לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2007, 02:11
צלמית המשתמש של Peets
  Peets Peets אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
מפגש אמצע-חופש

לקהילת המכוערים של פרש.

אהלן וסהלן קהילה יקרה,
ברצוני לפתוח דיון על מפגש חביב שיתקיים כמפגש אמצע החופש.
כידוע לכולכם, מצפה לרובנו מפגש המאה - המפגש שלכבודו אנו מגיעים לקבלת הפנים החמה של משה יקירינו. עד אז - אלוהים גדול. (וזה, לכם המאמינים..)
כמובן שלא אוכל כמו רבים מאיתנו לסבול חודשים שלמים מבלי לפגוש אתכם יקיריי,-קהילת-המכוערים-של-פרש-. (אין במה להתגאות), כך שקרוב לוודאי שהמפגש הכרחי ביותר.
לשוכחים - רבים מאיתנו עוד לא ראו אור, מה שמותיר אותם ללא זכות להגיע למפגש המאה שעליו דובר בתחילת המגילה. המפגש החדשני עליו אני כותב יקנה לרבים הנ"ל את זכותם המלאה ליהנות עם כולנו במפגש המאה המדובר, מה שמוכיח עוד טענה נלהבת כי המפגש הכרחי.

לענינינו -
המפגש הקודם עסק בטבע, מים, ברווזים, תינוקות, עצים, ומגדל שאין לי מושג את שמו. (וקובי, בטוח אף אחד לא צילם את התמונה עם המגדל.. אל תחשוב שלא שמעתי.)
הפעם - ברצוני לחדש ולנסוע לדרום ת"א היקרה, שם כולנו נוכל ליהנות מצילום אורבני מעניין ופורה. בגדול - זה הכיוון.

רוצים להציע רעיונות ותאריכים?
נלהבים לעשות זאת ורצים לכפתור התגובה הנגיש ביותר?
לוחצים על כפתור התגובה השגוי ו... אופס! השרשור נדפק!!!
אנשים, קחו כמה דקות מזמנכם היקר לפני כתיבת תגובה, ו -- למדו לשרשר --. (כאן ספציצית זה חשוב.)

[לכל הרגישים למיניהם:
המגילה כתובה בלשון רבים, אם אתם מרגישים איזשהו חוסר יחס אישי מסוים - פנו אליי ואקבע לכם תור.
במגילה מוזכרת המילה "מכוערים" כמה וכמה פעמים. השתדלו לא להיעלב/לקחת ללב, הכול בהומור.]

תמר - חסר לך שאת לא באה.
שחף -
מתנוס - תודה.

וכולכם - ארזו מזוודות ובואו, יהיה מעולה.
עד אז - שלום ושלווה לכולכם, שיהיה בהצלחה לכולנו.

רותם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-07-2007, 11:47
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Peets שמתחילה ב "מפגש אמצע-חופש"

שימו !!

כמו שבטוח שמתם לב: המפגש הוא בדרום תל-אביב ולא בגן החיות התנ"כי. אפשר להירגע.
כמה הסברים למה המפגש הוא לא בגן החיות התנ"כי:
* היה לנו כבר מפגש אחד שם, ואגב - הוא היה משעמם טילים, חם רצח (אין שם צל נורמלי) ולא זכורות לי הרבה תוצאות מעניינות שיצאו ממנו.
* היה לנו בדיוק עכשיו מפגש עם בעלי חיים.
* רותם כתב שהמפגש יערך בדרום ת"א, ולא פתח לדיון את מיקום המפגש אלא רק את התאריך (ורעיונות שונים שקשורים לדרום ת"א).
שימו לב, וצאו מנקודת הנחה שההחלטה היא בידי מארגן המפגש (רותם שלנו, במקרה הזה ), ושהוא כבר החליט. לא לעניין לבוא ולהציע מקום אחר, שונה בתכלית מהרעיון שמארגן המפגש רצה:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי רותם שלנו
המפגש הקודם עסק בטבע, מים, ברווזים, תינוקות, עצים, ומגדל שאין לי מושג את שמו. (וקובי, בטוח אף אחד לא צילם את התמונה עם המגדל.. אל תחשוב שלא שמעתי.)
הפעם - ברצוני לחדש ולנסוע לדרום ת"א היקרה, שם כולנו נוכל ליהנות מצילום אורבני מעניין ופורה.

אני מבקשת (בתור גולשת, כמו שמשה אוהב לציין. לא בתור ידידה של רותם ) שתפסיקו עם זה ותתרכזו במפגש שרותם מארגן.
בתור מארגנת המפגש של המאה אני מזכירה ששני מפגשים בחופש הגדול עשויים להועיל למי שלא היה עד היום במפגש ורוצה להגיע למפגש של המאה. ככה שאם ברצונכם (להקיש 1 - הקישו 1) להיפגש בגן החיות התנ"כי אתם מוזמנים לארגן מפגש נוסף. [כמובן, ארגנו אותו אחרי שהמפגש הזה יסיים להתארגן, כדי שכבר יהיה לו תאריך והמפגש בירושלים יהיה בהפרש של זמן.]

לגבי תאריך: אני יכולה בעיקרון עד ה-24/8 (יום שישי של סוף החופש הגדול), ולאחר מכן אני אוכל רק מהצהריים.
ישן 18-07-2007, 12:13
צלמית המשתמש של -mAoz-
  משתמש זכר -mAoz- -mAoz- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.06
שלח הודעה דרך MSN אל -mAoz- Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "[size=5][color=red][b]שימו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שחף דרור
ככה שאם ברצונכם (להקיש 1 - הקישו 1)

הי, זאת ההודעה בתא הקולי שלי.
חוץ מזה, אני מסכים עם כל מילה (חוץ מהנשיקה הוירטואלית לרותם, יש גבול).
סביבה אורבנית תהיה מעניינת למדי לדעתי, יותר מסוג המקומות בהם נערכו המפגשים האחרונים, שבשניים מתוכם הייתי ולא חזרתי עם תוצאות מעניינות למדי, מעבר לצמ"צ (צלמים מצלמים צלמים).
לגבי תאריכים, בשבוע הבא אני במילואים (שוב!), בתחילת אוגוסט אני מסיים את המבחנים (בתקווה שלא יהיה צורך במועד ב'), מעבר לכך, אני עוד לא יודע מה קורה איתי מבחינת עבודה\התנדבות\טיולים\מלחמה בקיץ\תכנונים אחרים, כך שאני פשוט אחכה לתאריכים שיקבעו ואזרום (או שלא) בהתאם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:52

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר