לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ברוכים הבאים לפורום תנועות נוער והדרכה! לחצו כאן לפני שאתם מתחילים לכתוב! -- -- מה הפעילות הכי ישראלית בעיניכם? בואו לבחור! -- -- עיינו במאגר המאגרים, אולי תמצאו משהו שימושי -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תנועות נוער והדרכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2007, 16:28
צלמית המשתמש של רייצ'ל
  משתמשת נקבה רייצ'ל רייצ'ל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.07
קורס סיוו"ן 2007 במש"צים

כרגע סיימתי את הקורס מה שאומר שעכשיו רישמית אני לא מש"צית אני משב"ית.... ריספקט חחחח
אבל וואייי היה שיא הכייףף אתם לא מביניםםם

היינו מחוזות ת"א (אני) חיפה וירושלים ביחד ושבוע אח"כ היה את המחזור השני עם שאר המחזות...
בשבוע הראשון היינו בגדנ"ע.... עשו לנו בדיוק כמו בצבא וקרעו לנו את התחת ברמותת אבל היה כיףף
והיה לי את הקבוצה הכי שווה שיש (קבוצה 3 מחלקה 3)
וכל הזמן היו צחוקים ודאחקות בקצת זמן הפנוי שהיה לנו...
כמובן היינו על מדים 16 שעות מינימום ביממה (חוץ משעת ת"ש שזה השעה הפנויה ביום שבה מיתקלחים ועושים מה שבא לנו.... וחוץ מהשעות שישנו בהם...)
היו מיסדרים היו הורדות לכפיפות בטן ושיכיבות שמיכה.....
וביום האחרון נתנו לנו לירות ב M-16 ארוך (לי היו 7 קליעות מיתוך 10 שזה מעולה כי היה כאלה שלא היה להם אפילו 1 חח )
בקיצור היה ענקק
ושבוע שני היה ניווטים כל יום, כל היום חחח וישנו על שפת בריכה אבל זה היה עבירה פלילית להיכנס אלייה... חחחחחח
והניווט הקצר היה 5 ק"מ וכל ניווט רק היתארך.... והיו כמה פעמים שהיתחלקנו לחוליות של 2-3 וניווטנו לבד בלי מדריך בלי כלום רק מפה ומצפן..
ו...וואלה הכרתי אחלה אנשים ופעמיים באמת הרשו לנו להיכנס לבריכה.... פעם אחת סתם כי הספקנו מהר מידי את הלו"ז אז נתנו לנו חצי שעה ופעם אחת לשעה וחצי ככה....
אבל היה כיףף

האמת נהנתי יותר בשבוע הראשון... גם מרוב שהיתגבשנו אנחנו עושים מיפגש לקבוצה שלנו ויהיה כיף...

יאללה חפרתי... תגיבו...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר