2005, 17:52
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
כדי להבהיר את העניין אחת ולתמיד
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי חתול-רחוב שמתחילה ב "גם אני רואה בחומרה רבה את המחיקות ."

מהרגע שהתברר לנו שיש צו איסור פירסום, פורסמה באשכול הודעה על כך, וביקשנו שלא לפרסם את השם. כל התגובות שציינו את שמה במפורש או ברמזים עבים, נמחקו.
גם לאחר פירסום ההודעה על הצו והבקשה שלא לפרסם את השם, התעקשו כמה גולשים לחזור ולציין את השם - ובכך חשפו את מנהלי הפורום ובעלי פרש לתביעה.
מייעוץ משפטי שקיבלנו מעו"ד המתמחה בתחום המשפט והאינטרנט, הובהר לנו במפורש, שהצו מחייב את פרש (כמו גם כל אתר אינטרנט אחר).
אני מניח שיש כאלה המקלים ראש בכך גם עכשיו, אבל אני מציע להם לא לדון אותנו עד שהם יהיו במקומנו. אם הם ירצו אז לקחת על עצמם את האחריות להפרת צו משפטי, שיבושם להם.
בעניין אי שליחת הודעה פרטית לכל גולש שתגובתו נמחקה - אני מתנצל בשם כל המנהלים אם מישהו נפגע מכך. לתומנו חשבנו שההודעה על הצו מהווה הסבר מספק וברור למחיקת ההודעות.
לשמירה על החוק אין שום קשר לחופש הביטוי, ואם מישהו חושב אחרת, לא אנחנו הכתובת - אלא השופט שהוציא את הצו.
ישן 09-02-2005, 07:24
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
עוד יגיעו הימים שגם ביקורת על צא"פ שכאלו יאסרו ע"י בתי המשפט
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "כדי להבהיר את העניין אחת ולתמיד"

מעניין מי עוד זכה ששמו יאסר לפרסום בארועים פליליים שכאלו ?

מעניין מי עוד יזכה לכך שהעתונות והתקשורת תסבול מכאבי שיניים בבואה לתקוף ולנשוך את המערכת שמונעת פרסום פרטים שכאלו ?

מעניין היה לדעת את עילת צא"פ הזה או אפילו יותר את נימוקי (או ההסבר להעדר הנימוקים) של המערכת התובעת.....

ומעניין לעניין באותו עניין ......מי יודע מה שמו של המשפטן שהפעיל במקביל אגודה לכלי נגינה שהואשמה ע"י שלטונות המס באי תשלום מס הכנסה במשך כ15 חודשים? , טענת ההגנה שלו היתה כי הם היו בקשיים כספיים .........כל נישום אחר היה חוטף מבית המשפט וכיום סביר להניח שאף היה יושב מאחורי סורג ובריח (ולו לתקופת מעצר במסגרת החקירה).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:24

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר