לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2007, 12:10
צלמית המשתמש של Peets
  Peets Peets אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Rana שמתחילה ב ""חיבוק""

מצאתי ברעיון התמונה יותר מתמונה של טיול שנתי.
הבעת ה"כעס" על פני הנער ושידור ה"אני רוצה אותך" על פני הנערה מתאימים, בטח כשזה נוגד אחד את השני.
הבעיה היחידה שלא עוברת בקונספט היא שהנערה משתפת פעולה עם המצלמה. היא מנסה להיראות "נחשקת", מה שגרם לדו שיח בין הנער לנערה לפחות. יש שם עוד מישהו - וזו את. בשביל שהקונספט יעבור כמו שצריך, כדאי להתרכז בקונפליקט בין המצולמים. ואמרתי את זה גם באשכול של משה - אני חושב שזה כלל חשוב בצילום רגש בין שני אנשים, לשמור על ה"פרטיות", "אינטימיות".

בנוגע לצד הטכני - פחות טוב. הפוזיציה העליונה מפריעה לי, הייתי יורד לגובה העיניים.
החיתוך - לא טוב. יש מרחב רב מיותר משמאל, כשהיית יכולה בקלות להשלים אותו עם הגוף של נערה.
צבעים - נראה לי שש/ל יוסיף, הצבעים בתמונה לא הכרחיים. נסי להוסיף לש/ל דרמטיות. ולא - בלי פילטר drama. בזמן האחרון הוא מאכזב...

זהו בגדול.. ברגע שיש לך קונספט, את צריכה לעשות כמה צעדים בשביל להעביר אותו כמו שצריך.
נסי לצלם שוב על אותו הרעיון, אבל שפרי את הצד הטכני - כי הוא הכרחי.

רותם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-06-2007, 12:19
צלמית המשתמש של Rana
  Rana Rana אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Peets שמתחילה ב "מצאתי ברעיון התמונה יותר..."

תודה רבה.
קודם כל, אני שמחה שמצאת כאן עניין מעבר לטיול שנתי.
הצילום אינו מבויים. אני חושבת שהנער בכלל לא ידע שהוא מצולם. הנערה שמה לב והרימה אלי עיניים.
אני מבינה למה הכוונה שלך, שאין אינטימיות בתמונה. אני יכולה לומר שלאו דווקא התכוונתי ליצור אינטימיות ביניהם, אבל אני מקבלת את זה שזה מפריע לך.
בקשר לחיתוך - אני חתכתי את התמונה, כדי ליצור הרגשה שלנערה אין גוף. היא כרוכה אחרי הנער, הראש שלה פשוט מופיע על הכתף שלו. חשבתי שזה יוצר ייחוד של הפורטרט - שני פרצופים מנוגדים, וגוף אחד.
הנה התמונה המקורית:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/scripts/exif.php?file=2007/06/28/15961256.jpg]

Blue, songs are like tattoos
Ink on a pin, underneath the skin
An empty space to fill in

ישן 28-06-2007, 12:26
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Rana שמתחילה ב "[font=Verdana]תודה..."

הרבה יותר טוב. כאן מתקבלת תחושה שכל הגוף שלה מחובר אל הנער, בצורה תלותית. תראי איך היא נשענת עליו.
ולגבי האינטימיות - ודאי שאין כאן אינטימיות בריאה. הרי הוא כועס ומרוחק והיא נמרחת עליו. רותם לא התכוון לאינטימיות של אהבה יפה, כמו זוג שמתנשק בשקיעה. הכוונה ב"אינטימיות" היא ליחסים בין שניהם בלי תיווך של המצלמה. אינטימיות מלשון פרטיות. שרק שניהם שם, והרגשות עוברים מאחד לשני, ואנחנו כאילו מציצים עליהם דרך חריר בלי שהם שמים לב אלינו. זה מה שחסר בתמונה הזו. כי רואים שהבחורה שמה לב אל המצלמה, והמבט שלה לא לגמרי שייך לסיטואציה. (הייתי אומרת שהיא נראית כמו שחקנית אחרי יום עבודה מעייף, מבט נודד כזה...)

אגב, לי זה פחות הפריע מאשר המבט העילי. כל הזמן אני מנסה להטות את הראש ככה שאני אוכל להסתכל להם בעיניים. אני מבינה שזה היה מין סנאפ-שוט מהיר לפני שהם יזוזו או ישימו לב אליך, ולכן לא הספקת להתכופף אליהם, אבל זה מציק.

ודבר אחרון - העריכה. לא ממצה את התמונה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:04

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר