לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2005, 11:26
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
הנער ששכב עם המורה מדבר

הנער בן ה-16 שקיים, לפי החשד, יחסי מין עם מורה מתל אביב והתלונן נגדה על מעשים מגונים סיפר, בקול ישראל, על הפרשה. לדבריו, חבר שלו סיפר לו על המורה ונתן לו את המייל שלה, וכך הם התחילו לשוחח באינטרנט, באמצעות תוכנת המסנג'ר. "דיברנו על הכל, ניהלנו שיחות ארוטיות באינטרנט", סיפר הנער. "היא אמרה לי שהיא מורה בבית ספר, בהתחלה לא האמנתי, אבל אח"כ נפגשנו והלכנו להסתובב", הוא משחזר.

"הייתי הולך אליה לבית... והיינו עושים כל מיני דברים. היא הייתה גוררת אותי למיטה, היינו מקיימים יחסי מין, כמעט כל יום במשך שלושה חודשים. זה הפתיע אותי מאוד, לא הבנתי בהתחלה 'מה קורה פה'. היא היינה קונה לי כל מיני דברים, הייתה אומרת לי - תבוא אליי, אני אקנה לך את זה ואת זה והייתי מתפתה", מפרט הנער את מערכת היחסים שנוצרה בינהם.

הנער, הגיש, כאמור, תלונה נגד המורה על ביצוע מעשים מגונים תוך כדי תלות: "היא ניצלה אותי - קנתה לי פלאפון, נעליים, בגדים, לקחה אותי למסעדות, הרגשתי מנוצל. היא הייתה נותנת לי כסף, נותנת לי בגדים. הייתי אומר לא שאני לא רוצה לבוא והיא אמרה תבוא אני אקנה לך בגדים. לא נהנתי ממערכת היחסים".

הנער מספר כי ידע על קשריה של המורה עם תלמיד נוסף: "היא הייתה בקשר עם עוד נער אחד בגילי. היא הביאה אותו אליה הביתה וקיימה איתו יחסי מין גם. היא סיפרה לי על זה. כשהצעתי לה מישהו בן 22 היא סירבה, אמרה שהוא מבוגר מדי. בעלה ידע מכל הסיפור, היא הייתה מספרת לו הכל. הוא טען שזה מגרה אותו. פעם הוא אמר שאם אני לא מקיים איתה יחסי מין שאני לא אבוא. פחדתי שאם אני לא אקיים איתה יחסי מין היא תספר להורים שלי. היא אמרה לי שהיא אוהבת אותי. היא אמרה לי לצלם אותה בתחתונים וחזייה. הבנתי שהכל היה עניין של ניצול, שהיא שמעה על אחד כמוני ורצתה שאני אספק את צרכיה המיניים".

על השלב בו התגלתה הפרשה מספר הנער: "העניין התגלה אחרי שהחבר השני רצה אותה לעצמו, הוא אמר לי 'תעזוב אותה היא שלי'... אחרי זה הוא הלך וסיפר את זה לכל בית הספר, למנהלת, למורים. הוא אמר שאיימתי עליו למרות שהוא איים בעצם עליי. הוא הלך למשטרה וסיפר להם הכל, ואז אני נחקרתי במשטרה. היא הטרידה אותי, ניצלה אותי, ואני חושב שהיא צריכה לעמוד לדין. היא ניצלה ילד, אני מרגיש מנוצל".

הפרשה החלה לאחר שמנהלת בית ספר תיכון בדרום תל אביב דיווחה למשטרה על קטטה אלימה מלווה באיומים שהתפתחה בבית ספרה בין שני תלמידים בני 16. בחקירתם של הנערים התברר, כי במרכז הסכסוך עומדת מורה לערבית המלמדת בבית ספר יוקרתי בצפון תל אביב: השניים טענו כי קיימו עמה יחסי מין, כל אחד בנפרד.

המורה, בת 32, זומנה בשבוע שעבר למסירת עדות במשטרת מרחב ירקון ולא הכחישה את טענות הנערים. משום שלא ביצעה כל עבירה פלילית, שוחררה המורה בתום עדותה לביתה.

http://news.walla.co.il/?w=//671345
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר