לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2007, 13:14
  I Love Myself I Love Myself אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.07
שגרת טיפוח היום יומית...

היי אנשים אני חדשה, גילתי פה אחלה פורום . צפיתי מס זמן בהודעות שכתבתם זה מעניין חיפשתי אשכול שדן בנושא שגרת טיפוח יום יומית ולא מצאתי. ( אולי נמצא אם נחפש טוב טוב ])
הייתי רוצה לדעת על כל אחד מהו שיגרת הטיפוח היום יומית.
למשל : זה מה שאני עושה...
בבוקר : ציחצוח שיניים, שטיפת פנים עם ג'יל לניקוי פנים ( לציין את השם של המוצר) למשל לוריאל.
אחר כך מי פנים של לוריאל עם צמר גפן, ומריחת קרם לחות של לוריאל.

איפור: ואם אתם מתאפרים אז לציין במה בדר"כ אתם משתמשים.
לדגומא: סומק , עיפרון שחור, צללית בגוון העור, מסקרה.וכו' ( אני לא מתאפרת תמיד) ואיזה חברות בדר"כ אתם נוהגות להתאפר

ערב: מקלחת חופפת עם שמפו ומרכך ( שכחתי את שמו נירא לי זה משהו עם הנגד קשקשים) אח"כ מסכה לשיער וולה בלום משאירה כ 10 דק'.כנ"ל בוקר + הוספת סוכר לתרחיץ הניקוי פנים לעשיית פילנג

ויש לציין אם העור שלך שמנוני\ מעורב / יבש.

כך שלמי שיש זמן פנוי אני אשמח אם הוא ישתף אותי ואת כולנו בשגרת הטיפוח שלו/ה.
חזרה לפורום
ישן 08-12-2007, 16:20
צלמית המשתמש של Tip Tip
  Tip Tip Tip Tip אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.05
טוב נו גם אני :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I Love Myself שמתחילה ב "שגרת טיפוח היום יומית..."

בוקר: צחצוח שיניים, שטיפת פנים, וקרם ידיים (בודי-שופ, שמתלווה גם להמשך היום).

איפור: ביומיום - עפרון שחור (סופטאץ'), לפעמים גם מסקרה שקופה (ברברה וולף) ולא זזה מהבית בלי לובלו . כשאני יוצאת אז גם – אייליינר (סופטאץ') וגלוס (אמריקן איגל).

בערב: מצחצחת שיניים (בערך 10 דק'), מסיר איפור ומי פנים (לוריאל, ובערך פעם בשבוע משתמשת בכל הסידרה של 'פיור-זון').

מקלחת: שמתי בנפרד כי אין לה שעה קבועה (העיקר שלא בלילה) - שמפו ומרכך, פעם ב.. גם מסיכה (שוורצקוף, עדיפות שניה - הרבל אסנס). סבון לגוף (פלמוליב), ומידי פעם פילינג לגוף (סופט-טאץ').

אפטר מקלחת: קרם גוף (בודי-שופ), קרם לשיער (קארין) וקרם לכפות רגליים (ד"ר פישר) ו.. ניראה לי ש... זהו

אופס, קצת חפרתי...
you to be real, or to think or to live.

נערך לאחרונה ע"י Tip Tip בתאריך 11-03-2008 בשעה 15:50.
חזרה לפורום
ישן 16-12-2007, 01:44
  כלבלבה כלבלבה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי I Love Myself שמתחילה ב "שגרת טיפוח היום יומית..."

בבוקר אני מנקה פנים עם אל סבון לפנים, כי סבון מייבש לי אותם. אם אני יוצאת אני שמה מקדם הגנה של דוקטור פישר, גם אם זה יום מעונן ולא שמשי בעליל.

בערב אני מנקה פנים עם מי פנים, ואז שמה קרם לחות לעור רגיל עד יבש. לא משתמשת במותגים גדולים כמו לוריאל. אין לי מיליון שקל לבזבז על חרא.

אני לא מרבה להתאפר, רק שחור בעיניים ושפתון עם מקדם הגנה.

את הרגליים אני מטפחת עם משחה בשם flexitol. היא במקור לעור גס, אבל אם משתמשים בה בקביעות היא הופכת את העור ברגל לרך ונעים למגע.

סבון רק דאב, כי הוא היחיד שלא מייבש לי את העור. שמפו רק האד אנד שולדרס ומרכך אני משתמשת באחד ענק שמוכרים למספרות.

אני לא משתמשים בשום מותג של חברות גדולות ואני קונה את המוצרים מהשוק המקומי. יכול להיות שהם לא עוזרים, אבל כל עוד אני מרגישה מטופחת לא ממש אכפת לי.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר