לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2008, 22:52
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי analmongus שמתחילה ב "You are quite correct and bring up an interesting point"

המעבר מכוונות ברזל לכוונות השלכה (שקו המבט דרכן שונה) באמת יכול להסביר את זה. זו נקודה שבאמת לא חשבתי עליה.
מעניין אם מישהו באמת ערך מחקר ארגונומי בסוגיה הזו, כי ברובה התבור לדוגמא, אחיזה כזו נראית הרבה יותר נוחה מב-M16. ואם אחיזה כזו היא אכן עדיפה כשעושים שימוש בכוונות השלכה גם מבחינת נוחות וגם מבחינת מתח שרירים וחלוקת משקל, אני מאמין שהיה אפשר לייצר פלסטיקה מתאימה ל-M16 שתקל על האחיזה (ואני לא מדבר על ידיות ההסתערות אלא על משהו יותר קרוב לבית המחסנית ומוטה אחורה).

באשר ל"אחיזת טרור" - כתבתי את זה כבדיחה. כל דבר בצה"ל שנראה קצת שונה - ישר מדביקים לו את הכינוי "טרור" שאמור לשכנע שהוא עדיף בהרבה על הקיים. אני משוכנע שזה שהמציא את השיטה של לאכול את התירס עם מכסה מקופל של קופסת שימורים קרא לזה "כף טרור"...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-06-2008, 00:26
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי קבוצת_אידאה שמתחילה ב "יקירי.."צא "מהתקני."

אין כל בעיה לעשות שינויים בגוף העליון או במתפסים ועדיין יחידה סדירה מחוייבת להוראות מקצועיות האוסרות לבצע שינוי שכזה ללא אישור הגוף הרלוונטי (בין אם זה צה"ל ובטח ש בצבא/נחתים/ח"א האמריקאי).

מדוע אתה חושב שתמונות כלשהן של נשק שעבר "הכלאה" ישנו משהו מהגדרה היחידה והמוחלטת של מהו M16A2? אם אחד כזה עבר שינוי הוא כבר אינו M16A2. כמו כן, תרשה לי לפקפק שביחידה סדירה ורגילה בצה"ל ראית אי-פעם M16A2 תקני.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

ישן 01-06-2008, 00:49
  קבוצת_אידאה קבוצת_אידאה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.08
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי GrimReaper שמתחילה ב "אני מקווה מאד שאתה לא באמת..."

הויכוח הוא סרק.
התמונה אינה ממחישה דבר .
אני אצלם את החומר שלי ולאחר מכן תאמר את דברך.
עכשיו לנימת תגובתך.
"אני מקווה מאד שאתה לא באמת צלף/קלע/ברטיסט בצה"ל, היכולת שלך לאנוס את המציאות הויזואלית מעוררת "
אני לא חבר שלך ,ולא אדם שתכתוב או תפנה בנימה זאת.
פנה בכבוד גם והינך חושב שדעתך הינה צודקת.
פשוט התנהגות מתחת לכל בקורת,תתבייש לך.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.inoutstar.com/thumbs/90/Imperator-Gaius-Julius-Caesar-Divus-378.jpg]

כל מה שאפשרי, כבר נעשה. כל מה שבלתי אפשרי - ייעשה!-גאיוס יוליוס קיסר.

ישן 01-06-2008, 13:21
  mark182 mark182 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Corporal McDick שמתחילה ב "זיהוי התקן על מתפסים של M16"

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.investmentgradefirearms.com/images/M16.jpg]

אני רוצה להגיד לכם שמכול הוויכוחים\דיונים שראיתי בפורום זה אחד הדפוקים!!!
א. הצלף המהולל אם אתה יצרת משהו ביצור ביתי סבבה - איך לכול הרוחות אתה חושב שמשהו שאתה הכנת הגיע לחייל המסכן בתמונה???

ב. אם מישהו חושב שמה שיש לו במתפס התחתון הוא כול דבר אחר חוץ מידית נשיאה של פלטופ M4 אז אתה צריך איזה ריענון דחוף.

ג.כולם מכירים את הידית דורגלים של TDI סבבה זה לא זה OK??

ד. אני יסביר את ההשערה שלי ממה שאני מכיר ביחידה שלי 669
יש מצבים שאתה לא יכול להיות עם צלם אופטי על הכלי מחשש או לשבירה או ליציאה מאיפוס ולכן אתה מרכיב פה בארץ כוונת O-SHIT ובפאוץ יש לך טריג או אקילה
כאלה מצבים - גלישה ממסוק ,צניחה,נסיעה דחופה בהאמר או אמבולנס שאתה למעשה מטפל והנשק מונח בצדך.
לא קורה תמיד אבל מלמדים את זה. אז...

סיבה שניה אותו חייל נמצא בעמדת גיבוי או סריקה ולכן משתמש בכוונת טלסקופ כשהו "חוליית פריצה " הוא מעדיף את הברזל הגיוני לגמרי.

ה.ממה שאני מכיר מרכיבם את הידית על המדפס התחתון על מנת שתהווה מעין ידית הסתערות אני מבטיח לצרף תמונה של ידידת של TDI שבנויה בערך ככה מי שמכיר זה זאת שנכנס בה פנס.
ישן 02-06-2008, 07:12
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד מנהל סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
לא רלוונטי עבורנו
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי קוני שמתחילה ב "אפרופו אחיזה נכונה"

אכן יש שיטה כזאת, היא מיועדת לירי בעמידה עם רובי צלפים כאשר לא ניתן לייצב את הרובה עם דורגלים או לשכב ביציבות. ברובים הרלוונטיים הרצועה מחוברת לרובה בחכי-רצועה מתחת לנשק, בקצה קדמי של מעצה ובקצה אחורי של קת. מלפפים את הרצועה פעמיים-שלוש סביב היד האוחזת במעצה, כך שהנשק מקבל משיכה לאחור ומקובע טוב יותר אל כתף היורה.

מאחר ובצה"ל לא משתמשים כמעט בקונפיגורציה שכזו לרצועה, אני בספק כמה צלפים באמת משתמשים בשיטה זו - ומה שבטוח הוא שאנשי לוט"ר כל לא משתמשים בשיטה, כי הכלים שלהם מחוברים עם רצועה בחיבור עילי או ישירות לווסט.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:35

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר