לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-10-2007, 20:22
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
טלוויזיה "אבודים" - הפרק האחרון של העונה השלישית

אזעקת ספויילר - אם לא ראית אל תקרא

ראיתם מה זה? מישהו ניחש שהקטע עם ג'ק זה פלאשפוורד (=מה שיהיה בעתיד) ולא פלאשבאק (=מה שהיה בעבר)? כי אני ממש הייתי בשוק כשקייט יצאה מהמכונית ליד השדה תעופה.

כמה הערות לגבי הפרק:
1.אני מניח שכשקייט אומרת לג'ק שהיא צריכה ללכת כי "הוא" ירגיש שהיא חסרה הכוונה היא לג'יימס...
2.למישהו יש תאוריה מי ה"ניצול" שימות בעתיד ויגרום לג'ק להתחרפן ככה? אני מנחש שזה לוק.
3.נשבר לי הלב על צ'ארלי...
4. אם בסוף יצא שבן אמר את האמת לגבי זה שנעומי לא מי שהיא טענה שהיא אז מי היא? ואיך היא ידעה על דזמונד ופני אם היא לא נשלחה ע"י פני למצוא את דז...?

אני עדיין מופתע מזה שמגלים לנו ככה שג'ק וקייט יצאו בשלום מהאי. אני חושב שכשהסחרחורת תיפסק לי אני אהיה קצת מבואס כי בתכלס מה שהיוצרים של הסדרה עשו פה זה להגיד לצופים מראש ששום דבר רע לא יקרה לג'ק ולקייט על האי. הרי הם לא יכולים לאבד זרוע או למות נכון? אנחנו כבר מראש יודעים שהם יהיו בסדר (לפחות פיזית).

אני מת לדעת על מה הם דיברו ליד השדה תעופה? למה ג'ק מת לחזור לאי? למה קייט לא מדוכאת כמו ג'ק מהמוות של אחד הניצולים? אוףףף.....

אין לי סבלנות לחכות.

יחסית לאיך שהעונה השלישית התחילה הם סיימו יפה מאוד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-10-2007, 20:33
  משתמשת נקבה adian adian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב ""אבודים" - הפרק האחרון של העונה השלישית"

גם אני ראיתי אתמול, והיה פשוט מדהים, אני עדין לא מעכלת שזה יגיע רק בפבואר 2008

בקשר לקטע עם העתיד, אז כמה קראתי כמה ספוילרים, ולכן הבנתי, אבל זה באמת היה מוזר כזה, שמעתי שגם בעונה הבאה יהיו פלאשבקים גם מהעבר וגם מהעתיד, זה הולך להיות טוב.

בקשר להערות:

1. אני מסכימה איתך, זה גם נראה לי סוייר(ג'יימס).

2. בקשר לג'ון, אז אין לי מושג למה הוא כל כך רוצה לחזור, מעניין.
3. לך נשבר הלב על צ'ארלי? אני בקושי יכולתי לראות את זה, איך שהוא מת, זה היה כזה עצוב, מסכן, והוא עוד לא יהיה בעונות הבאות, איך אהבתי את האף שלו
4. גם זה ממש מעניין, ולא יודעים, אבל לדעתי בן צודק, היא באה מספינה שמחפשת את האי, ואולי רק רוצה לפגוע בו, והיא לא תעזור בכלום, אי אפשר לדעת כרגע.
בקשר לג'ק וקייט, כן, זה באמת מפתיע, אבל לפחות רואים שהם בסדר, אמנם המצב של ג'ון נראה ממש גרוע. והיוצרים, יכולים לעשות הכל, קראתי ספויילר שיכול קצת לשנות את התמונה, חבל שחייבים לחכות כל כך הרבה זמן.
אני עדיין מופתע מזה שמגלים לנו ככה שג'ק וקייט יצאו בשלום מהא

גם אני, גם אני רוצה לדעת הרבה, גם לי יש מלא שאלות, אבל כרגע אין מה לעשות, חייבים לחכות, בסבל רב, ובצער, איך אני הולכת להחזיק כל כך הרבה זמן בלי אבודים אני לא יודעת, ועוד כל כך חבל שצ'רלי מת, הוא היה שחקן מצוין, חסרונו יורגש
אני דווקא מאוד אהבתי את העונה השלישית, לדעתי היא הייתה מצוינת, והפרק סיום היה ברמה ממש גבוהה, ועיניין מאוד.

ישן 09-10-2007, 20:44

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי adian שמתחילה ב "גם אני ראיתי אתמול, והיה פשוט..."

הפרקים הראשונים היו מאוד לא מספקים. אפילו הלכתי אחרי שכמה פרקים שודרו ב"הוט" לספריית וידאו בשכונה כדי לדבר על זה עם הבחור שעובד שם. אמרתי לו (כי הוא כבר ראה את כל העונה בשלב הזה): "אל תגיד לי מה יהיה בהמשך רק תגיד לי אם זה ישתפר או שאני פורש עכשיו".

כל הפרקים שקייט וג'יימס היו בכלובים היו כ"כ מעפנים... כמעט נשברתי אבל באיזשהו שלב זה התחיל לעניין כמו בעבר.

חבל לי שקראת בספויילר שהפלאשים של ג'ק הם פלאשפורוורד כי זה הוריד לך מהשוק. את לא זכית להנות כמו שצריך מהרגע שקייט יוצאת מהאוטו. אם הייתי יודע את זה מראש זה היה הורס לי. עכשיו אני די עצבני על עצמי כי נכנסתי לאתר של "אבודים" וקראתי כל מיני ספויילרים של הרביעית... עשיתי טעות... אני מקווה שהם כתבו שטויות כי אם לא אז הרסתי לעצמי כמה הפתעות...

ישן 09-10-2007, 20:51
צלמית המשתמש של DanDS
  משתמש זכר DanDS DanDS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל DanDS
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב ""אבודים" - הפרק האחרון של העונה השלישית"

ציטוט:
ראיתם מה זה? למה לעזאזל נזכרת לראות את זה עכשיו? הפרק יצא מלפני מון זמן.
מישהו ניחש שהקטע עם ג'ק זה פלאשפוורד (=מה שיהיה בעתיד) ולא פלאשבאק (=מה שהיה בעבר)? כי אני ממש הייתי בשוק כשקייט יצאה מהמכונית ליד השדה תעופה. אני דווקא היתי בשוק כשראיתי את קייט עם פן...

כמה הערות לגבי הפרק:
1.אני מניח שכשקייט אומרת לג'ק שהיא צריכה ללכת כי "הוא" ירגיש שהיא חסרה הכוונה היא לג'יימס... לא הכי זוכר, כנארה שכן
2.למישהו יש תאוריה מי ה"ניצול" שימות בעתיד ויגרום לג'ק להתחרפן ככה? אני מנחש שזה לוק. למען האמת זה בן. אתה מוזמן לחפש פה, היו כל מיני אשכולות בקשר לפרק הסיום, היומן שנמצא בהלוויה הוא אותו יומן שבן כתב בו כמה פרקים לפני.
3.נשבר לי הלב על צ'ארלי... תאמין לי שגם לי. ממש אהבתי את הדמות שלו.

ישן 09-10-2007, 21:55
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
קודם כול, צ'נדלר, אני לא יודע איך החזקת מעמד וחיכית
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי DanDS שמתחילה ב "[QUOTE]ראיתם מה זה?..."

שזה יגיע לטלוויזיה, ולא "המילה שאסור להגיד כאן" (אני חושב).

התייחסותי:
כמה הערות לגבי הפרק:
1.אני מניח שכשקייט אומרת לג'ק שהיא צריכה ללכת כי "הוא" ירגיש שהיא חסרה הכוונה היא לג'יימס... זה מה שרוב האנשים חושבים.
2.למישהו יש תאוריה מי ה"ניצול" שימות בעתיד ויגרום לג'ק להתחרפן ככה? אני מנחש שזה לוק. טוב, אני לא חושב שזה ספיציפית שזהות הבנאדם שמת היא הסיבה שג'ק מתחרפן, אלא שפשוט הוא מבין שהעובדה שהוא עזב את האי גרמה לכך (כמובן, אנחנו לא יודעים איך ולמה עדיין).
מה שאמר DanDS כאן היא תיאוריה מעניינת שלא שמתי לב אליה. אכן, ניתן היה לראות בבירור את היומן של בן, מה שיכול לרמז על כך שזה בן, אבל, ישנם המון תיאוריות בנושא שמדובר בכלל בדמות חדשה שעוד לא ראינו, חלק מהתאוריות אומרות שזה הבן של בן (חחחח, זאת אומרת הילד של בנג'מין), והסדרה כבר לא פעם אחת למדה אותנו שהדברים אינם כפי שהם נראים, אז לכו תדע.
3.נשבר לי הלב על צ'ארלי... המוות הכי כואב שראיתי בטלוויזיה, זאת אומרת, כואב לצפייה. דומיניק מונהאן הוא שחקן ענק (למרות שכשאני רואה אותו אני לא יכול להפסיק לחשוב על פיפין) ובו נקווה שהוא יחזור להופעות אורח בעתיד.
4. אם בסוף יצא שבן אמר את האמת לגבי זה שנעומי לא מי שהיא טענה שהיא אז מי היא? ואיך היא ידעה על דזמונד ופני אם היא לא נשלחה ע"י פני למצוא את דז...? בן נותן רמזים מספיק עבים בפרק שמה שמתבצע באי הוא דבר מיוחד שהם מנסים לשמור עליו. נעמי היא מן הסתם חלק ממשלחת שמחפשת את האי ואולי מנסים לתפוס פיקוד או משהו

אני עדיין מופתע מזה שמגלים לנו ככה שג'ק וקייט יצאו בשלום מהאי. אני חושב שכשהסחרחורת תיפסק לי אני אהיה קצת מבואס כי בתכלס מה שהיוצרים של הסדרה עשו פה זה להגיד לצופים מראש ששום דבר רע לא יקרה לג'ק ולקייט על האי. הרי הם לא יכולים לאבד זרוע או למות נכון? אנחנו כבר מראש יודעים שהם יהיו בסדר (לפחות פיזית). שוב, אתה לא יכול לדעת. היוצרים אכן שללו לגמרי המון תיאוריות, ביניהם כול קשר של האי או החווייה למוות, כלומר, האי והם חיים לגמרי. אבל בראש המטורף שלהם אי אפשר להיות סגור על כלום.

אני מת לדעת על מה הם דיברו ליד השדה תעופה? למה ג'ק מת לחזור לאי? למה קייט לא מדוכאת כמו ג'ק מהמוות של אחד הניצולים? אוףףף..... ג'ק רוצה להציל את העולם. הסיום אומר לך שקרה כאן משהו נורא, מעין מחיר כביכול שהם היו צריכים לשלם בשביל להינצל. בעוד שלכולם לא אכפת מאף אחד אחר, לג'ק זה מפריע, כי זה חלק מהאופי שלו.
שוב, חייבים לחכות לעונה 4.

ישן 10-10-2007, 15:46

תגובה ל- Mithrandir21 ו- DanDS
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "קודם כול, צ'נדלר, אני לא יודע איך החזקת מעמד וחיכית"

אני צופה בשידורים בטלוויזיה ולא בדרך אחרת. אל תשאלו אותי למה. פשוט ככה.

אין לי מושג על איזה יומן אתם מדברים...!.... אני זוכר שבן כתב ביומן לפני כמה פרקים אבל לא שמתי לב שהוא צץ בבית הלוויות אחרי שג'ק נכנס לשם... הטעות שלי היא שמחקתי את הפרק (הקלטתי אותו ב"מג'יק") ככה שעכשיו אני צריך לחכות לסופ"ש כדי להקליט אותו מחדש בשביל לחפש את היומן הזה.

התאוריה שבן הוא זה שמת עברה לי בראש. אני יכול לראות את זה קורה כי אני בטוח שאם בן יספר לג'ק שלאי יש איזושהי חשיבות עצומה אמיתית ג'ק (שיש לו "תסביך" מנהיגות. חייב להציל אנשים כדי שלחיים שלו יהיו משמעות) לא יוכל להתעלם מזה.

הניחוש שלי לגבי החבר'ה של נעומי, איתם ג'ק מדבר בטלפון הלוויני בסוף הפרק, זה שהם שייכים לדארמה. זה שבן חיסל את קהילת דארמה על האי לא אומר שאין עוד אנשים של דארמה שמסתובבים להם בעולם ומחפשים את האי. יכול להיות שעד עכשיו הם פשוט לא הצליחו למצוא אותו.

אני בטוח שמתישהו בעונות הבאות אנחנו נראה את הבחור האסייתי שמופיע בסירטונים של דארמה. זה יהיה בסוף של איזה פרק... משהו שיגרום לנו להגיד בבית : "אוולי שיט!!!!". הרי הבחור הזה לא מת עם כל השאר... איפה הוא? אולי הוא שייך לאלה שמחפשים את האי...?

אני עדיין לא מבין איך נעומי ידעה על דזמונד ופני....

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:53

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר