לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2007, 18:28
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי iap שמתחילה ב "הצדעה בצה"ל"

ממש במקרה הייתי היום בטקס סיום טירונות של פלס"ר גבעתי, מג"ד, מ"פ, סמ"פ ושלושה מ"ממים - כל אחד הצדיע אחרת.
פשוט מזוויע.

נ.ב. - אני מבין שקשה להצדיע עם התבור כמו שהתרגלנו עם ה M-16, הוא קצר בהרבה (לוותיקים, תחשבו על תס"חים עם גלילון כשהקת מקופלת, זה סדר הגודל), אבל ההצדעה שלהם כללה כיוון הנשק למרכז המסה של העומד מולם והנחת היד הנגדית על החלק העליון של המתפסים.

מי האידיוט שהגה את הצורה הזו????? הייתי רוצה להגניב איזה דיבור צפוף איתו.

גם עם העוזי הייתה בדיוק אותה בעיה, ומצאו פתרון יותר אלגנטי, קנה העוזי היה מופנה כלפי מעלה, היו מרימים את העוזי מידית האחיזה עד שהמתפסים יגיעו לגובה מרכז החזה ומניחים על המתפסים את היד הנגדית.
אז אם כבר יש פתרון יעיל, מה הניע אותם להמציא תו"ל שכולל כיוון הנשק למפקד שלך???

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2007, 08:50
  shlomz shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "ממש במקרה הייתי היום בטקס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי cre666
נ.ב. - אני מבין שקשה להצדיע עם התבור כמו שהתרגלנו עם ה M-16, הוא קצר בהרבה (לוותיקים, תחשבו על תס"חים עם גלילון כשהקת מקופלת, זה סדר הגודל), אבל ההצדעה שלהם כללה כיוון הנשק למרכז המסה של העומד מולם והנחת היד הנגדית על החלק העליון של המתפסים.

מי האידיוט שהגה את הצורה הזו????? הייתי רוצה להגניב איזה דיבור צפוף איתו.

האמת? נשמע מותאם פרפקט למדינות שלהן התבור נמכר (הודו, בוליביה, קולומביה...). הרי ממילא בשלב כלשהו ירו שם בנשיא כשהוא סוקר מסדר - אז לפחות שלא יצטרכו להתאמץ

http://www.baking.co.il

ישן 19-11-2007, 12:33
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "ממש במקרה הייתי היום בטקס..."

ראיתי את התמונה הזו של חי"ר אירני במסדר,
וההצדעה שלהם עם הנשק כמעט זהה להצדעה שתארתי עם התבור,
הפרט היחיד השונה הוא שהיד הנגדית שלהם מתחת למטפסים, ובגבעתי היד הייתה מעליהם....

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://media.farsnews.com/Media/8608/ImageReports/8608140319/9_8608140319_L600.jpg]

על זה נאמר: תראה לי איך אתה עובד - ואני אגיד לך בדיוק ממי אתה למד....

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:28

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר