לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2004, 18:41
צלמית המשתמש של tammy1903
  tammy1903 tammy1903 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.07.02
אני מקווה שאני אוכל לענות על שאלתך:))
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי InSanity04 שמתחילה ב "שלא תהיה לי דיסאינפורמציה...."

אז ככה..
גם אני מאוד מתעניינת בזה.
בד"כ אני אל יודעת אם היה לך יום חיילות מטעם בית הספר, אם כן תדעי מראש שכל מה שיגידו לך בביתנים -לרוב- זה המון בלבולי שכל!

כל חיל רוצה להישמע הכי מושך והכי אטרקטיבי, זה תפקיד האנשים והמדריכים שם בעצם, להלהיב אותך ללכת לשם!
אז מראש תדעי שהמון שם זה בולשיט)

בכלמקרה קומבינטורית שכמוני ביקשתי מאחד הידידים שלי שם שיתן לי לדבר עם אחת הלוחמות או כמה אפילו אבל לדבר -דוגרי- בלי לייפות את המציאות וכך הולך הדבר.

דיברתי עם מישהי שהיא לוחמת נ"מ...בעיקרון עד כמה שידוע לי, אני לא יודעת מתי את מתגייסת אבל בשביל הגיוס שלי שאמור להיות אחרי יולי בערך, הטירונות עצמה תהיה טירונות 05, או כך אמרו לי לפחות שתהיה. לוחמת בתותחנים בכל מקרה בכל מצב תעבור טירונות 05 אם תתגיס אחרי יוני/יולי, ובזה אני כמעט בטוחה.

תראי, המציאות קצת מבאסת, הצבא לא מציב בנות במקומות שהוא מציב בנים, למרות שלדעתי יש מספיק בנות שהוכיחו את עצמם כשירות לכל פעילות מבצעים בדיוק כמו בנים, אבל אני מניחה שיש פה הרבה עניין של פוליטיקלי קורקט וכו'.
בכלאופן, העניין הוא כזה.
הרבה שמירות, ב4 לפנות בוקר...ולפעמים בשעות מוזרות עוד יותר.
זו שדיברתי איתה <נ"מ..> אמרה לי שיש פעמים שפשוט מתים להירדם אבל אסור כי צריך להסתכל על המכם שבמקרה ככה לא "יפציצו את הכור בדימונה וכו'..."...
כך שתדעי שמצפה לך הרבה עבודת שמירה.
זו שדיברתי איתה גם העירה לתשומת ליבי שזה המון עבודה שחורה, סחיבות של דברים והכל, ממש כמו פועלי בניין...חח...טוב הגזמתי...אבל יש סחיבות פה ושם.

תותחנים, לא כזה מרתק לבנים, אבל לבנות בטח ובטח שלא, מה שכן שאת יכולה לצאת משם לקורס מכיות או קצינים, במקרה ואת מיועדת או יכולה, כך שיש לאן לאן לצאת משם.

חי"ר קל, שמירה על גבולות שלום, הרבה לסייר בגבולות, אין הרבה עבודה של ממש, את לא תקפצי ותרוצי בפעילות בקלקיליה או עזה, מה גם שקרבה ההתנתקות אז גם לא..
מה עוד נשאר?..אב"כ...לטעמי לפחות אין הרבה מה לעשות שם, המון אימוני דמה, אין הרבה פעילות בנושא בארץ, אם בכלל, וגם שלא תהיה ...

אחת היחידות שאני באמת ממליצה אליה אבל רק במקרה ויש לך קליק מיוחד עם חיות וביחוד כלבים, אז זו יחידת העוקץ, בעצם הרבה עבודה עם חיות, זה נחשב יחסית לכל שאר התפקידים ה"קרביים" לבנות אולי בין ההכי קרביים שיש)

כהמלצה- נסי חובלים/טייס, אם הקב"א שלך מתאים ובמקרה ותעברי מיונים, הכי טוב זה לנסות, אלו שני הקורסים אולי הכי יוקרתיים שמוצעים לבנות שמעוניינות בתפקידים קרביים בצבא.

והמון המון ה-מ-ו-ן בהצלחה!!!
תעדכני)

תמי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-11-2004, 10:41
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
אני יכול לספר לך רק על תותחנים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי InSanity04 שמתחילה ב "שלא תהיה לי דיסאינפורמציה...."

כי אני משרת שם עם בנות.

ככה- על התפקידים בטח שמעת, מנתץ (או כל שם אחר ששמעת שקשור) או משנה טכני.

בשתיהם את בגדוד לוחם רגיל, עושה בידיוק מה שהבנים עושים (רק בשלב ההכשרה יש מספר הקלות - מסעות יותר קצרים, דרישות שונות בבוחן מסלול ובבוחן בראור ... אך זה לא משנה, בגדוד את תופסת בידיוק אותם פעילויות) מה זה אומר? הרבה שטחים - מחסומים, סיורים, מארבים ואפילו כניסות לבתים.
באימונים ובקו כחול או שתהיי במפי"ק (נגמ"ש שבו מנהלים את כל האש בסוללה) בתור משנה טכני או שתהיי במשגר אם תהיי במנתץ.

בקשר לקורס מפקדים - את יכולה לצאת לקורס מפקדים ואז לקורס קצינים כמו כל לוחם אחר, את עושה בידיוק אותו קורס ואת חוזרת לאותם תפקידים פיקודיים שהבנים חוזרים אליהם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר