לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2005, 21:50
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
יאללה! איזה טרול!
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי justice30 שמתחילה ב "תגנו ותובלו לחקירה"

תגיד, אתה יושב ליד המחשב ואומר לעצמך: "אני חייב להגיב... אבל, איך אני אגיב כך שזה יעצבן? אה! יש לי רעיון, לא קשור למציאות אבל מאד מעצבן". ואז כותב תגובה?

התגובה שלי היא לאו דווקא לאשכול הזה אלא למשתמש הספציפי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2005, 22:09
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
אתה מדבר על לדבר לעניין ועל הבנת הנקרא?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי justice30 שמתחילה ב "יש מבחנים למנהלי פורום ?"

זאת בדיחה?

מישהו כבר גילה לך מה זה טרול אינטרנט? תסתכל במילון, יש תמונה שלך ליד ההגדרה.
תמי אולמן זומנה לחקירה על הכסף שהיא מחזירה ושאותו קיבלה מהלקוח שלה, אילן קופרמן-סגל, שודד משאית הברינקס.
לעו"ד אסור לעסוק בפלילים? וואלה! אתה גאון! חשבתי שמותר לו.
לך עיין קצת בחוקי האתיקה המשפטיתץ לפני שאתה כותב שטויות.
לעו"ד מותר לייצג לקוח גם אם הוא יודע שהלקוח אשם. במצב כזה אסור לו רק לטעון לחפות, כלומר לעו"ד אסור לשקר בבית המשפט.

אגב, שים לב להערה שלי הקודמת: התגובה שלי היא לאו דווקא לאשכול הזה אלא למשתמש הספציפי.
אתה יושב ליד המחשב וכותב ערימה של שטויות שרובן אינן קשורות למציאות וכשמעמתים אותך עם עובדות אתה שולח את מביא העובדות לחפש עובדות נוספות.
אולי תתחיל אתה לחפש? אולי תמצא לך חיים?

הטיפול הטוב ביותר בטרול אינטרנט הוא להתעלם ממנו, יש סיכוי מצויין שאני מתחיל לעשות את זה עכשיו (עד לפני עשר דקות הייתה לי תקווה שאתה לא טרול אמיתי אלא רק מתבלבל ולא יודע מה עושים בפורומים. מסתבר שטעיתי).

ישן 09-02-2005, 07:55
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי justice30 שמתחילה ב "אז עשית מעשה חמור משחשבתי"

טרול (אינטרנט)

מתוך ויקיפדיה, האנציקלופדיה החופשית.

בסלנג האינטרנט, טרול הוא משתתף בפורום באינטרנט שכל הנאתו ומטרתו היא להזיק לפורום באמצעות שיבוש מהלך הדיון בפורום.

הטרול גורם את הנזק באמצעות התחזות כאחר, כתיבת הודעות הפוגעות במשתתפים אחרים, הפרת כללי ההתנהגות בפורום, שלהוב (Flaming) וכדומה.

הטרולים בדרך כלל לא מבינים שהם פוגעים בבני אדם, ושהם מזיקים לקהילת הפורום, שלרוב הטרולים אינם משלימים עם קיומה. לעתים הטרולים מכונים "ספאמרים" עקב מנהגם לשלוח הודעות שמפרסמות אתרים שונים. במקרים מסויימים, טרולים עלולים להרוס קהילות שלמות.

הדרכים למלחמה בטרולים:

• חיוב רישום לפורום תוך מסירת כתובת דואר אלקטרוני. צעד זה פוגע במקצת בקלות כתיבת ההודעות בפורום.
  • חשיפת זהותו של הטרול, באמצעות כלים המאפשרים למנהל הפורום לעשות זאת, תוך העמדתו אל עמוד הקלון.
  • הפיכת הפורום לפורום מנוהל, כזה שכל הודעה בו עוברת תהליך של אישור, מראש או בדיעבד. צעד זה מצריך השקעה גדולה בניהול הפורום.
  • פנייה למחלקת השימוש לרעה (abuse) של ספק הגישה לאינטרנט של הטרול, כדי שתעמיד את הטרול על חומרת מעשיו.
  • הגשת תביעה משפטית, פלילית או אזרחית, נגד הטרול, כאשר במעשיו יש עילה לתביעה כזו (למשל בגין הוצאת לשון הרע). בפסק דין שניתן בישראל נקבע שבמצב כזה חייב ספק הגישה לאינטרנט למסור את פרטיו של הטרול, גם כאשר הטרול מנסה להסתתר תחת האנונימיות לכאורה שמקנה האינטרנט.
עם זאת, דרך הפעולה הנכונה ביותר להתמודד עם טרול היא לרוב פשוט להתעלם ממנו ולעודד אחרים להתעלם ממנו. ניסיון לדיבור עם טרול נידון לכישלון מראש. הטחת עלבונות בטרול נידונה לכישלון מראש. ניסיון "לתקן את דרכיו" של הטרול נידון לכישלון מראש. אולם כנגד התעלמות אין הטרול מסוגל לעשות דבר.

ראו גם: ויקיפדיה:התמודדות עם טרולים

קישורים חיצוניים

מקור: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%98...%D7%A0%D7%98%29

קטגוריות: אינטרנט

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:25

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר