לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-03-2008, 00:37
  great white shark great white shark אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.07
האם חמאס מעוניין שנכנס לעזה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי salak שמתחילה ב "האם חמאס מעוניין שנכנס לעזה?"

האם חמאס מעוניין שנכנס לעזה?

או האם אנו צריכים להכנס לעזה??

צהל חייב להכנס לעזה!

צבא ההגנה לישראל אמור להגן על אזרחי מדינת ישראל ,וכאשר יש איום על מדינת ישראל על צהל לסכלו.

אין מדינה ולו אחת בכל העולם שהיתה מכונה לשאת את הסבל המתמשך של תושבי דרום הארץ.

דעתי האישית הוא שיש לכבוש את רצועת עזה ולהפיל את שלטון חמאס בכל אמצעי!

מאידך אנו חיים במדינה שראשיה הינם פוליטקאים רודפי בצע ושררה שכל המניע אותם הוא צילומי תקריב סמוך לאישה קשת יום (שדרות)הנראית מסכנה/חסרת ישע,ולפזר סיסמאות סתמיות ושיקריות על שיפור עתידי במצב.

אסור לצבא להיות מרותק בפחד של אובדן חיי חיליו(אף כי הנושא רגיש בארצנו),אדם המתגייס לצבא עליו לדעת שחייו בסכנה בעת שרותו ועצם היותו חייל הופך אותו סטיסטית

לפגיע יותר,מה גם שלדעתי אין נעלה יותר מאשר להקריב (הגנה על מדינת ישראל)חיים למען ילדים נשים וזקנים אזרחי מדינת ישראל.

הייכן העוז והרוח של מאיר הר ציון? הייכן יצר ההתקפה וההפתעה ..ההרתעה?

מדינת ישראל היא המקום היחיד של העם היהודי ועל מנת שמדינת ישראל תתקיים עלינו

לקום ולהשמיד את אויבנו.

לא איכפת לי שרס"ר יוסיפון יחסום אותי אבל אני כותב שוב:

את איסמעיל הניה יש לחסל מיד!

את מחמוד א-זהאר יש לשלוח לשמיים לביקור קרובים.

ואת עזה יש לעלות בלהבות כפי שרומא עשתה לקרתגו!

נערך לאחרונה ע"י great white shark בתאריך 02-03-2008 בשעה 00:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-03-2008, 02:31
  amitaikl amitaikl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.10.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי great white shark שמתחילה ב "האם חמאס מעוניין שנכנס לעזה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי great white shark

אסור לצבא להיות מרותק בפחד של אובדן חיי חיליו(אף כי הנושא רגיש בארצנו),אדם המתגייס לצבא עליו לדעת שחייו בסכנה בעת שרותו ועצם היותו חייל הופך אותו סטיסטית לפגיע יותר,מה גם שלדעתי אין נעלה יותר מאשר להקריב (הגנה על מדינת ישראל)חיים למען ילדים נשים וזקנים אזרחי מדינת ישראל.

חביבי, לפי איך שאתה כותב נראה שטרם התגייסת (לתיכון כבר עלית?)
"אדם המתגייס לצבא" - אין אדם המתגייס לצבא במדינת ישראל. מדינת ישראל מגייסת לצבאה בני 18 ומעלה לפי חוק. אין זה צבא התנדבותי או צבא שכיר. בוא נשאל שאלה הפוכה - אם אדם מבין שעצם הגיוס שלו לצבא עמיד אותו בסכנה, האם הוא יכול להחליט כי אינו רוצה להתגייס וכי רצונו יכובד לפי חוק? (כמובן שלא. זוהי שאלה רטורית).
אם אתה כל כך שמח להקריב חיים של אחרים למען מדינת ישראל - מה עם חייך שלך?
שמעון אבידן
מפקד חטיבת "גבעתי", תש"ח

ישן 02-03-2008, 05:03
צלמית המשתמש של 2liviu
  2liviu 2liviu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
מבולבל אמממ... האם חיזבלה היה מעונין שנכנס ללבנון?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי salak שמתחילה ב "האם חמאס מעוניין שנכנס לעזה?"

הלוואי ואתבדה, אך המנגינה הזאת נשמעת מוכרת:
  • רקטות נורות,
  • ח"א מפציץ ומפציץ,
  • רקטות נורות לטווחים גדולים יותר,
  • אזרחים סובלים משני הצדדים,
  • ח"א מפציץ, מפציץ ומפציץ!
  • רקטות נורות לטווחים גדולים עוד יותר,
  • קליפים על פגיעות מוצלחות וא-ד-י-ר-ו-ת,
  • מקומות אחרים נוספים לפגועי הרקטות,
  • אי אפשר בלי "רגליים על הקרקע",
  • ח"א, אמממ, נגמר בנק המטרות (אמיל - לא באשמת ח"א! רק שהמיידע מן המודיעין תם), אבל מפציצים
  • רקטות נורות לטווחים גדולים עוד יותר,
  • סוף סוף... נ-כ-נ-ס-י-ם, והטילים מתחילים לעוף, חיילים מתקבצים בבתים שוב! לא להאמין, אך כן! הראו לזוואתי בקליפ. נכנסים ונכנסים לבית וחלק נשארים ליד הדלת. לא, לא למדנו.
  • העולם כולו מצדיק את ההכרח שלנו להגנה עצמית, הערבים שותקים או זורקים מילה פה ושם.
  • ח"א מפציץ מטרות מזדמנות? או סתם דלא ניידי ריק, ו" איזורי שיגור".
  • ו הרקטות נורות ...
לא, אין לו רעיון יותר טוב. אינשאלה ואתבדה, הרי הפעם יש לנו שר בטחון ורמטכ"ל מקצועיים.

ישן 02-03-2008, 09:36
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "המציאות הפוכה - נכנסנו קרקעית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי NehemiaG
המהלך הקרקעי מאוד מעניין, ועושה רושם שהופעלה עליו חשיבה יצירתית ומוכוונת מטרה.

לא היה שום צורך להמציא את הגלגל מחדש. חפש את "אלוני הבשן", "ציון סופי", "עמודי שמשון" ו"ענני סתיו" בעיתונים. לדעתי תגלה שם את אותם שמות מקומות, עם אותו אמל"ח, עם אותן סיבות.
הקרקע והאויב לא השתנו מאז פעם שעברה שנכנסו.
סעיף אמל"ח כנראה שהתרחב, בכמות ואולי גם באיכות (אני לא מכיר את הפקודה, אני רק משער).
רשימת המבוקשים שלנו החליפה שמות ופרצופים, אבל אם תסתכל עליה בחתך בעלי תפקידים, לדעתי גם היא לא השתנתה (שוב, רק הנחה אישית שלי).
אין פה צורך רב ביצירתיות, רק ללמוד ממבצעי העבר ולא לעשות טעויות שנמנענו מהן פעם שעברה.

ישן 03-03-2008, 04:42
צלמית המשתמש של 2liviu
  2liviu 2liviu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.04.06
מבולבל ו הופה יצאנו
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי golani_2 שמתחילה ב "אני כבר לא שם אמנם, אבל דווקא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
אני כבר לא שם אמנם, אבל דווקא לי יש הרושם שאנחנו עושים את אותו דבר שעשינו בשנים האחרונות.
למה, למה אנחנו לא לומדים כלום! למהת למה אני לא טועה
היו עבדות, היו נפגעים. התקשורת מבכה - בטח שכואב, אך האם שוב לא מובן שזה לא הזמן! זה מחזק את האויב

ואת מי התקשורת מהללת:
ציטוט:
חיילי גבעתי סיפרו: "המחבלים היו יותר אמיצים, ערמומים, מתוחכמים".
ואהו זה בטח לא יעודד את האויב. מיד ישלחו גם את משאית הצלשים לאחמד ומוחמד מזייתון.

ומחר\מוחרתיים שוב נכנס, יופי! איזו הפתעה! אפילו חפ"ש שכמוני יכל לנחש

ישן 03-03-2008, 11:51
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי AlexZ33 שמתחילה ב "[QUOTE=2liviu][size=3]..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AlexZ33
והפעולה האחרונה בעזה היתה ביזבוז חיים של חיילים, לא השיגה שום יעד, חיזקה את החמס והחלישה את כושר הרתעה של ישראל אם הוא בכלל קיים.

אחרי שאני מתעלם מהביקורת הפוליטית,
אני חייב לציין שאני מאוד לא מסכים עם המסקנה שלך.
75+ מחבלים הרוגים, הרבה מאוד אמל"ח שנתפס, עשרות עד מאות רקטות שהושמדו על הקרקע, הרבה מאוד משפחות שאיבדו מפרנס ראשי ועכשיו כלכלתן על החמאס....
נראה לי שאת הסיבוב הזה ניצחו יפה מאוד בנקודות.

למה ציפית? שנכנס בלי הרוגים ותוך יממה הם יניחו את נשקם?
פנטזיות זה נחמד, אבל אנחנו חיים במציאות.
עכשיו זה הזמן לצאת, ע"מ לשמר את התמיכה הבינ"ל, לבנות מבצע נוסף עוד שבועיים, ולהכנס שוב לחלק אחר ברצועה, מכיוון אחר, בגלל ש"הם עדיין יורים על אזרחים".
פעם אחר פעם בשיטתיות נמוטט אותם.

ישן 02-03-2008, 11:01
  RedGti07 RedGti07 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.07
הם לא רוצים שנכנס לעזה!

הם משחקים עלפי התהום? לא נראה לי! הם מחושבים מאוד,פוליטיקאים מוכשרים, מנצחים על עדר של כבשי תקשורת רעבות. הם יודעים בדיוק למה הם נכנסים, והם מריחים את הפחד והאפסיות של ההנהגה היושבת בירושלים ממקום מושבם בחבל עזה! הצחנה הזאת מגיעה רחוק! הם יודעים טוב מאוד שרוח הלחימה בצבאנו חזקה אך הפוליטיקאים משותקים ומחוברים לכסאם. זה כבר שנים ככה. כי את הציונות ואהבת ישראל המירו בדולרים! הם יודעים שמקסימום יהיה איזה מבצע אך מלחמה לא ולא! קצת בכי לתקשורת, קצת ביטויים כמו "רצח עם או שואה" והפוליטיקאי הישראלי המצוי יתקפל בכסאו,חושש לגרוע מכל...אהה... והגרוע מכל בשבילו זה לא ילד בשדרות חוטף קסאם ומאבד רגל...אלא זה משהו שיותר קשור לכסא.

ישן 03-03-2008, 23:40
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי strong11 שמתחילה ב "מבצע חורף חם מרץ 2008 לעומת מבצע ימי תשובה אוקטובר 2004 מצא את ההבדלים"

אהמממ... אז והיום אותו מבצע ואותן מטרות? נקודות השיגור היו שונות, המטרות היו שונות ונקודות היציאה למבצע היו שונות (כל הנ"ל נובע מכך שמדובר בטרות התנתקות)!

לגבי בכיר יוצא גולני. דווקא חשבתי שנשמע את צ'יקו יותר.
שימו לב למאמר (ממקור ראשון) מראש השנה האחרון, לפני כחצי שנה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 05-03-2008, 13:04
  strong11 strong11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.11.04
תגובה
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "אהמממ... אז והיום אותו מבצע..."

1. כל עוד לא מדובר על 500 מטרים לכאן או לשם, אשמח לשמוע על ההבדלים "הגדולים" בין שני המבצעים, בעיקר באספקט של האפקטיביות המבצעית שלהן לאור המשך ירי הקסאם/מרגמות וכו'.
2. לא מצאתי קשר כלשהו לעובדה שאז היה מדובר בתקופת טרום-התנתקות ושעכשיו מדובר בתקופת פוסט עליית החמאס לשלטון בהתאמה, מלבד אולי תמהיל ההרוגים שאז כלל גם אנשי פת"ח. אני מדבר על ההגיון המבצעי והתכלית שמאחורי המבצע, או יותר נכון העדר כאלו.
3. הסיבות העיקריות לדעתי לשתיקת מפקד האוגדה הנוכחי:
א. קודמו בתפקיד ברבר יתר על המידה וראה כיצד סיים את שירותו בצה"ל... כנראה למד מזה משהו...
ב. הוא פועל תחת אלוף פיקוד מאוד דומיננטי, שגם הוא שתקן מטבעו....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:05

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר