לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2005, 17:44
צלמית המשתמש של Alpha Leader
  Alpha Leader Alpha Leader אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Alpha Leader
דוברת זה לא חדש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TEmpo שמתחילה ב "תלמידים, כנסו! הודעה משמחת - דו"ח דוברת!"

יום לימודים מ 8 עד 4 - היה לי ב 3 שנים האחרונות בתיכון
אין לימודים בשישי - גם היה לי ב 3 שנים האחרונות
ארוחת צהוריים - ... זוכר כאלה...
שנת לימודים - זה באמת די מפגר למה להזיז את החופש ב 5 ימים ליסודי? ולמה עוד 5 ימים בסוף לעל יסודי - בכל מקרה לא לומדים בתקופה ההיא. אבל זה חפיף
שינויים בלוח החופשות - והשינויים הם...

אני לא מבין מה הבעיה הכל כך גדולה שלכם עם זה?

בכל אופן לדעתי המסקנות של הוועדה מפגרות ולא יעזרו בכלום בגרוש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-03-2005, 20:36
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Eli0r שמתחילה ב "התגובה שלו פשוט התחילה ב "..."

קודם כל באמת תלמד לקרוא!
התחלתי את התגובה באתם לא מבינים ולא ההפך.
ואני יודע את כל הסעיפים וכל מה שרשום שם כבר יש אצלנו חוץ מהחופש ונכון שזה מכה אבל חלאס כולם פה עצלנים אני אוכל תחרא הזה הגיע הזמן שגם אתם..
אני לא לומד בשישי אבל מביאים אותנו לתיגבורים ככה שיוצא יותר שעות כל יום אני לומד עד 3 לפעמים עד 4 משעה 7-8, והרבה מהדברים כבר יושמו אצלנו ממזמן.
בקשר לחלוקת חופשים ככה זה בכל העולם וזה מצליח אז לא יהיה לך חופש של חודשים לגרבץ חבל!!
תאכלס כולם יודעים שאחרי חודש כבר מתחיל לשעמם בחופש וכל מה שעושים זה לישון עד 4 ולא לעשות כלום.
מה שגורר גם אלימות! משעמום כן!
והקטע עם המקצועות שעושים מקצועות חובה זה רק טוב!
יש מגמת דיגי!! עד כמה דפוקים אנשים!???!?!?

ישן 03-03-2005, 22:19
  Eli0r Eli0r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.03
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "קודם כל באמת תלמד..."

קשיי הלמידה שלי הם במתמטיקה ולא בקריאה, אבל תודה על הדאגה.
להבא אני אשתדל לקרוא. רק, תסביר לי מה עשיתי עד עכשיו ? ניחשתי מה שכתבת ?

- אתה יודע את כל הסעיפים, + גבר לתעודת זהות.
- כל מה שרשום שם יש אצלכם, + גבר גבר לתעודת זהות.
- אתה אוכל חרא, - גבר בתעודת זהות. נשארו רק עם גבר אחד.

טוב, עכשיו אני אהיה קצת רציני למה אני מבין שאני מדבר פה עם מישהו שילך ראש בקיר איתי.

הגיע הזמן שנאכל חרא ? למה ? כי בית הספר שאתה לומד בו בחר ליישם את דו"ח דוברת ?
לא ולא מותק. אתה תאכל חרא לבד. "על הזין שלי", כמו שאתה אוהב להגיד...

יש מספר ומספר סעיפים שאין לי בעיות שיכנסו. אבל עם רוב הדו"ח אני פשוט לא מסכים.

ובכל דבר ישראל מנסה להידמות ל"כל העולם". לפעמים זה טוב, לפעמים זה רע - זה לא אומר שצריך להצדיק את זה כי "כל העולם עושה ככה". ואם "כל העולם" היה קופץ מהגג גם אתה היית קופץ ? לא.

אף אחד לא דיבר פה על מה אני עושה בחופש, מה אתה עושה בחופש או מה כל אחד אחר עושה בחופש. אבל חופש הוא חופש, אנשים לומדים, קורעים את התחת למבחנים, בחנים, מגנים, בגרויות, עבודות ומה לא, קמים ב 7 בבוקר מגיעים הביתה ב 2-3 בשביל מה ? בשביל תעודת בגרות - ובסוף עוד יקחו לנו את החופש בסוף שנה ? שעובר יותר מהר מהאורגזמה של איתי ?

ושוב, אתה מכניס אלימות. מה הקשר בדיוק ? אז יורידו 5 ימים מהחופש, זה ימנע כ"כ הרבה אלימות - כולי בטוח בזה.

בנוגע למקצועות חובה ומקצועות בחירה. לדעתי זה לא עניין שאמור להיות כלל ארצי.
זה עניין של עיר \ בית ספר שקובע.
אצלי בבית הספר בכיתה עיונית בוחרים 2 מקצועות מתוגברים של 5 יח"ל למי שנמצא במסלול א', ז"א מסלול הכי גבוה מבחנינת מסלולים רגילים, וכמובן שיש את מסלול מצטיינים וכו' וכו'...

ומקצוע די ג'יי, תן לי לנחש - קראת את זה פה בפורום נכון ?
מקצועות כאלו נלמדים לרוב, אם לא תמיד - בויצ"ו. אם אני צריך להסביר לך מה זה ויצ"ו אז זה פשוט יהיה עצוב.

זהו אני מניח, מקווה שתגיב כמו בן אדם בוגר.
בלי כל מיני !!!?!?!?!, בלי קללות, כמו בן אדם אתה יודע..הרי אתה עוד בן 17, אני כולי ילד, אבל זה נראה אחרת.

ליל"ט.

ישן 03-03-2005, 23:00
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Eli0r שמתחילה ב "קשיי הלמידה שלי הם במתמטיקה..."

רואים שאתה ילד כי אתה כל הזמן מדבר שטויות!
אני אמרתי את זה כי אני עברתי את זה וזה לא קשה יא אהבל!
וקללות ממחישות את הטיפשות שלך!
וכן ! זה ימנע אלימות כי אנשים משועממים בחופש וזה עובדה מהעיר שאני גודל בה! בחוש אני רואה אנשים חוטפים קרשים לראש.

עכשיו תעשה לי טובה ותפסיק לשחק במבוגר כי אתה עושה לעצמך פדיחות שאתה מדבר על דברים שאתה לא מבין בשיט בהם!
תפסיק להתנהג כמו ילד

ולא..מקצוע דיגי אני מכיר מעיר הולדתי אז תעשה לי טובה ואל תגיב אפילו כי אין משהו שיותר מעצבן אותי מלקורא ערימה של שטויות..ופעם הבאה שאתה מגיב תחשוב קצת לפני..זה בתנאי שיש עם מה.

עכשיו אני לא מצפה ממך לתגובה ואני יעדיף בכלל לא לראות אחת..תפנים את מה שאמרתי ותסתום את הפה.

ישן 04-03-2005, 15:29
  Eli0r Eli0r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.03
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "רואים שאתה ילד כי אתה כל הזמן..."

רואים שאתה ילד כי אתה כל הזמן מדבר שטויות!
אני אמרתי את זה כי אני עברתי את זה וזה לא קשה יא אהבל!
וקללות ממחישות את הטיפשות שלך!
וכן ! זה ימנע אלימות כי אנשים משועממים בחופש וזה עובדה מהעיר שאני גודל בה! בחוש אני רואה אנשים חוטפים קרשים לראש.

עכשיו תעשה לי טובה ותפסיק לשחק במבוגר כי אתה עושה לעצמך פדיחות שאתה מדבר על דברים שאתה לא מבין בשיט בהם!
תפסיק להתנהג כמו ילד

ולא..מקצוע דיגי אני מכיר מעיר הולדתי אז תעשה לי טובה ואל תגיב אפילו כי אין משהו שיותר מעצבן אותי מלקורא ערימה של שטויות..ופעם הבאה שאתה מגיב תחשוב קצת לפני..זה בתנאי שיש עם מה.

עכשיו אני לא מצפה ממך לתגובה ואני יעדיף בכלל לא לראות אחת..תפנים את מה שאמרתי ותסתום את הפה.

אני באמת ילד. אבל הדבר האחרון שאני מדבר זה שטויות...
אתה עברת את זה. לך זה לא קשה. אז ח"ח לך, ואני מדבר בשיא הרצינות - אבל למה אני אהבל ? כי אני לא מסכים איתך ?

ומצטער, אני שוב בספק שאתה באמת בן 17. "קללות ממחישות את הטיפשות" ? אויש נו באמת.

תאמין לי שגם אני בא מעיר אלימה וכל יום כמעט אני רואה מכות. חופש לא חופש.

אני לא משחק במבוגר. אולי אני עדיין לא "מבוגר" בשבילך - אבל לפחות אני מנסה להתנהג כאחד, ולא לבוא בגישה כמו שלך.

פדיחות ? אח שלי גיבור, זה האינטרנט. אתה רוצה שאני אתנהג כמו ילד ואהיה בוטה ? על הזין שלי כל אחד ואחד שחושב עלי שאני "אהבל", "ילד" וכו'...אף אחד פה לא באמת מכיר אותי - אז אני נותן לעצמי את האפשרות להתבטא איך שבא לי ומתי שבא לי.

עכשיו תן לי סיבה אחת לסתום את הפה. זה פורום. בא לי לכתוב, לא זכור לי שעברתי על אף חוק בינתיים - ככה ש...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:52

הדף נוצר ב 0.19 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר