לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-09-2005, 11:47
  yubar yubar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.09.05
השבתת נגב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "מקלע נגב"

אני יכול להגיד לך שכאשר שירתתי כנשק היו הרבה מקרים שהייתי צריך להשבית נגב לדרג ג' (כלומר הנשק נילקח מהיחידה למפעל נשק....בדר"כ או לחיפה לתעשייה הצבאית)
התקלה המשביתה הכי נפוצה הייתה שהחח רצועה הקידמי שהוא חלק מגוף הנשק היה נישבר ואז לא הייתה אפשרות לתקן את הנשק בדרג א' או ב' רק ע"י תיקון במפעל.
תקלה זו הייתה ניגרמת בעיקר בגלל שהחיילים לא שמרו טוב על הנשק ובגלל זה הרבה נגבים פשוט הושבתו.
עוד תקלה נפוצה הייתה שהקפיץ שממוקם במכסה הגוף (ממוקם בציר המכסה...כדי שהמכסה ישאר למעלה ולא יירד כל פעם שפותחים אותו) היה נישבר לעיתים קרובות.
בנוסף מדי פעם המתאם שמורכב על הקנה של הנגב (מתאם לאלביט) היה משתחרר(שוב פעם השבתה אבל לדרג ב' ).
וממה שאני זוכר גם הקפיץ המחזיר היה עושה לפעמים בעיות....זה חלק טיפה עדין לפי דעתי שתמיד לא היו שומרים עליו והוא היה טיפה מתעקם ואי אפשר היה להכניס אותו לנשק.
עוד שאלות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-09-2005, 12:51
  אומי 5 אומי 5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.05
נגב נגב אהובי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ArmouredDov_D9 שמתחילה ב "מקלע נגב"

קודם כל ,אנירצה לציין שהגודל של הנגב הוא יתרון גדול על המאג ,הרבה יותר קל להתסערות ,וללחימה בלש"ב (לא אידאלי אבל יחסית אפשרי לאומת המאג ההרבה יותר מסורבל) בנגב יש חלקים יותר קטנים ורגשים ולכן יש בו לא מעט תקלות ,כמובן שמי שומר על הנשק שלו הנשק שלו מחזיק הרבה יותר ,לנגב שלי היו חיים קשים ורק תקלה אחת רצינית (הקפיץ הידוע בטס הזנה ).
אני לא יודע להשוות אותו למינימי ,אבל הייתי שמח לנסות אותו גם .....
מה שעוד מוסיף נקודות לנבג זה היכולת לירות בודדת ,לאפס כמו שצריך , ולפרק מחסניות ....אא ..לירות עם מחסניות (ולהפוך אותן לחד פעמיות...)

ישן 30-09-2005, 14:22
  ilanb ilanb אינו מחובר  
אילן בן-נון. מומחה לקליעה וצליפה, מדריך ירי בכיר ומאמן קליעה ספורטיבית

חבר מתאריך: 17.03.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי אומי 5 שמתחילה ב "נגב נגב אהובי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אומי 5
קודם כל ,אנירצה לציין שהגודל של הנגב הוא יתרון גדול על המאג ,הרבה יותר קל להתסערות ,וללחימה בלש"ב (לא אידאלי אבל יחסית אפשרי לאומת המאג ההרבה יותר מסורבל) בנגב יש חלקים יותר קטנים ורגשים ולכן יש בו לא מעט תקלות ,כמובן שמי שומר על הנשק שלו הנשק שלו מחזיק הרבה יותר ,לנגב שלי היו חיים קשים ורק תקלה אחת רצינית (הקפיץ הידוע בטס הזנה ).
אני לא יודע להשוות אותו למינימי ,אבל הייתי שמח לנסות אותו גם .....
מה שעוד מוסיף נקודות לנבג זה היכולת לירות בודדת ,לאפס כמו שצריך , ולפרק מחסניות ....אא ..לירות עם מחסניות (ולהפוך אותן לחד פעמיות...)

גם מאג ניתן לאפס כמו שצריך............
ואז אוהו מה שמפיקים מהכלי !
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:52

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר