לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-05-2005, 12:25
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
747 - 400 המלך של EL AL
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ranbonfil שמתחילה ב "אני חושב שהתכוונת למשהו כזה.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ranbonfil
אני גם חולה על המטוס הזה, הוא כ"כ עוצמתי!
ובצבעי אל על הוא נראה עוד יותר טוב..:

http://www.airliners.net/open.file/214627/L

http://www.airliners.net/open.file/147506/L/

מקווה שעזרתי.../

נ.ב: ד"א כותבים Boeing ולא BOING... סתם זה לא ממש חשוב..
/

/

מסכים איתך שזה מטוס עוצמתי.. בתור אחד שעבר סיור מודרך והדרכה על המטוס הזה אני יכול להגיד שהדבר פשוט מדהים ואיך חשבו פשוט על הכל הכל הכל במטוס הזה! רק שיהיה כבר אינטרנט
במטוסים האלה... לפי מה שנאמר כבר עד 2006 יהיה אינטרנט במטוסים ומחשבים ניידים התחברו אליו דרך כבלי רשת RJ45 אשר החיבור יהיה בידיות של הכיסאות

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 21-05-2005 בשעה 12:27.
חזרה לפורום
ישן 21-05-2005, 16:52
  ranbonfil ranbonfil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
שלח הודעה דרך MSN אל ranbonfil
...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "747 - 400 המלך של EL AL"

למי אכפת מאינטרנט,ללא קשר למחיר הגבוה, בטיסה לניו יורק בדקתי את כל פנים המטוס, מטוס מדהים, וחוצמזה, אני יכול לשבת טיסה שלמה ולהסתכל על הכנף,
וזה אף פעם לא ישעמם
והטיסה היא בכלל לא משעממת אם אתה מנג'ס לדיילים שאתה רוצה להיכנס לקוקפיט.. אצלי זה עבד,
טיסה אחת שטסתי בו, ביקשנו אני וחבר שלי להיכנס לקוקפיט, בהתחלה אמרו לנו שאין סיכוי.. אבל ביקשנו לדבר עם הכלכל הראשי של המטוס, הוא גם אמר לנו את אותה התשובה, עשינו פרצוף של מבואסים והתחננו שהוא ישאל את הקפטן, אז כבר נמאס לו, ופשוט עמדנו ליד המטבח של המטוס וניג'סנו לו, ככה שהוא בכלל רצה שנלך משם, אז הוא החליט לדבר עם הקפטן, ו"לפתע" הטייס הסכים בשמחה שנכנס, אז הוא אמר לנו: "יש לכם מזל שהטייסים נחמדים היום" (עלאק...פשוט לא היה לו כוח להתקשר..), בקיצור, נכנסנו לקוקפיט וישבנו שם איזה שעתיים, מה שאני יכול להגיד על הקוקפיט הזה שהוא מדהים!, פשוט לראות את כל המכשור פועל, את הדיבור עם הקשר, הכל!

ד"א יש לך פלייט סימולטור 2004 של מיקרוסופט?, סימולטור מעולה, ביחוד עם המטוס החדש שיצא עכשיו:
LDS767-300 יש להם צביעה גם של אל על..

חזרה לפורום
ישן 21-05-2005, 17:01
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
///
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ranbonfil שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ranbonfil
למי אכפת מאינטרנט,ללא קשר למחיר הגבוה, בטיסה לניו יורק בדקתי את כל פנים המטוס, מטוס מדהים, וחוצמזה, אני יכול לשבת טיסה שלמה ולהסתכל על הכנף,
וזה אף פעם לא ישעמם
והטיסה היא בכלל לא משעממת אם אתה מנג'ס לדיילים שאתה רוצה להיכנס לקוקפיט.. אצלי זה עבד,
טיסה אחת שטסתי בו, ביקשנו אני וחבר שלי להיכנס לקוקפיט, בהתחלה אמרו לנו שאין סיכוי.. אבל ביקשנו לדבר עם הכלכל הראשי של המטוס, הוא גם אמר לנו את אותה התשובה, עשינו פרצוף של מבואסים והתחננו שהוא ישאל את הקפטן, אז כבר נמאס לו, ופשוט עמדנו ליד המטבח של המטוס וניג'סנו לו, ככה שהוא בכלל רצה שנלך משם, אז הוא החליט לדבר עם הקפטן, ו"לפתע" הטייס הסכים בשמחה שנכנס, אז הוא אמר לנו: "יש לכם מזל שהטייסים נחמדים היום" (עלאק...פשוט לא היה לו כוח להתקשר..), בקיצור, נכנסנו לקוקפיט וישבנו שם איזה שעתיים, מה שאני יכול להגיד על הקוקפיט הזה שהוא מדהים!, פשוט לראות את כל המכשור פועל, את הדיבור עם הקשר, הכל!

ד"א יש לך פלייט סימולטור 2004 של מיקרוסופט?, סימולטור מעולה, ביחוד עם המטוס החדש שיצא עכשיו:
LDS767-300 יש להם צביעה גם של אל על..

אצלי זה ישר לדבר עם הטייסים.. מי צריך את הכלכל הראשי.
הם עושים את זה מטעמים בטחוניים.

האמת שנראה לי שאני ישר לאחר ההמראה יכנס לקוקפיט

אני אישית לא הכי הכי מתלהב מהקוק פיט כיוון שכאשר אני מבקש אני יכול לבקר ולהכנס שוב.
לא בעיה בשבילי בתאום

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 21-05-2005 בשעה 17:11.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:04

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר