לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-08-2007, 23:24
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מגזניום שמתחילה ב "סרטון- שוטרת מג"ב מכה ילדים ערבים ללא סיבה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מגזניום
. איך אפשר לומר אחרי זה שאנחנו צבא הכי מוסרי?

אני אישית כאזרח שמשרת בצבא אומר בקול צלול וברור -אנחנו איננו צבא מוסרי ברמה שאנחנו מייחסים לעצמנו. אין זה המקרה הראשון אלא שורת מקרים רבה של התעללויות בפלסטינים.
שלא נתפלא למה העולם שונא אותנו.

http://news.walla.co.il/?w=/3850/1157144

אינני יפה נפש אך אכזריות לא באה בחשבון בשום מצב וכמובן לא כלפי ילדים !!!

נראה שאתה לא מבין את העובדה הפשוטה שאתה לא אזרח, כמו שאתה לא מבין ששוטרת מג"ב אינה חיילת צה"ל, אלא שייכת למשטרה.

וכמו מקרים רבים של התעללות בפלסטינים, נראה שגם המקרה הזה בויים, לפחות בחלקו:
צלם, כנראה "פעיל" זר (המבטא נשמע לי בריטי) מתמקם מאחורי גדור עם מצלמת וידאו.
בינתיים קבוצה של ילדים פלסטינים שמגיעים למחסום כניסה אל תוך ישראל, ללא אישורי כניסה, נתקלים בזוג שוטרי מג"ב ומתחילים לקלל את השוטרת.
השוטרת שלא שולטת על עצמה נותנת כמה סטירות לאחד מהם, והצלם החרוץ דואג לצלם ומוסיף קריינות משלו לאירוע.

והופ, קיבלנו סרת תעמולה שאוטוטו יעלה לyouTube ואנשים שונים ומשונים עם דיעות פוליטיות מסויימות מתחילים לתת פירושים לאירוע. "אכזריות של צבא לא מוסרי נגד ילדים קטנים!!!!שיפט+11אחד!"
ברוך הבא למזרח התיכון. קוראים לזה פרופגנדה, ובעברית "תעמולה".
השוטרת הטיפשה לא היתה צריכה לתת להם סטירה, אבל קשה לי להאמין שאם ילד מקסיקני ינסה להיכנס לארה"ב ויתחיל לקלל את השוטר האמריקני שתופס אותו, הוא לא יקבל טיפול דומה.

אני רחוק מלהיות ימני בדיעותי, אבל אתה לא "יפה נפש". אתה צבוע או טיפש.
אם אתה מקבל משכורת עבור ה"שירות" הצבאי שלך, אז עדיף שתשחרר את עצמך על אי התאמה.

נערך לאחרונה ע"י NimDod בתאריך 20-08-2007 בשעה 23:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-08-2007, 01:19
  משתמש זכר steaua rosie steaua rosie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מגזניום שמתחילה ב "סרטון- שוטרת מג"ב מכה ילדים ערבים ללא סיבה."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מגזניום
. איך אפשר לומר אחרי זה שאנחנו צבא הכי מוסרי?

אני אישית כאזרח שמשרת בצבא אומר בקול צלול וברור -אנחנו איננו צבא מוסרי ברמה שאנחנו מייחסים לעצמנו. אין זה המקרה הראשון אלא שורת מקרים רבה של התעללויות בפלסטינים.
שלא נתפלא למה העולם שונא אותנו.

http://news.walla.co.il/?w=/3850/1157144

אינני יפה נפש אך אכזריות לא באה בחשבון בשום מצב וכמובן לא כלפי ילדים !!!

אתה ממש מגזים....
דבר ראשון, העולם לא שונא אותו בגלל ששוטרת מתוסכלת ומפגרת הורידה כאפה לעבריין פלסטיני{אפילו לא אכפת לי שהוא ילד, אני מייחס אותו כעבריין בגלל שבלי ספק הוא ידע שהוא לא יכול לעבור את המחסום בלי אישור}, העולם שונא אותנו כי העולם אנטישמי {כן, זאת אימרה טחונה ולעוסה מכל כיוון,אבל זה מה יש...}.
דבר שני, זה הרי ברור שכל המהלך הזה תוכנן מראש, הילדים, הצלם, הקללות....נראה לך שהילדים היו מקללים אותה אם הם לא היו יודעים שמצלמים אותם? אתה לא צריך לענות על זה כי התשובה ברורה....
דבר שלישי, והכי חשוב, זה שיש פה ושם מקרי התעללויות של כוחות הביטחון שלנו בפלשתינים {שברור שהם צריכים לקבל כל גינוי אפשרי},זה לא אומר שהצבא שלנו לא מוסרי....מה אתה חושב שבצבא אחר שהחיילים שלו נמצאים זמן רב בחיכוך עם אוכלוסיה עוינת, לא תמצא מקרים כאלו? אני מבטיח לך שתמצא מקרים בהרבה יותר גרועים.........
NIMDOD אולי קצת הגזים בתקיפות שלו כלפייך, אבל יש היגיון בדבריו....

ישן 21-08-2007, 08:07
  psycho59 psycho59 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.07
השוטרת עשתה את הדבר הנכון

ושילכו ***** המצלמות. לא המשטרה ולא הצבא צריכים לעבוד בישביל המצלמות!!! הילדים האלה צריכים להבין מה המעמד שלהם במחסום צה"ל ואם הם מקללים אז מותר גם לשוטרת לעצור אותם "העלבת עובד ציבור" או משהו כזה לא?? טוב מאוד שהיא הביאה לו את הסטירה הזאת וחבל שלא קיבל יותר ככה בפעם הבאה שהם ירצו לצלם סרט הוא יחשוב פעמיים אם זה באמת משתלם לו. הסרט הזה לא ישנה את דעותיו של אף אחד, מקסימום איזה בריטי יישב בבית ויראה את זה ויגיד "הצבא הישראלי ה*** הזה" ואז הוא יתפנה לעיסוקים שלו, והעיסוקים שלו זה בטח לא לנסות לעשות שלום בין שוטרים ישראלים ל "ילדים".
ואם להתסכל מהצד אז הצבא שלנו לעומת ה"צבא" (או הארגון או איך שנקרא לזה) הרבה הרבה יותר מוסרי, ואת זה אנחנו צריכים לדעת, החיילים שלנו ואלוקים, השאר שיחשבו מה שהם רוצים, אני עדיין לא זוכר שאנחנו נלחמים בישבילם או שהם בישבילנו!

"חיוך הוא בסה"כ קו עקום שמיישר את הכל"-ספר חבקוק ולא זוכר את הפסוק

ישן 21-08-2007, 11:51
  noamlaw noamlaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.06
ראיתי מספיק בשטחים
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי psycho59 שמתחילה ב "השוטרת עשתה את הדבר הנכון"

מעשי אלימות ללא צורך כנגד אוכלוסייה אזרחית.
התייאשתי מלהתלונן כולל תלונות אצל נציב הקבילות [היה אז אל"מ דני בארי שבירר היום הוא שופט].
זה חלק מהעניין של צבא שנכנס למקום בו לא כל כך אוהבים אותו.
אגב הברירה השנייה - חייל מצרי/פלסטיני 'מטפל' ביליד ישראלי היא הרבה יותר גרועה...
ובגלל זה עולם כמנהגו נוהג.
מה שכן במצטבר אנחנו לא נראים טוב ולכל המתלהמים למעלה - זה פוגע בנו ואפילו בכם גם אם אתם לא שמים לב לכך. ותחשבו על זה טוב טוב.
ע. האזארד צודק - אם צלם התמקם שם כל כך טוב - גם צלף יכול להיות..פעם הבאה לא תהיה כל כך 'תמימה'... שלא לדבר על צלף בודד שמפיל 6-5 חיילים כמו בבאולינג.
יש עוד מה לשפר ויפה שעה אחת קודם
אני לא הייתי מכה אף אחד לא ילד ולא אזרח. נקודה. כל אחד וחשבון הנפש שלו..

ישן 24-08-2007, 18:13
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Bez שמתחילה ב "גם נכון, אבל זה קשה לנחש מי..."

לא מפריע לי שאנשים לא חושבים כמוני, כפי ששמתה לב, אני לא שמאלני אלא ציוני. יש לי את הדעות שלי ואני לא מפחד לומר אותן בפורום. האנונומיות היחסית של הפורום מגינה עליי מפני הנקמנות של השמאל. לא תשמע אותי מדבר פוליטיקה ברחוב, או במקום הלימודים או העבודה. בטח לא בסלון ההורים של החברה.

לגבי חיילות וחיילות, או שוטרות. ראשית, "אין לשפוט אדם עד שתגיע למקומו", זה כלל ברזל שאילו כולם בארץ היו מאמצים אותו, היינו עם תרבותי ורגוע הרבה יותר, ממה שאנחנו כבר ממילא.

לעיתים, סטירת לחי, או כל "תגובה הולמת", מונעת את היווצרותו של מעגל קסמים פוטנציאלי, פעולה-תגובה. במקרה סטירה, הילד בורח לאמא שלו, ואז באותו הרגע לא יזרקו אבנים, לא תהייה התפרעות, לא ישיבו באלפ"ה, לא יירו אל חיילינו, לא יביאו מג"ב ולא יסגרו את המחסום... כפי שקורה בדר"כ כאשר החיילים מקרינים חולשה ורפיסות בפני האויב.

בהקשר הזה, מיותר להזכיר איך בכל שנות הכיבוש המצרי של עזה, או הכיבוש הירדני של הגדה, לא הייתה אנתיפאדה אחת. דווקא בירדן גופה היו התקוממויות של פלסטינים. בכל המקרים נאצר ואח"כ הנסיך חסן ידעו לגמור את הסיפור לפני שהתחיל, בדרך ערבית אופיינית. בסופו של דבר, חסכו גם כסף רב וגם חיי אדם וגם מחיר פוליטי מהסוג שישראל משלמת עליו כל יום.

נערך לאחרונה ע"י Gilgamesh בתאריך 24-08-2007 בשעה 18:18.
ישן 21-08-2007, 16:19
  צ'ומפי צ'ומפי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
השוואה פשוטה.

אין מה להשוות בין ההתנהלות המוסרית של חיילי צה"ל לאחר עשרות שנות שליטה על אוכלוסיה אזרחית ביו"ש לבין ההתנהגות המוסרית של הצבאות "הנאורים" של ארה"ב או בריטניה בעיראק. שם ארעו מעשי אונס, רצח ואלימות שקשה לתאר וזאת אחרי 4 שנות שליטה בלבד. ואני לא מתכוון לרצח המאורגן של צבא ארה"ב כשהוא הטיל פצצות וירה ארטילריה על אוכלוסיה אזרחית במשך ימים רבים כמו שעשה בפאלוג'ה ובמקומות נוספים. אלא למעשים של החיילים הפרטיים במסגרת המצומצמת של החוליה, הכיתה והמחלקה.
מה היה המקרה הכי חמור שביצע חייל צה"ל ביו"ש מאז מלחמת ששת הימים? לא זכור לי ולו מקרה רצח מכוון אחד. לא זכור לי ולו מקרה אונס אחד. המקסימום זה קצינים טפשים בדהריה.
פה מזדעזעים מכל כאפה קטנה. בארה"ב זה אפילו לא היה עולה לשידור.
המוסריות המזוייפת הפכה לפאתטית.

אגב, אין בדברים לעיל משום להצדיק פעילות אלימה ובלתי חוקית כנגד אוכלוסיה אזרחית במקום שאין צורך בכך.
ישן 24-08-2007, 05:16
צלמית המשתמש של Bez
  Bez Bez אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.05
מגנזיום,
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי מגזניום שמתחילה ב "אין בעיה תמשיכו ככה. רק אל תבכו על כך שעולם שונא אותנו.."

אני מסכים איתך 100% בתור אחד שגר באירופה 5 שנים אני יודע מניסיון אישי
שהאנטישמיות שכולם מדברים עליה פה היא מנופחת לאין שעור מבלי שאנשים יודעים בכלל.

רוב האירופאים בכלל לא איכפת להם ממה שקורה פה למען האמת אבל כשרואים את מה שרואים
זה בהחלט לא עושה טוב.
ורק שתדעו שיש גם מלא מלא אירופאים ששונאים ערבים ומוסלמים פנאטים,
אבל אנחנו היהודים אוהבים לרחם על עצמנו לא?

נחזור לנושא החיילות, כשישרתתי בשטחים (עזה, חברון, וליד רמאללה באיזה חור לא זוכר ת'שם כבר)
היו לנו מלא חיכוחים עם אזרחים וילדים אבל לעולם, לעולם לא הרמנו יד או נשק על מישהו שקילל אותנו.
קילל? קלל בחזרה, למה לסטור, (האמת שאפילו את זה לא הייתי עושה הייתי רק מחייך, עדיף לא?)
והיא בכלל מטומטמת אם היא יודעת שמצלמים אותה אז קל וחומר שהיא צריכה להתנהג למופת,
לא כי הילד היה בסדר או משהו כזה, אלא כדי להראות שאנחנו בסדר לא רק לעולם אבל גם לעצמנו.

ומי מכם שחושבים שלסטור לילד שמקלל זה בסדר אז אני לא מבין אתכם,
ככה לא חינכו אותי לא בבית לא בביה"ס או בחי"ר הצה"לי.

אהה, מגנזיום דבר אחד אני לא מסכים איתך, ההחרמה של הברטים הוא עניין טיפשי מצדם
ודי מינורי זה פשוט הרבה רעש זה הכל.

יום טוב.

נערך לאחרונה ע"י Bez בתאריך 24-08-2007 בשעה 05:26.
ישן 22-08-2007, 18:33
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06

ותראו איזו הודעה מקסימה שלחו לי בפרטי:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי justice31
אם כן,איך אתה מעיז-אתה כובש בארץ ישראל.
ארץ ישראל כולה שלי ומעשיה של החיילת הם במקום.
כרגיל,השמאלנים הבולשביקים בפרקליטות מחפשים סעיפים בנרות.
ואתה-אתה שייך לעם המכוער בעולם , העם הערבי.
הכיעור שלו נובע מרישעותו ,
הרשעות מופיעה על הפרצוף הערבי המגעיל,
החי על הדם ועל הגזל.
יותר היגיוני שהערבי מיוצר מחרא ,
גם בגלל הצורה וגם הביוב הזורם בישוביכם.
יש לך 22 מדינות,תעזוב אותנו בשקט.

כל מי שיודע ערבית אמור לדעת ש"עבדול" זה לא שם ערבי, אבל איך לומר? אם זה יהודי לאומי גאה אז אני חושב שעדיף להיות ערבי...
ישן 23-08-2007, 13:54

בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "ותראו איזו הודעה מקסימה שלחו..."

עבדול, היא גירסא אנגלית של עבד בצורת סמיכות ערבית. כך שהמלך עבדאללה.. נקרא שם "קינג עבדולה... " עובדיה שלנו, מוכר באנגלית בתוך "עובאדיה" וכאן ראוי להזכיר את מייסד ספירניגפילד של הספימפסונים, עובאדיה ג'דאדיה וגו'...

עבדול אלהזארד היא דמות בדיונית בסידרת הספרים והסיפורים של לאבקראפט L. H. Lovecraft, שעד היום נחשב לסופר האימה והמסתורין האמריקאי המוערך ביותר של המאה הקודמת, שני רק לאדגר אלן פה.

עבדול אלהאזרד, לפי האיזכורים והציטטות השנות לאורך הספרים והסיפורים, היה ה"ערבי המשוגע" שכתב לפני 1,300 שנה את הספר נקרומיקון, ספר כישוף שכל החוקר אותו מת, ומתאר את הדרכים להעלות את קת'להו, אל-מפלצת קדום שגורש למעמקי הים, ושואף לחזור לפני האדמה באמצעות פולחני מאמיניו המיסתוריים.

הקשר בין הכותב לבין כינויו ברור.

נערך לאחרונה ע"י Gilgamesh בתאריך 23-08-2007 בשעה 14:01.
ישן 23-08-2007, 22:34

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב ""עבדול" הוא שם "ערבי" בדיוק..."

הוא אשר כתבתי: דמות דימיונית, שכתבה ספר דימיוני, שמצוטט על פני רבים מסיפוריו של לאבקראפט (וכך יוצר סוג של "ריאליזם מלאכותי").

עבדול הוא סילוף אמריקאי מקובל של השם עבד או עבדו. אלהזרד הוא באמת דימיוני לגמרי. אלאדין הוא סילוף, או טעות תירגום, של שם מוסלמי קיים, לא בהכרח ערבי. אאל"ט, אלאדין במוצאו מסמרקנד.
אלדין הופיע לראשונה בסיפורי "אלף לילה ולילה..." שאני חושב שזה בכלל ספר פרסי.

על כל פנים, אם אתה אוהב ספרים שלא קיימים, תחפש את Perfect Vacume. של סטאניסלאב לם.
אוסף סטירות על יצירות סיפרותיות שונות, שכתוב בצורת ביקורת ספרים על ספרים שמעולם לא היו קיימים באמת. זה בכלל משחק שסטאניסלאב לם אהב לשחק: להמציא סיפורים על מה שלא קיים.

למשל, בסיפור "ההוגים", שהיה הסקיצה ליצירת המופת "סולאריס", לם תיאר את תולדות המדע הסולריסטי, שניסה לחקור במשך מאות שנים את האוקינוס המיסתורי. החל מהקלאסיקנים של המדע , ועד המודרניסטים והרדיקלים... התוצר הסופי של כל השיגיהם: אפס מאופס!!! הם התקדמו מעט מאוד להבנת האוקינוס החייזרי.

נערך לאחרונה ע"י Gilgamesh בתאריך 23-08-2007 בשעה 22:39.
ישן 24-08-2007, 18:20
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04

והאשכול הזה התחיל - והמשיך רחוק מדי.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:52

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר