לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2005, 07:39
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
אמת ויציב !!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mikel שמתחילה ב "מאיר שלו : המשטרה צריכה לפתוח כבישים כמו שהיא עשתה בוואדי ערה"

אבל ברור שמאיר שליו הוא קצת טיפה טמבל, בוואדי ערב לקח כמה ימים עד שפתחו את הכבישים ופה לקח כמה שעות אבל העיקרון הוא נכון אסור לתת לאף אחד לחסום כבישים ואם זה יצריך ירי חי על מפגינים אני בעד, ברע שאנשים פוגעים בדמוקרטיה ובחופש ובזכויות האזרחים אזי הם מאבדים את הזכויות של עצמם ומותר לפעול כנגדם בכל דרך שהיא !

עכשיו כל אלא שרוצים לתקוף אותי תרגעו אני לא שמאלני ולא כלום ואני אפילו לא בעד תוכנית ההתנתקות אבל יש דרכים לפעול נגד משהו וזה על פי החוק, צריך להפגין באישור, צריך לשלוח מכתבים לאזרחי המדינה, צריך לנסות להפיל את הממשלה אבל לא צריך להפר את החוק ולתקוף את נבחרי הציבור ושאר האנשים ששומרים על החוק ואחראים על אכיפתו, לא צריך לחסום כבישים ואז למנוע מאנשים את חופש התנועה שלהם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2005, 09:17
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
לא עצבני ולא כלום
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "קמת עצבני על הבוקר, מה?"

יש הבדל בין הפגנה שתוככנה מראש ושאושרה על ידי המשטרה שבמהלכה נחסמים כבישים מדי פעם, זאת הפגנה חוקית שבמהלכה נעשית דברים אל חוקיים ואז עוצרים את מפירי החוק.

ההפגנות שהיו אתמול באו במטרה אחת לחסום כבישים ולהפר את החוק, הפגנות שלא אושרו על ידי אף אחד, כל מי שהשתתף בהם הוא פשוט מאוד עבריין, פורע חוק, את כולם היו צריכים לעצור ולהעמיד לדין דבר שלא נעשה.

זה ההבדל הקטן בין הדברים.

ולעכבר ששתק: אז נכון החוק נותן כלים להתמודד רק שהשופטים והפרקליטות לא עושים עם זה כלום אז מה לעשות שכשאין ברירה אז אין ברירה.

אין במדינה שלנו חוק אחד לכולם, לכל אחד מתאימים חוק משל עצמו: בעלה של איזה שופטת בית משפט עליון העלים מס במיליונים אבל מה? לא עשו לו כלום, אם אני הייתי מעלים מס בכמה שקלים אז לפחות הייתי נקנס על זה ואם הייתי מעלים בכמות הזאת אז בוודאות הייתי יושב בכלא (והיו מקרים מעולם) וכך גם יש עוד דוגמאות רבות לכך שהחוק לא שווה ולא מוחל על הכל.

דבר אחרון, אכן טעיתי כשאמרתי שצריך היה לפתוח בירי לעבר המפגינים, אבל עדיין צריך לפעול בכל חומרת הדין ובכל הכלים שהחוק מאפשר כנגדם (דבר שבנתיים כלל לא נעשה).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:23

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר