לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-02-2005, 17:08
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
פ' רוזנבלום למנכ"ל HP: שלח לי מייד מישהו שיסביר לי איך להפעיל את הפאלם

הבאים לכנס השיווק השנתי של TheMarker לא שיערו בנפשם שאחרי ארוחת הצהריים עוד מחכה להם ההצגה האמיתית: פנינה רוזנבלום, מנכ"לית ובעלים של חברת הקוסמטיקה הנושאת את שמה, נזפה קשות במשתתף אחר של הפאנל - מנכ"ל HP ישראל, גיל רוזנפלד - והכל בגלל שלא הצליחה להפעיל את מחשב כף היד שקיבלה במתנה מעובדיה.

"אני, שברוך השם הצלחתי בחיים שלי בלי לדעת להקיש מקש אחד על מחשב, קיבלתי מתנה מהעובדים שלי פאלם פיילוט של HP”, שטחה רוזנבלום את סיפורה על הבמה."אבל מה, אתם (אמרה לרוזנפלד) צריכים לקחת בחשבון שלא כולם יודעים להשתמש בזה, כי השירות שלכם הוא ממש לא משהו. זה לא חוכמה רק לדעת למכור. המזכירות שלי ביקשו שיתנו לי תמיכה טכנית, ואז הסתבר שדורשים תשלום תמורת הדרכה. מה זה צריך להיות? איך אני אמורה להבין בטלפון איך להשתמש במכשיר? אני רוצה שמייד תשלח לי מישהו שיסביר לי איך להשתמש בפאלם שלי. איזה מזל שנפלת לי פה מהשמיים, ראיתי תור של שעה לתחנת השירות שלכם בקניון איילון ורציתי כבר לזרוק את הפאלם לפח מרוב ייאוש".

רוזנפלד ההמום הבטיח לרוזנבלום כי ידאג אישית לשלוח לה מדריך מוסמך, אך היא עדיין לא נרגעה מסדרת החינוך שהחליטה להעביר למנכ"ל HP. "תדע לך שלא רק אני צריכה לקבל שירות כזה. אני למשל דואגת שכל לקוחה שלי שיצאה לא מרוצה אחרי שהשתמשה בצבע לשיער, ישלחו לה ספרית הביתה שתתאים לה בדיוק את מה שהיא צריכה. ורק ככה הלקוחות חוזרות אליי".

http://www.themarker.com/tmc/articl...layer2=&layer3=
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-02-2005, 01:12
  הסנדק הסנדק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.01
לא, היא ממש לא צודקת
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "תתעלמו לרגע מהפיגורה המדברת"

פנינה רורוזנבלום היא מטומטמת להחריד, שלא יודעת להסתדר עם מכשיר עוד יותר מטומטם.

לקרוא את ההוראות ? לאאאאא... אפשר ישר לצעוק על המנכ''ל שישמח לבעוט לה בגרון בהזדמנות הראשונה.

פנינה !! מה את צריכה פאלם ? מי סיפר לך שאת צריכה ? מחשב את לא יודעת להפעיל (ואת אומרת את זה) אז פאלם ???? מפגרת !!

זה שראית שיש ל"אנשי עסקים" פאלם, לא אומר שאת בליגה שלהם, ולעמוד על הבמה ולהשוות בין "הצבע לשיער" למוצר, שמה לעשות, דורש גם הפעלה של מה שיש מתחת לשיער, לא במקום.

מנכל HP - אני איתך, היא אהבלה, אל תכרו לה כלום, אוי ואבוי לספק האינטרנט שלה, בטח היא התקשרה אליו כדי לשאול למה לא קולטים ערוץ 1 במסך של המחשב.

שבת שלום.
ישן 22-02-2005, 23:07
  hamta1 hamta1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
גם אני עברתי מסלול גיהנומי דומה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "פ' רוזנבלום למנכ"ל HP: שלח לי מייד מישהו שיסביר לי איך להפעיל את הפאלם"

קניתי בזמנו את מחשב כף היד המתקדם ביותר iPAQ.

הצרות שהיו לי בעידכון העברית (היתה חברה פרטית בארץ שלקחה על עצמה לבנות עברית למחשב ולא יצא מוצלח)

הצרות שהיו לי עם תוכנת windows ce (שום דבר לא עבד עד שהוציאו גירסה מיוחדת למחשבים של קומפאק)

הצרות שהיו לי עם הסוללה (1259 ש"ח סוללת יון-פולימר שמחליפים בהולנד!)

הצרות.....

הצרות....

מאז אני נרתע מציוד של קומפאק. ל-HP יש שירות יקר להחריד. כששתי החברות התאחדו, יש עכשיו ציוד חארה במחיר שירות מחריד.....

בינתיים מצאתי יצרן ישראלי לסוללה. היא עלתה הפעם 180 ש"ח....

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:21

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר