לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2005, 12:45
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
מוחמד בכרי: טעיתי בעריכת "ג'נין ג'נין"

הבמאי והשחקן מוחמד בכרי, יוצר הסרט "ג'נין ג'נין", הודה כי טעה באופן בו ערך קטעים מסויימים בסרט. בראיון לחדשות הוט צפון, נשאל בכרי אם הוא אינו סבור ש"הסרט מכיל קטעים בהם מוטעה הצופה התמים, שאינו מבין איך עריכה מגמתית עלולה לעוות את רושם הדברים". בתשובתו אמר בכרי שאכן שגה בעריכתו, ולו היה עושה את הסרט היום, לא היה מעצב את סדר התמונות כך.
באחת הסצנות בסרט "ג'נין ג'נין" נראים עצורים ערבים שוכבים בשורה, ולפתע נשמעת ירייה. מיד לאחר מכן נראה אחד מהם מפונה באלונקה. הסצנה עוררה מחלוקת רבה, בטענה כי העריכה שלה היתה מטעה, ויצרה את הרושם שהעצור הערבי נורה בידי חיילים ישראלים. היום, בראיון בלעדי לחדשות "הוט" בצפון, הודה בכרי לראשונה כי הרושם שנוצר אכן מוטעה, וכי העצור לא נורה על ידי חיילים, או נדרס על ידי נגמ"ש שנסע בסמוך.
"עשיתי טעות מרה בכך שערכתי ככה את הסצינה", אמר בכרי והוסיף, "זה יצר באמת רושם מוטעה, כאילו שמישהו הוצא שם להורג. עשיתי את זה לא במזיד. אילו עשיתי את הסרט היום - לא הייתי מכניס כך את התמונות, רק כדי להימנע מהטענה שאני מטעה בכוונה".
בכרי נשאל האם הוא מרגיש כמי שמנודה על ידי הקהל הישראלי שמסרב להקשיב לדבריו. הוא ענה, כי "הציבור בישראל יהיה חייב להקשיב לי, כי אני אדם אמיתי, אני שוחר שלום ואוהב אנשים. הדברים שאמרתי כאן הערב הם אחת ההוכחות לכך". בימים אלו עסוק בכרי בעריכת סרט חדש, אותו הוא מגדיר "סרט על החיים שלי".
http://news.walla.co.il/?w=//675518
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:40

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר