לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2008, 17:32
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
חייל מצטיין - Buffalo Soldiers
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פילטר שמתחילה ב "סרטי מד"ב צבאי מומלצים"

חייל מצטיין - Buffalo Soldiers

ציטוט:
תקציר הסרט חייל מצטיין:
1989, חומת ברלין עומדת ליפול והעולם מתקרב לסדר חדש. אבל מחוץ לשטוטגרט, בבסיס הצבאי האמריקאי ע"ש תיאודור רוזוולט, עומד החייל ריי אלווד, מחיל האספקה, בפני שינוי קיצוני בחייו. אלווד הצליח להפוך את תפקידו כמזכיר יחידת האספקה לעסק מכניס, ביום הוא עובד בתפקידו הצבאי, תחת פיקודו של קצין חסר ישע, ובזמנו הפנוי הוא מוכר לגרמנים אבקות ניקוי ומוצרים אחרים, ומזקק הרואין לרשת מכירת הסמים של מפקד המשטרה הצבאית. ליחידה מגיע מפקד חדש, המחליט לקחת את העניינים לידיים. אלווד בטוח שהוא יוכל להתמודד גם עם המפקד החדש. הוא מתחיל לנהל רומן עם בתו של המפקד, למגינת ליבו של אביה, ומסתבך עם כלי נשק גנובים, בשווי 5 מיליון דולר, עם אשתו הקנאית של מפקדו, עם סוחר סמים טורקי ובעיקר עם מפקד ללא מעצורים, השונא אותו שנאת מוות. האם יצליח אלווד להתגבר על המפקד הנמרץ? האם יחזרו עסקיו לפרוח? ומה עושים החיילים האמריקאים המשועממים על אדמת גרמניה בזמנם החופשי? סאטירה חריפה על הצבא האמריקאי, על פי ספרו של רוברט אוקונר. סרטו השני של הבמאי האוסטרלי גרגור ג'ורדן.

http://uk.imdb.com/title/tt0252299/
שווה לראות את הסרט רק בשביל הסצינה שבו צוות טנק (ליאפורד 1 אם אני זוכר נכון) מתמסטל במהלך תרגיל גדודי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-05-2008, 17:50
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
אתה בטוח שאתה בפורום הנכון ?

שים לב לאשכול הבא בפורום מד"ב:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=407578

בכל מקרה, אני ממליץ על הספר "לוחמי החלל" של רוברט הינליין
הסרט ממש לא קרוב לתיאור בספר של הטירונות של החי"ר הנייד שלו.
וגם לא של חליפות השריון החיצוניות (אגב, הינליין מתאר בפירוט את הטכניקות שבעזרתן הוא מתגבר על בעיות שמתגלות היום בניסיון לפתח שלד חיצוני ללוחמים)

הסדרה המצויירת המבוססת על הספר מעט יותר נאמנה למקור.

פרט לכך הינליין מפרט בספר את המשנה הפשיסטית שלו
אבל זה כבר באמת לא קשור לפורום הזה.
תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

ישן 20-05-2008, 00:02
  עידו גנוט עידו גנוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.05

אני זוכר כי איפשהו בתחילת שנות ה-80 ראיתי סרט (צרפתי אני חושב) על כיצד תיראה מלחמת העולם השלישית. אחד הדברים שאני זוכר במיוחד היה הימצאותם של מוקשים מתקדמים רבים מאד בשדה הקרב. המוקשים היו בעלי יכולת זיהוי תרמית או אקוסטית וניתלו כמעט מכל עץ והיו קורעים לרסיסים כל חייל שעבר בסביבה. אינני זוכר את שם הסרט (אשמח לשמוע אם מישהו מכיר). בכל מקרה הסרט ממש לא מומלץ לצפייה לקטינים - שנים אחרי עוד היו לי סיוטים.
www.MegaPixel.co.il
http://lensvid.com/ - אתר סרטוני הוידאו לצלמים

ישן 20-05-2008, 15:01
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
סרט מצויין!
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי עידו גנוט שמתחילה ב "אני זוכר כי איפשהו בתחילת..."

זוכר אותו היטב, נקרא "החובש" (Le Toubib,1979) בכיכובו של אלן דילון. רופא פריזאי בשם ז'אן-מארי שאשתו עזבה אותו, יוצא לחזית מלחה"ע ה-3 כדי לברוח מההתמודדות עם הכאב. הוא מוצב בבי"ח שטח בגרמניה ומתאהב באחת החובשות (בסוף הסרט היא מתה). הסרט מציג קטעים לא רעים של המציאות ה"אמיתית" ביחידות מסוג M*A*S*H.

בסרט דובר על שני סוגי חימוש מעניינים:
מוקש פזיר מופעל מכ"מ. בסרט הוצגו מספר קטעים בהם נראה מוקש תלוי על עץ עם מצנח זרוק לידו, ואנטנה טבעתית מסתובבת - ברגע איתור מטרה חשודה האנטנה "חיפשה" את המטרה ואז המוקש התפוצץ.

חימוש נ"א. הוצג סוג של חימוש נ"א מרושע במיוחד בשם "כריש", נראה כמו חץ פלאשט רגיל שברגע החדירה לגוף נפתח לצורה של מטבע שטוח וקורע את הנפגע מבפנים.

ישן 21-05-2008, 04:18
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "[QUOTE]Doom - מבוסס על משחק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סירפד
שווה לראות, לפחות בגלל הקטע האחרון שעושה כבוד עצבני לכל מי שבאמת שיחק את המשחק

האמת, משחק מתואב למדי (במיוחד שמתחילים עם משורי שרשרת).

מה שכן, זכור לי cheat מענג במיוחד בQuake.

בד"כ cheats סתם מקלקלים אבל בזה, קוג'ו (על שם הכלב מהסרט ע"פ הספר, כולם באותו השם, של סטפאן קינג) יש לך כלב תקיפה שהולך איתך לכל מקום. כשניכנסים לחדר הכלב מיסתער על האויבים ומכריח אותם "להתעסק" איתו במקום איתך.

הבעיה היחידה, כשמגיעים למיכשולי מים החיה המטומטמת קופצת פנימה, אינה מסוגלת לצאת, ופשוט עומדת בתחתית ומחכה (בניגוד לשחקן אין לכלב הגבלת חמצן). עברו המון שנים וכבר לא זכור לי איך פותרים את הבעיה.
ישן 21-05-2008, 10:46
  Elad E Elad E אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05

אם כבר הוזכר פה גודזילה (שהוא אחד הסרטים הגרועים ביותר שאני מכיר):

'קלוברפילד' - מפלצת ענקית מחריבה את ניו יורק ומשום מה האמריקאים מנסים לעצור אותה בעיקר ע"י נק"ל והאמרים.

יש גם סצנה שבה מטוס B2 מבצע הפצצת שטיח על שדרה ניו-יורקית (איזו חמקנות נדרשת בדיוק בהפצצת מפלצת ימית בגובה 100 מ'???).

'מלחמת העולמות' בגרסת ספילברג - יש קצת האמרים, קצת טנקי אברהמס, הרבה 'ריו'-סים ואם אני זוכר נכון אז גם תומ"ת M109 ובסוף הסרט יש שיגור של AT4.
סרט די מעיק, הרבה "בזכותו" של טום קרוז.

ID4 ('היום השלישי') - וויל סמית כטייס F-18 בחיל הנחתים האמריקאי נלחם בכח המשלוח של גזע חייזרים שפולש לכדור הארץ.
יש בסרט סצנה קצרה ומשעשעת שבה טייסים ישראלים (עם מבטא בריטי כבד ד"א) עוברים תדרוך לגיחה נגד ספינות האם של החייזרים יחד עם טייסים עיראקים.

לא בדיוק יצירות מופת אבל מספק את הסחורה בשביל שעתיים של הנאה נטולת מחשבה בערב של יום קיץ מוכה חמסין.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:57

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר