לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-02-2005, 09:22
  LIORAMS LIORAMS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
לך תזדיין ילד מפגר!
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי dododo שמתחילה ב "תגיד, שרון כבר פיטר את נתניהו כפי שבישרת לנו ?"

ואיזה סקופים אתה הבאת בדיוק?
חוץ מלהעתיק ממקומות אחרים ולהדביק פה מה בדיוק הבאת?איזה סקופ או ידיעה חדשותית רשמת?
נכון טעיתי לגבי הפיטורים של נתניהו כי ככה הוטעתי.מלבד זאת כל השאר נכון.אבל אתה ושאר הילדים ממשיכים להידבק לטעות אחת ,שדרך אגב הייתה מאוד הגיונית מאחר וששרים אחרים הצביעו נגד , הם פוטרו.

עכשיו אני מתחיל להבין שיש לי פה עסק עם חבורה של ילדים מפגרים , שבטעות נתנו להם את האפשרות לנהול אשכולות , אז הם נועלים חופשי.ראיתי גם שנעלו לי את האשכול על רעידת האדמה, בגלל אייקון של פיצוץ.ממש בוגר.יופי , אני מאמין שאתם מרגישים מעולה , ממש מלכים.אולי יותר נכון עבד כי ימלוך.

קראתי גם תגובות אחרות מזמנים אחרים , לראות אם עוד אנשים קיבלו יחס דומה , ומתברר שכן.אתם ערמה של אנשים נבובים , שהמרחק בינכם לבין אנשי חדשות רחוק כמזרח מהמערב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-02-2005, 09:55
  LIORAMS LIORAMS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אולי אתה אדיוט
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LIORAMS שמתחילה ב "פיצוץ עז נשמע באשדוד"

וכן אני עצבני , וכבר התחלתי לטפל פה בכמה אנשים ,כולל בך, וזה לא איום.
אני מקבל המון תגובות טובות בהודעות פרטיות,אל כך שאני היחידי פה בנתיים שמהווה מקור קטן אבל אמין ,להבדיל פה מאחרים.

להשאיר את הביטויים האלו מחוץ לפורום ? אולי תוציא את הראש שלך מאיפה שהוא תקוע ובתור מנהל תבדוק אחורה כל מיני אשכולות עם כל מיני אנשים שקיללו,שמשום מה הם אותם אנשים כל הזמן.

אני היחידי שידע לפני כולם על כל מיני ידיעות קודמות,עוד לפני שפורסמו באתרים אחרים.אז נכון שטעיתי לגבי ביבי חלקית ,כי הוא אומנם הצביע נגד (מה שהתברר כנכון,ומה שפרסמתי עוד לפני אתרים אחרים) אך לא פוטר.לגבי הבורסה שתיפול,זאת הייתה הערה שלי , וגם היה ניתן להבין זאת כך.לפעמים ידיעה חדשותית מתבססת גם על כל מיני תרחישים עתידיים.העיתונים שאתה קורה יום יום ,90% מהידיעות הם כאלו.בגלל זה אומרים ,שאף פעם אל תאמין לכל מה שאתה קורא בעיתון.אבל אתם נדבקים לפיספוס אחד ולא לשאר הפרסומים הנכונים.למשל שבוגי שוקל לעזוב עוד לפני הזמן ,ידיעה שפרסמתי בשבוע שעבר ,ורק בתחילת השבוע כלי התקשורת החלו לדבר על כך.

אני מציע לכם לבדוק עם מעריב בזמנו מי נתן להם את מרבית המידע על שכירי החרב הצלפים שצה"ל הפעיל בינואר אשתקד, פרסום שגרם להד תקשורתי נרחב.

אני גם יודע מי הולך להיות הרמטכ"ל הבא שיבחר,אבל אני לא יציין זאת פה, כי במידה ויוחלט בדקה ה90 לשנות את ההחלטה , אתם תרדו עליי.בא נאמר רק שתבדקו מי היה האחראי על פינוי בסיני , ומאיפה הוא יצא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר